Arama sonuçlarınız

1. deredere53

WJ Yükseltme Kiti

selam dostlar 2000 model bir wj aaldım bunu 2 veya 2.5 yükseltmek istıyorum nasıl yapabiliirim pıyasada kit bulmak zor bazıları getle yükselt dıyor ne yapabilirim teşekkürler

2. deredere53

arkadaşlar yardim

selam arkadaşlar bende cheroke 4.0 vardi sattım şimdi disko td5 almayı düşünüyorum . bildiniz ne varsa bu arac hakkında bilmek isterım veya ne tavsıye edersınız saygılar
  3. deredere53

hangi telsiz alalım

selam dostlar biz 10 araçlık bir off road külübümüz var yeni kurduk araclarla iletişim kurmak icin nasıl bır telsiz kullanmalıyız markası ne olmalı arac telsızımı el telsızımı ne fıkır verırsınız bu arada rizeyede bekleriz saygılar ardeşen ofroad ardoff

4. deredere53

chorekee xj acil yardım

arkadaşlar 1998 mödel xj marş dinamosu bozdu yaptırdık araç marş motoru sökülürken kutup başı söküldü taktık ama bu sefer marş basıyor ateşleme yapmıyor aracım calışmıyor acaba araç kendini korumayamı aldı ne olabılır ben rizede çözüm bekliyorum bilgisi var olan benle paylaşırsa sevinirim saygılar
  5. deredere53

Aracın Su Almaması İcin Ne Yapmalı

yarışa katılacam su geçışlerı olcakmış ne yapmalıyım

6. deredere53

Midland Alan 42 Multi Telsiz İçin Yardım İstiyorum

selam arkadaşlar mıdland alan 42 multi telsiz aldım araca taktık kullanma kılavuzu yoktu kullanamıyoruz yardım

7. deredere53

1998 model cheroke xj orjinal jantları

jantlar cok cok temiz 15 jant ben 16 jant taktıgımdan satılık 5 adet var fıyatınını bilmiyorum ihtiyaci olanla konuşurum anlaşırız 05327637649
  8. deredere53

Rize Kitap Kampanyasi

selam gezenbilir üyeleri ben rize/ardeşende yaşayan bir üyenizim bizim burda bir ilkögretim okulunun kitap bagiş kampanyasi başlatıldı bu kampanyaya siz degerli arkadaşlarinda katkısı olabilecegi düşündüm tabiki bu sitede böyle bir kampanyaayı dıle getırmek ne denli dogru bilmiyorum ama siz...
  9. deredere53

Beyaz Kelebek

arkadaşlar ben rizede yaşayan biriyim . aracımda arka lastikllerden bir ugultu var burda usta aks bilyaları dedi bu olabılırmı. birde aracimi biraz yükseltecem ne dersiniz ne tavsiye edersiniz saygılarc.

10. deredere53

Akü Boşalması İçin Yardım

arkadaşlar selam benim xj akşamdan sabaha aküyü boşaltıyor her şeyi kapatoyorum yıne sabah akü yok nasıl yardım edersınız ne olabılır aracta kacak yok dedı usta sadece tüp direk aküye bagli bu aküyü öldürürmü ne dersınız

11. deredere53

98 Xj ile Off-Road Yarışına Katılmak ?..

selam arkadaşlar sıze yeni katıldım .artvin arhavide yarış düzenlendi benim aracım 98 xj standart yarışlara katılacam ama yeni olmam dan dolayı bıraz geride durmayı düşündüm sız ne dersınız tecrubeli arkadaşlar bana biraz taktık ögretebılırlermi saygilar yorumunuzu beklıyorum
  12. deredere53

XJ İçin Lastık Arıyorum

dagda bayırda gezecegım lastık temız cok km yapmamış lastıgı olan arkadaş varsa yardımcı olsun teşekkürler

13. deredere53

4x4 Olan XJ'ye Diferansiyel Kilidi Gerekiyor mu?

arkadaşlar selam bende 98 model xj var bu arac 4x4 dıyoruz ama camurda sağ taraf camura girdimi sol taraf duruyor . 4x4 bu mudur benim bildigim bütün tekerlekler bagımsız calışmazmı arkada kilit var ama önde yok benim aracim 4x4 mudur yoksa nedir saygılar
  14. deredere53

XJ Hararet Sorunu?

xj hararet yapıyor fan acmıyor su kaynatıyor acıl yardım arkadaşlar
  15. deredere53

Rize Grubu Kuralım !..

arkadaşlar rize gurubu kuralım

16. deredere53

XJ Yakıt Deposunu Büyütebilir miyiz?

1998 xj yakıt deposunu büyütebilirmiyiz bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklıyorum saygılar
  17. deredere53

Jeep Alacağım; Fiyat Konusunda Yardım ?..

kaportada boya yok 118 binde yarın ankarada baktıracam 18000 tl ne dersınız tavsıyenız ne olur lütfen yardım edın
  18. deredere53

Araç Alacağım, Ne Tavsiye Edersiniz ?

slm arkadaşlar epey zaman sızı izliyorum konfora ve görsellige önem veren biriyim sıze rizeden katılıyorum .araclar hakkında bilgim yok ve kırsal bölgede yaşadıgımızdan en az sorunlu arac almak isterim bana yardım edersenız sevınırım ve sızı rizeye davet ederim saygılar

19. deredere53

Araç Alacağım, Ne Tavsiye Edersiniz?

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım .sısı epeydır ızlıyorum profosonel deyılım .arac almama nasıl yardımcı olursunuz bana yardım edersenız sızı rizeye bekliyecem tabiki işin espirisi her zaman beklerım ama yardımcı olursanız sevınırım teşekkürler.saygılar.erdal saral

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR