Arama sonuçlarınız

1. T

Yurt Dışından Araç Getirmek

Merhaba; Eşim hem KKTC hemde Türkiye vatandaşı yani çifte vatandaşlığı var. Sorum şu; Eşimin ikinci vatandaşlığından yola çıkarak yurt dışından araç getirebiliyormuyuz. Bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum. Saygılarımla. Toaxe / Ercüment Oğuz

2. T

Bi̇lgi̇ Alabi̇li̇rmi̇yi̇m

Sn. Grup üyeleri ; Bilmediğim bir konu için yardımınızı rica ediyorum. Yurt dışında kurulu bir şirketimiz var, bende o şirket çalışanlarından birisiyim. Şirketin orada arada sırada kullandığı bir motokaravan var. O karavanı Türkiye'de kullanmak istiyoruz. Bununla ilgili Kullanım...
  3. T

İran

Merhaba ; Eylül başında araba ile İran' a gittik ve geri dönmeyi başarabildik. 9000 km.'lik gezi notlarımı uzun soluklu bir yazıyla anlatmaya çalışacağım. Umarım sıkılmadan okursunuz ve bu geziyi kendileri de yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Saygılarımla. Toaxe / Ercüment Oğuz

4. T

Bluetooth

Merhaba ; Geçen haftalarda gerek yazılı gerekse görsel basında yer alan bir haber vardı. Bluetooth kullanarak motosikletiyle yolculuk yapan bir arkadaşımıza yıldırım çarpmış ve arkadaşımız hayatını kaybetmişti. :( Kimseden bir yorum gelmeyince, konuyu ben biraz eşelemek istedim. Bu cins...
  5. T

Topuk Yaylası - Abant Gölü Yürüyüş Parkuru

Merhaba ; Sevgili arkadaşlar, geçtiğimiz ay içerisinde ; içinde FB tesislerinin'de olduğu Düzce Topuk yaylası' na gittik. Orada Göl ertafında dolaşırken sarı tabela ile işaretlenmiş olan bir yürüyüş yolu tabelası gördük. Tabelaya göre yol, Topuk'dan başlayan ve birkaç köy geçtikten sonra...

6. T

Karavanın omurgası / İskeleti

Merhaba, Sn. Motokaravan sahibi ve motokaravan imalatı hakkında bilgisi olan arkadaşlar ; Öncelikle bu konudaki cehaletim için ve yanlış tanımlar kullanırsam lütfen özürlerimi kabul edin. Bir süredir emeklilik ve karavanla gezme hayalleri kuruyorum. Daha önceden hiçbir karavan deneyimim...

7. T

2008 yılı Suriye Gezimiz

Merhaba ; 2008 yılında iki arkadaş yaptığımız Suriye yolculuğu'nun gezi notlarını Superevariders sitesinde yayınlamıştım. Onları birbir buraya aktaramadığım için tembellik yapıp size link adresini yazıyorum. Umarım sizler'de seversiniz...
  8. T

Avrupa' da Motokaravan Kiralama?

Merhaba ; Forum içinde aradım, bulamadım. Tekrar olduysa özür dilerim. Eylül ayında 4 arkadaş Avrupa ülkelerini görmek istiyoruz. Ancak buradan kendi aracımızla çıkmak, triptik, vs. ile uğraşmak, transit vize alacakmıyız diye merak etmek yerine, uçakla bir yere gitmeyi (mesela Almanya) orada...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri