Arama sonuçlarınız

1. XozzyX

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team Mert Birincioğlu 2. Bircan Yarıcı 3. KOZOFFCelal EKSİLMEZ 4. KOZOFFMustafa UZAVCI 5. KOZOFFYunus YILMAZ 6. KOZOFFSelim ENDER 7. Aycan ÖZEN 8. Şener ŞEN 9. Haluk YILMAZ 10. Hüseyin memioğlu 11. Tolga Feyyaz ÇÖMLEKÇİOĞLU 12. A.Kadir Kuzu 13...

2. XozzyX

4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (02-03 Temmuz 2011)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (02-03 Temmuz 2011) teşekkürler anladığım kadarıyla daha tedarikli olmakta fayda var.
  3. XozzyX

4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (02-03 Temmuz 2011)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (02-03 Temmuz 2011) herkese merhaba bölgeye yakın arkadaşlardan hava durumu alabilir miyiz. Beklenti yağmur olacağı yönünde ama... Ona göre tedarikli olalım.

4. XozzyX

2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010)

Ynt: 2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010) ayrıca; Serkan Bey yardımseverliğiniz doğrultusunda baltayı koşup verdiniz. Birkaç kez "sonra alırız"larınız sonunda unuttuk, bende kaldı.. İade için plan yapmaya çalışıyorum..
  5. XozzyX

2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010)

Ynt: 2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010) Başta Serkan Bey olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor, seneye yapılacak organizasyonu iple çekiyoruz.

6. XozzyX

Off-Road Simülasyon Pc Oyunları

Ynt: Off-Road Simülasyon Pc Oyunları Başlangıç için uygun görünüyor gerçekten. deneyeceğim.

7. XozzyX

Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle...

Ynt: Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle... şu akılsız baştan gayrı nem kaldı...
  8. XozzyX

Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız?

Ynt: Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız? iç temizlik yaptırdım.dışa gerek yok, malum, havalar..
  9. XozzyX

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? slm çeşmealtı?

10. XozzyX

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? ivriz mi?

11. XozzyX

Yaşanmış Komik veya Trajikomik Olaylar

Ynt: Yaşanmış Komik veya Trajikomik Olaylar hepsi de inanılmayacak kadar komik. tşk paylaşım için :)
  12. XozzyX

En Çok Neden Korkarsınız?

Ynt: En Çok Neden Korkarsınız? denizin ortasında keyifle yüzerken koca bir geminin beni görmeyip üzerime üzerime gelirken kaçamamaktan korkuyorum...

13. XozzyX

Ne Olmak İsterdiniz?

Ynt: Ne Olmak İsterdiniz? zengin olmak...
  14. XozzyX

Ynt: Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle... bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin...
  15. XozzyX

Ynt: Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız? yeni nesil dedikleri silgeçlerden taktırdım. performansını çok methettiler,göreceğiz.. :)

16. XozzyX

Ynt: Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle... şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler....
  17. XozzyX

Antalya Kamp Alanları

Ynt: Antalya Kamp Alanları merhaba arkadaşlar böyle bir bilgilendirme her yerde bulunmaz. çok teşekkürler emeği geçenlere..
  18. XozzyX

Gezenbilir İzmir; Ödemiş - Bozdağ Mermeroluk Kampı (29-30 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Ödemiş - Bozdağ Mermeroluk Kampı (29-30 Ağustos 2009) arkadaşlar izmir'den uzak bir izmir'li olarak çok imrendim gezinize. diğer etkinliklerde görüşmek, tanışmak üzere...

19. XozzyX

Hadi bir oyun oynayalım..

Ynt: Hadi bir oyun oynayalım.. livaneli'den leylim ley...
  20. XozzyX

Ynt: Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız? grand vitara'mın yağ,filtre değişimi ile rot/balansını yaptırdım bugün...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri