Arama sonuçlarınız

1. B

Pavli Panayırı 100 Yaşında

Arkadaşlar bu etkinliği hangi kategoriye koyacağımı bilemediğim için böyle genel bir bölümde size duyurmak istedim. Özellikle fotoğraf gruplarının cirit attığı, doğal bir plato gibi Pavli Panayırı. Kırklareli' nin Pehlivanköy ilçesinde her yıl Eylül ayının 18 inde başlayıp 5 gün süren panayır...

2. B

Trakya Gezi Rehberi

Edirne' yi etraflıca anlatan, tarihi yerleri, yeme içme mekanlarını, faydalı telefonları ele alan bir gezi rehberi. http://www.trakyagezi.com Sitede ayrıca Tekirdağ,Kırklareli,Çanakkale ile ilgili notlara da aynı şekilde raslıyorsunuz. ok faydalı buldum. Özellikle yol üstü lezzet durakları...
  3. B

Edirne'yi Anlatan Bir Site ve Kırkpınar

Değerli Arkadaşlar, Kıbrıs' ta yaşayan ama Edirne' li bir arkadaşınız olarak, sizi 648. Edirne Yağlı Güreşleri ve Kültür Festivali' mizden haberdar etmek istiyorum. Bu etkinlikler Edirne' nin her yıl onbinlerce ziyaretçi tarafından görülmesine olanak veriyor. Marka haline gelmiş Kırkpınar'ı...

4. B

İstanbul'un Kıyısında Kamp Konaklamalı Doğa Şenliği (6 - 7 Haziran 2009)

ARKADAŞLAR, SİZİ 6-7 HAZİRANDA KIRKLARELİ'DE, TRAKYANIN ZİRVESİ OLARAK BİLİNEN MAHYA TEPEDE YAPILACAK DOĞA ŞENLİĞİNDEN HABERDAR ETMEK İSTİYORUM. GECE KAMP KONAKLAMALI BU ŞENLİĞİN İLKİ GEÇEN SENE ÇOK KEYİFLİYDİ. SİZE ŞİDDETLE ÖNERİYORUM. BU KONUDA TRAKYA ETKİNLİKLERİNİ TAKİP ETMEK İÇİN SİTEMİZİN...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri