Arama sonuçlarınız

1. Emrunlu

Otokar V8 Defender üretti mi?

Herkese selam; Otokar tarihinde hiç V8 defender üretimi yaptı mı? 3.5 veya 3.9 fark etmez, beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim hiç bir yerde konuyla ilgili bilgi bulamadım. Teşekkürler.

2. Emrunlu

Discovery İçin Ne Dersiniz ?..

Ynt: Discovery İçin Ne Dersiniz ?.. Herkese selam; Fotoğraftaki yakışıklı Jeep'e laptop çantalı takım elbiseli iş adamı yakışır bence. Eğer öyleyseniz yakışıklı Jeep alın derim. Değilseniz çirkini daha yakışıklı durur sizde.
  3. Emrunlu

Defender'a Lastik Almak İstiyorum ?..

Ynt: Defender'a Lastik Almak İstiyorum ?.. Herkese selam; 2500 benzinli içinde aynı ölçümü geçerli, daha fazla alternatif var mı? İleride 3.5 V8 takılacağı düşünülürse en mantıklı seçim ne olur? Teşekkürler.

4. Emrunlu

Ynt: Defender'a Lastik Almak İstiyorum ?.. Peki bu iki ölçü arasında seçim yapmak gerekirse hangisi daha iyi olur birbirine göre avantajları nelerdir.
  5. Emrunlu

Ynt: Defender'a Lastik Almak İstiyorum ?.. Herkese selam; Affınıza sığınarak soruyorum 235x85x16 ebatlı lastik varmı yoksa bir yazım hatasımı mevcut doğrusu 235x75x16 değil mi? Yoksa ikiside mi var?

6. Emrunlu

Yararlı Alışveriş Siteleri

Ynt: Yararlı Alışveriş Siteleri Herkese selam; Bende bu konuyu uzun zamandır araştırıyorum bulduğum siteler: http://www.devon4x4.com/ http://www.roversnorth.com/store/default.aspx http://www.mudstuff.co.uk/index.shtml buralardan parça nasıl getittiriz gümrükte takılırmı orasını bilmiyorum.

7. Emrunlu

Defender; İngiliz mi Otokar mı?

Ynt: Defender; İngiliz mi Otokar mı? Yardımlarınız için teşekkürler. Sayenizde az çok birşeyler şekillendi kafamda.
  8. Emrunlu

Defender; İngiliz mi Otokar mı?

Herkese Selam; İngiliz imalatı mı Otokar yapımı mı? Farklar nedir, araca bakarak İngiliz mi Otokar mı olduğunu nasıl ayırırız? Bariz kalite farkı var mı? Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.
  9. Emrunlu

MKE Araç Satış İhalesi

Ynt: MKE Araç Satış İhalesi Herkese selamlar; İki gün önce MKE ihalesi yapıldı mı? 26 Ağustos'da olacaktı. Giden yada araçları gören var mı? Ayrıca bu araçlar dizel mi benzinli mi?

10. Emrunlu

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Herkese selam; 26 Ağustos, 2 ve 9 Eylül'de MKE ihaleleri var. Geneli tenteli 92 model az miktarda 5 kapı 87-89 model 110. Sayamadım ama 1 ton araç çıkacak ihaleye. http://www.mkehurdasan.com.tr/pazarlama_ihale.htm

11. Emrunlu

Yeni Üye Defender'ını Arıyor ?..

Ynt: Yeni Üye Defender'ını Arıyor ?.. Bu aracı bilen gören varmıdır? http://www.sahibinden.com/ingiliz_110_2_5_benzin-lpg_sw-86WQQaXQQ14749183WQQpXQQdisplayitem
  12. Emrunlu

1990-1993 Defender Transmission

Ynt: 1990-1993 Defender Transmission Ne yazık ki o virüsü çocukluğumdan beri taşıyorum babam emekli asker çocukluğum bu canavarlarla geçti Defendardan başkası iflah etmez beni.

13. Emrunlu

Ynt: Yeni Üye Defender'ını Arıyor ?.. Daha dün gece karar verdim 2.5 i V8 e çevirmeye daha bir araştırma yapmış değilim. Bu arada 7 yaşından küçük V8 maliyetine bir Defender alınır herhalde.
  14. Emrunlu

Ynt: Yeni Üye Defender'ını Arıyor ?.. Bu zormuş. 2.5 leri V8 e çevirenler motoru tekrar değiştiripte TÜV e gidiyorlar yani.
  15. Emrunlu

Ynt: Yeni Üye Defender'ını Arıyor ?.. Numaralar için teşekkürler.

16. Emrunlu

Ynt: Yeni Üye Defender'ını Arıyor ?.. Çok araştırdım fakat kendisiyle irtibata geçebileceğim bir Tel numarası nede adres bulamadım.
  17. Emrunlu

Ynt: 1990-1993 Defender Transmission Naci bey selamlar; Öncelikle ben yok denecek kadar az tecrübemle sadece siteden okuduklarımla kafamda şekillenen durumdan bahsedeyim size. 2.5 benzinli Defender 110 alıp V8 motor takıp kullanmak istiyorum. V8 istememin sebebi öncelikle ego tatmini:)(insanın...
  18. Emrunlu

Ynt: Yeni Üye Defender'ını Arıyor ?.. Ne yazık ki Antalyada yaşıyorum bu konularda biraz kısır bir şehir. Ama Antalyada bildiğiniz bir yer varsa öğrenmek isterim.

19. Emrunlu

Ynt: Yeni Üye Defender'ını Arıyor ?.. Bürokrasiyle aram hiç bir zaman iyi olmamıştır. Bu konuda beni nasıl bir maceranın beklediğini de bilmiyorum açıkçası. Benziliden benzinliye geçişin çok zor olmadığını okumuştum. Bir takipçiyle bu işi çözemez miyim?
  20. Emrunlu

Ynt: 1990-1993 Defender Transmission teşekkürler saygılar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana