Arama sonuçlarınız

1. kılıç78

Niva Ön Koruma Demiri Varr...

124614963 ,,124614056,,124613161 ,,124612451 ilan no ile malum sitede elimde kalan bi kaç parça niva yedeği var. ön koruma demiri,marş motoru, dış aks kafası takımı falan..ilgilenenlere duyurulur.. Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?action=classifieds;sa=view;id=1210#ixzz2T9YrhevQ

2. kılıç78

Dışarıda kar kış kıyamet var...

sabah kalkınca şöle bir baktım güzelim mengenimize..2 gündür durmayan kar ve ara ara tipi eve mahkum etti bizi..hep böle evde oturacak değiliz yaa..biraz biz bakalımm karın tadına..
  3. kılıç78

Niva 10/42 ön diff var mı?

arkadaşlar 92 niva mın ön dif dişlileri kırıldı.Uygun fiyata ön dif ya da dişli takımı bulabileceğim bi yer varmı?Güvenilir olması önemli??Teşekkürler

4. kılıç78

Şile'de bu yaz..

Herzaman gitmek isteyipte gidemediğim yerlerden olan şile-ağva bölegesine nihayet ağustos başında gitmeyi başardım.ağva umduğum gibi olmasa da şile çok güzel bir yer.İstanbul da ikamet etsem haftasonlarımı şile de geçirirdim.İşte fotoğraflar;
  5. kılıç78

Akçakoca Kaçamağı (17-18 Temmuz 2010 )

Malum yaz geldi,ancak yazında okulda olduğumuzdan dolayıı tatile çıkamadık.Hem hafta sonunu değerlendirmek,hem de tatil için ön hazırlık yapmak amacıyla önceden de gitmek istediğim Akçakocaya nihayet gidebildim.Önceden aldığım bi kaç kamping adresinden başka bi şey de yoktu elimde.Bi kaç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri