Arama sonuçlarınız

1. Emrunlu

Otokar V8 Defender üretti mi?

Herkese selam; Otokar tarihinde hiç V8 defender üretimi yaptı mı? 3.5 veya 3.9 fark etmez, beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim hiç bir yerde konuyla ilgili bilgi bulamadım. Teşekkürler.

2. Emrunlu

Defender; İngiliz mi Otokar mı?

Herkese Selam; İngiliz imalatı mı Otokar yapımı mı? Farklar nedir, araca bakarak İngiliz mi Otokar mı olduğunu nasıl ayırırız? Bariz kalite farkı var mı? Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.
  3. Emrunlu

1990-1993 Defender Transmission

Herkese selam. Konu şöyle; 2.5 benzinli bir Defender alıp V8 motorla modifiye etmeyi düşünüyorum. Ancak V8 için en iyi transmission R380 diye okudum sitede. Yaptığım araştırmaya göre 1993 ten sonra 2.5 benzinli Defender 110 üretilmemiş. 90-93 arasında üretilen 2.5 benzinli Defenderlarda da R380...

4. Emrunlu

Yeni Üye Defender'ını Arıyor ?..

Herkese selamlar; Çoçukluğum bu araçlarla iç içe geçti; babam emekli asker. 15 yıl önce kaptığım virüs etkisini şimdi gösteriyor iki haftadır Defender bakıyorum. Sitedeki Defenderla ilgili hemen her konuyu okudum az çok bişeyler şekillendi kafamda. Kimse bu araçların Towing kapasitesinden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri