Arama sonuçlarınız

1. E

Alınık - Land Rover Discovery seri 1

Merhaba; Kas erimesi hastalığına muzdarip iki kardeş için fabrikasyon standardında Land Rover Discovery Seri 1 arıyoruz. V8'lerin LPG'li olması tercihtir. Satmak isteyen arkadaşların bu ilana araç fotosu, durumu ve fiyatını belirtmesini rica ederim. Alıcı İstanbul'dadır. Teşekkürler.

2. E

Asus marka çeşitli EEE PC ve Dizüstü Bilgisayarlar

Merhaba; Sınırlı sayıda Asus marka EEE PC (ufak) ve normal boy dizüstü bilgisayar satılıktır. Ürünler sıfır, kapalı kutu ve 2 yıl üretici firma tarafından Türkiye'de yasal garantilidir. Ürün Tipi Model Renk Ürün Özellikleri KDV Dahil Satış Rakamı EEEPC 1001PXD-BLK098S Siyah 1001PXD...
  3. E

ALINIK - 2001 - 2004 arası Land Rover Discovery TD5

Merhaba; Bir dostum için 2001 - 2004 arası Land Rover Discovery Seri 2 TD5 arıyoruz. Otomatik vites ve fabrika standardı hali ile olması isteniyor. Kullanacak kişi arazi araçlarına pek yakın birisi olmadığı için "benim" başımı ağrıtmayacak bir araç önermenizi rica ederim. Araç fotolarını...

4. E

Template hatası

Merhaba; Forumda herhangi bir konuya girdiğimde sadece ilk yazılan mesaj görüntüleniyor. diğerlerini göremiyorum. Aşağıdaki hata mesajı ekrana yansıyor: ******************************************* 8: Undefined index: ads_lookLikePosts Dosya...
  5. E

Hurda araç alımı - 100 bin araç trafikten çekilecek

1985 ve öncesi araçlar için yeni bir hurda araç alımı projesi başlatılmış. 15 Kasım'dan itibaren araçlar varsa MTV ve faizleri, trafik cezaları ile birlikte silinip hurdaya ayırılacak. Anlaşılan bu yeni proje daha önceki uygulamalar gibi, yeni bir araç alımı için değil de, aracını devlete hurda...

6. E

Satılık - Land Rover için çeşitli ikinci el parçalar

Arkadaşlar; Depomda aşağıdaki parçalar mevcut. isteyen olursa benimle temasa geçebilir. - Discovery Seri 1, orjinal Safari 5000 sis farları. Bir tanesinde taş çatlağı var. İkisinin fiyatı 400 TL. - Discovery MPI 2.0lt benzinli motor bloğu. içi komple dolu. olduğu şekli ile 500 TL. ruhsata...

7. E

Satılık - Land Rover Discovery Seri 2 için yumuşak A bar

Selamlar; 1999 model Land Rover Discovery Seri 2'den sökülmüş darbesiz ve tamir görmemiş yumuşak A bar. Hacmi ve ağırlığı nedeniyle kargo alıcıya aittir. İstanbul Ümraniye'den elden alınabilir. Discovery 2 içindir, ama Range Rover, Discovery Seri 1 ve Defender'a da bağlantı ayağı yaptırılıp...
  8. E

Satılık - Land Rover Jant ve Lastik

Merhaba; Aşağıdaki jant ve lastikler satılıktır. - 4 adet Range Rover P38 jantı ve üzerinde 4 adet Wrangler HT lastik (ebatı şuan bilmiyorum). Jantlar ve lastikler temiz. Hepsi 750 TL - 4 adet Discovery Seri 1 (97 ve öncesi) jantı ve üzerinde 4 adet Maxwiler kış lastiği (235 65 R16). Jantlar...
  9. E

Satılık - Land Rover Discovery 1998 Puma 130PS

Arkadaşlar merhaba; Sıra sanırım bana geldi. 2005'ten bu yana kullanmakta olduğum 1998 model Aralık 1997 Otokar faturalı Land Rover Discovery aracımı mali sebeplerden ötürü satmak durumundayım. Aşağıda aracın özelliklerini ve yapılanları anlatmaya çalışacağım. - Lacivert renk, füme kumaş iç...

10. E

Alınık - Nikon 18-200mm VR AF-S DX ED Lens

Selamlar; İkinci el Nikon 18-200mm VR AF-S DX ED lens arıyorum. Temiz, bakım görmemiş ve tabii ki uygun fiyatlı olmalı. 1. veya 2. sürüm farketmez. Elinde 1. sürümü olup da 2. sürüme geçmek isteyenlere bir fırsat yaratayım ;D Japon yapımı olanını tercih ederim. İstanbul içinde elden almayı...

11. E

Alınık - DSLR İçin Nikon Tepe Flaşı

Selamlar; Kendi kullanımım için uygun fiyatlı temiz ve sorunsuz Nikon tepe flaşı arıyorum. SB-600, SB-800 veya SB-900 modellerinden birisi olabilir. D200 ile kullanacağım. SB-400, SB-27 veya SB-28 tarzı flaş istemiyorum. Eğer İstanbul içinde ise elden almayı tercih ederim. Teşekkürler.
  12. E

Satılık - Nikon D2X

Merhaba; Bir arkadaşım Nikon D2X Dijital SLR fotoğraf makinasını satıyor. Sadece gövdeyi satacak, lens yok. Darbesiz ve teknik bakım görmemiş bir cihaz. Pazarlıksız 1500 TL istiyor. İlgilenenler ahmet.yilmaz@raysigorta.com.tr adresinden ya da 0533 311 8605 nolu telefondan kendisi ile...

13. E

Alınık - Yardım amaçlı tedarik edilecek ikinci el Nikon DSLR gövde

Arkadaşlar; Uzun yıllar dia çalışmış, çeşitli alanlarda sergileri ve ödülleri olan bir fotoğraf gönüllüsü dostumuzun dijital ortamda çekim yapabilmesini ve fotoğraf sanatına tekrar dönebilmesini sağlamak amacı ile; genel kondisyonu iyi durumda ikinci el, 6 veya üstü megapiksel özellikli, Nikon...
  14. E

Satılık - 1967 Land Rover Seri 3 kısa şase

Ekte resimlerini gördüğünüz 1967 model kısa şase Land Rover satılıktır. Üzerinde Seri 3 şanzımanı mevcuttur. Makaslıdır. Kabin, kasa ve ön göğüs Defender 90'dır. Dingil mesafesi de 90" olarak ayarlanmıştır. Özel şaftları takılıdır. 2286cc benzinli motor 7500km önce komple rektifiye edildi...
  15. E

Satılık - Discovery 2 için ön soft A bar

Merhaba, Bir arkadaşımın kullanmadığı Discovery Seri 2 için yumuşak A barı, onun adına ilana çıkarıyorum. Koruma barının fotosu ektedir. 500 TL istemektedir. İstanbul'da elden teslim alınması tercih edilir. Teşekkürler.

16. E

Land Rover Yükseltme ve Lastik Boyutu Tartışmaları

ben sana bir 34N versem, geçisinden? evladın gibi bakar, koklar, 35'lik yapar mısın? :D
  17. E

Satılık - Defender 2.5 düz dizel silindir kapağı

Defender 2.5 düz dizel motor için rektifiyesi yapılmış silindir kapağı. 500 TL. İlgilenenler Serkan Aktürk'ü arayabilir 0506 809 7898.
  18. E

Satılık - Defender 110 Cam Kabinli Karoser

1987 model defender 110 cam kabinli karoser. tavan 5 kapi kabin ve varolan camlari ile 1500 tl. ilgilenenler serkan akturk'u arayabilir. 05068097898.

19. E

Land Rover - Discovery 1998'den çıkma komple ön şaft

Land Rover marka Discovery Seri 1'den çıkma komple ön şaft. 1998 model araçtan çıkmıştır. bir mafsalının (istavroz) değişmesi gerekiyor, yaklaşık maliyeti 20-30 TL. Ağırlığı nedeniyle elden alınmasını (İstanbul) tercih ederim. Ücreti karşılığında kargo ile de yollayabilirim. Fiyat olarak 200...
  20. E

Land Rover Discovery 1'den çıkma 2" uzun yaylar

Discovery Seri 1'den çıkma Bearmach UK marka BA2102 ve BA2105 kodlu 1 takım (toplam 4 adet) 2 inch yükseltme yayları. İki sene süresinde 95% oranda asfaltta kullanılmıştır. Yaylar mavi renktedir. Fiyat olarak 200 TL talep ediyorum. Ağır ve büyük oldukları için elden (İstanbul) alınmasını...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri