Arama sonuçlarınız

1. Y

Anıtkabir Ziyareti Geleneksel Olsun

Arkadaşlar merhaba, En son 2010 yılında gerçekleştirilen ve son derece faydalı, eğlenceli, renkli geçen Ankara ve Anıtkabir ziyaretinin yeniden düzenlenmesi gerektiği arzusundayım, benim gibi gelenek devam etsin diyen arkadaşların konuya ilgili davranmasını umuyorum.

2. Y

Şahin Deresi Kanyon Geçişi

Ynt: Şahin Deresi Kanyon Geçişi olay budur hocam, zevkin tavan yaptığı bir gün yaşamışsınız tebrikler...
  3. Y

Bu Araç Nasıldır?

Merhaba Arkadaşlar, Aşağıdaki linkini verdiğim araç ile ilgileniyorum, station vagon binek aracımla takas teklif edeceğim, teriosu forumlardan biraz araştırdım ama galericilerede pek güvenim yok, özellikle dikkat etmem gerek yerler nelerdir, sizce araç fiyatı uygunmudur...

4. Y

2 Aile 2 4x4 3 Çocuk Saroz Da Çadır Kampı.

Ynt: 2 Aile 2 4x4 3 Çocuk Saroz Da Çadır Kampı. takip
  5. Y

6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (29-30 Haziran 2013)

Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (29-30 Haziran 2013) Arkadaşlar koskoca 2 gün sadece offroad'danmı ibaretti, paylaşımlar hep offroad fotoları, gece yüüyüşü, gece ateşi, gece-sabah sohbetleri olmadımı, kapm alanından paylaşım olursa süper olur..

6. Y

İlk Kamp Deneyimi

Ynt: İlk Kamp Deneyimi Tavsiyem ilk sabah erken kalk ama çadırdan çıkmak için acele etme, çadırın kapısını aç temiz havayla beraber sabahın serinliği, çevre sesleri bırak çadıra dolsun, bi süre öylece dinle, sonra muhakkak çay yap (umarım seviyorsundur) ve hiçbir şey için aceleci olma, zamanın...

7. Y

2 Kanyon, 2 Şelale 4 gün

Ynt: 2 Kanyon, 2 Şelale 4 Gün Sayenizde muhakkak gidilmesi görülmesi gereken yerelere bir nokta daha eklendi, paylaşımlar için teşekkürler.
  8. Y

Bindik Bir Alamete! Otostop ile Turkiye..

Ynt: Bindik Bir Alamete! Otostop İle Turkiye.. Tebrikler ederim, iyi işi çıkarmışsınız..
  9. Y

bu araç nasıl sizce...

Ynt: bu araç nasıl sizce... Yanıt için teşekkürler. araç uzun zamandır ilanda ve yaptıklarına bakılırsa araç sahibini baya bir zorlamış ve yormuş heralde bundandır kaprisi, ama dediklerinizi dikkate alıp diğer alternatiflere bakacağım Teşekkürler.

10. Y

bu araç nasıl sizce...

Arkadaşlar merhaba, Aşağıdaki araç baya bir yenilemeden geçmiş, silindir kapak filan değişmiş aracı almayı düşünürsem acaba son sahibimi olurum sizce nasıl bir araçtır, ayrıca otomatik oluşuda yakıt ve olası arızalar hakkında düşündürüyor beni, tavsiyelerinizi rica ediyorum...

11. Y

bu araç nasıl?

Ynt: bu araç nasıl? komik gelebilir belki ama tercihimi 2005 model bir station wagon binekten yana kullandım, cevap için teşekkürler.
  12. Y

bu araç nasıl?

Arkadaşlar merhaba, bu ilan hakkındaki görüşlerinizi rica ederim, aracın boyasız olduğu söyleniyor bu fiyata alınırmı sizce, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-daihatsu-emsalsiz-boyasiz-hatasiz-sifir-masraf-4x4-klimali-lpg-li-feroze-92421602/detay/ Teşekkürler.

13. Y

5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

Ynt: 5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (30 Haziran - 01 Temmuz 2012) Katılım Listesi: 1. Emrah Artaslan - İstanbul 2. Erkan Okumuş - İstanbul 3. Serkan Efe - 2 kişi - Dacia Duster - İstanbul 4. Fatih Sivişoğlu - Zonguldak 5. Barış Avcı & Serkan Bozel 01 Off Road Grubu - Adana 6...
  14. Y

Gezenbilir Üyelerine GNC'den Çok Özel Kampanya!.

Ynt: Gezenbilir Üyelerine GNC'den Çok Özel Kampanya!. Fatih Bey merhaba, Alışverişinizde sepetinize Goldcard atmanıza gerek yok, çünkü Gezenbilir üyelerinin siparişlerine, Goldcard ücretsiz olarak eklenmektedir. Siz sadece sepetinize istediğiniz ürünü atmanız yeterli olacaktır, Bilgilerinize...
  15. Y

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012) Arkadaşlar Sabah 08:00 arabasına yer buldum :) 10:30 gibi boluda olacak arkadaş varmı, yolun kalan kısmını beraber devam edelim.. Tel:0530 874 85 25

16. Y

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012) Arkadaşlar istanbuldan 1 kişilik yeri olan yokmu, kaldıkmı buralarda....
  17. Y

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012) Telefonum : 0530 874 85 25
  18. Y

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012) Merhaba Arkadaşlar, İstanbuldan c.tesi sabah çıkıcak araçlarda, bir kişilik yeri olan araç varsa bana haber verebilrmi acaba.. Çekmeköyde oturuyorum, umarım yer vardır.. Teşekkürler.

19. Y

KARTAL - JEEP :))) (MADE IN TURKEY)

Ynt: KARTAL - JEEP :))) (MADE IN TURKEY) istedikten sonra olmıycak iş yok sözünün karşılığı bu olsa gerek, tebrikler..
  20. Y

4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (02-03 Temmuz 2011)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (02-03 Temmuz 2011) Arkadaşlar bişey sorucam, bu videodaki arkadaş bizden birisinemi aitti yoksa oranın yerlisimiydi çözemedim çünkü nerdeyse her çadırın yanında gördüm ve herkese hep aynı mesafede duruyordu, ama benim kapımı sabah 5 gibi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri