Arama sonuçlarınız

1. mirali

Kuba atv 200cc on-road

Kuba 200cc Arasında performansı en iyi olanlardan biri diyebilİirim şaftlıdır, ustası Ankarada rüzgar Mehmet Adem ustadır tüm bakımları orda yapılmışdır yedek parçaları boldur vuruğu kırığı yokdur 2500LBS'lik Vinç üzerindedir..Bataklığa saplansın çıkarır..Muaynesi 2014 3 aya...

2. mirali

Monoculer Dijital Gece Görüş Dürbünü

Monoculer Dijital Gece Görüş Dürbünü Magnification : 5x Lens Diameter (mm) : 42 Field of View (°) : 4 Resolution (lp/mm) : 40 Focus Range (yd) : 5 to Inf. Eye Relief (mm) : 12 Diopter...
  3. mirali

Servis dışı periyodik bakım garanti kapsa mı?

Henüz garantisi bitmemiş aracın periyodik bakımlarını yetkili servis dışında fatura karşılığı yaptırırsak acaba aracımız garanti dışı kalır mı? Ankara da ik üçi tane suzuki yetkili servisi var iyide kastırıyolar şaşmazda yarı fiyatına bakımdan çıkıyor araçlar.. ama handikap burda işde acaba...

4. mirali

PİRELLİ 225/65/17 PİRELLİ SCORPION İCE 4 ADET

Sadece bir sezon Ankarada içinde kullandım.. tanesine 300 civarı vermişdim 4 adetini 300 e satıyorum.. Ankara içine elden teslim Ankara dışı kargo alıcıya ait.. fotoları en kısa sürede yükleyecem..

5. mirali

Grand Vitara için Bu Tampondan Arıyorum

GV için bu tampondan arıyorum nereden bulabilirim veya kime yaptırabilirim?

6. mirali

satılık çok temiz wouxun kg-689

Model: WOUXUN KG-689 - Benzersiz çift kanal frekansı stand-özelliği - simutaniously iki ayrı kanallardan yayınları alma Hızla değişen aktif iletim / iki bekleme giden kanallar arasında frekansı için - A / B anahtarı mevcut - 5W yüksek iletim gücü - Frekans aralığı: 400Mhz ~ 471Mhz - İletim...
  7. mirali

Vx100 - Modifiyeli - Modifiyesiz Hangisi?

yeni kasa grand vitara 2.0 dan toyotaya lc'a geçmek için şeytan parmaklıyor.. seçim yapamadım bilgisi olanların ilgisine lütfen.. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-land-cruiser-land-cruiser-vx-100-cok-temiz/detay...
  8. mirali

Navitech-Necvox hangisi?

Aracıma multimedia sistemi almak istiyorum hem navigasyon hem tv,dvd vs..çok işlevli ama iki firma arasında seçim yapamadım tecrubesi olan,bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini belirtirlerse sevinirm.. ürünler: NAVİTECH NAV-CX 2100 NECVOX DVA 9801SZHD

9. mirali

Wouxun 689'e Yardım..

Arkadaşalar av da kullanmak için bu telsizlerden(http://www.wouxun.com/Two-Way-Radio/walkie_talkie_KG-689E.htm) aldık ama görüşme mesafesi açık alanda nerdeyse 1km geçmiyor..acaba ayarları falan mı bozuk?yoksa bu cihazdan fala şeyler mi bekliyoruz..

10. mirali

50.000 TL'ye Hangi Arazi Aracını Alayım?

merhabalar arkadaşalar ; 50.000 bin lik bi bütcem var 10 yılda ancak biriktirdim benim için harcaması gerçekten zor ben disco2 diyorum aklımca h.sonları ve kardenizliyim köy yolları için, prof bi offroad cu olamam sanırım karar veremedim işi bilene sor demişler yardımcı olursanız sevinirim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri