Arama sonuçlarınız

1. T

Hymer B-655 Sizce Kaç TL'ye Almalıyım?

Evvet işte hortlayan bir konu... HYMER B655 MERCEDES 2006 MODEL - 28.000.KM Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 447470286 Araç yeniden satışta... Geçen süre herşeyin değerini düşürmüş bu araç hariç.. 70.000 euro dan 100.000 euroya çıkmış araç.. :)

2. T

3.9 V8 1986 Defender Satılık

Ynt: 3.9 V8 1986 Defender Satılık Sahibinden çok sevdiğim bir sitedir benim insanlar bir fiyat yazarlar aylarca aracı satamazlar sonra yeni bir fiyat yazarlar ve yeni fiyat genellikle eskisinin üstünde olur... :)
  3. T

17m3 Ducato İçin İzmir'de Mobilyacı Arıyorum

Ynt: 17m3 Ducato İçin İzmir'de Mobilyacı Arıyorum Çok eskişerde babamın bir arkadaşı vardı, oğluna ve bana şunu söylerdi Rüzgar eserken harmanını savur... Sizin yazdıklarınızı okuyunca aklıma bu söz geldi... Yaşanacaklar zamanında yaşanması lazım, bu ramazanın yuzusuyu hürmetine rabbim size ve...

4. T

17m3 Ducato İçin İzmir'de Mobilyacı Arıyorum

Ynt: 17m3 Ducato İçin İzmir'de Mobilyacı Arıyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-2014-yapimi-kullanilmamis-17-m3-mukemmel-kabin-klimali-ducato-165510100/detay O kadar uğraşıldı yazıldı çizildi 1 adet bile iç resim yayınlanması ama kasko yapılmış karavana ve satışa...
  5. T

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Panaelvan dan ruhsatlandırılmış :( Bunların bir çözümü olabilirmi acaba?

6. T

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Şu anda yapılacak en karlı iş sanırım... Sayısı her geçen gün artıyor imalatçıların şu anda tümü ayni düzeyde ve birbirlerine çok yakın kalitedeler sanki. Sent from my iPad using Tapatalk

7. T

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-4x4-mercedes-2013-model-sifir-karavan-141687606/detay İlandaki karavanla ilgili olarak sizce fiyat ne olmalı en azından özelden bilgi verirseniz sevinirim... En büyük...
  8. T

Ötv Ve Karavan Tanımı İçin Kanun Teklifi

Ynt: Ötv Ve Karavan Tanımı İçin Kanun Teklifi Bence iyi hazırlanmış bir dosya ile bunun Türkiye sanayisine ihracatına turizmine olumlu etkileri iyi anlatılır ise, Kesinlikle sonuç olumlu olacaktır... Eğer olaya Türkiyedeki 3-5 emeklinin ucuz yollu seyahat aracı olarak görülür ve hayal olarak...
  9. T

Ynt: Ötv Ve Karavan Tanımı İçin Kanun Teklifi 2008-2009 kilometresi oynanmış ticari araç biraz temiz ise istenen fiyat 45000 tl üstü, 2014 model kampanyalı fiyat 55000 % 4 çık % 20 koy Ettimi araç maliyeti 63.000 tl en lüksünden yap full+full maksimum harcaman 40.000 yani velhasıl kelam 100-110...

10. T

Ynt: Ötv Ve Karavan Tanımı İçin Kanun Teklifi Ya hayali bile güzel... Düşünseniz ya 40-50 bin eurolara sıfır kilometre bir motokaravan alacaksınız...

11. T

Ynt: Ötv Ve Karavan Tanımı İçin Kanun Teklifi E güzel haber... Hurda ticarileri alıp karavan yapmaktan kurtulur insanlar... Ve karavan fiyatları hızla düşer rekabet iyice artar diye düşünüyorum...
  12. T

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Malum sitede bilmem dikkatinizi çektimi Özellikle adapazarı karavanlarında ciddi bir patlama var... Sanırım iyi bir ticaret haline geldi... Muhteşem fiyatlar isteniyor...Sizce bunlara bu paralar verilirmi ...

13. T

Karavan Alırken Projesini Kontrol Edin

Ynt: Karavan Alırken Projesini Kontrol Edin Ben af çıkacağını sanmıyorum... yapılan işleri inceledikçe bukadarda olamaz demekten kendimi alamıyorum... 30 yıllık bir firma karavan imalatçısı ama teknik belgeleri inceleyince firmanın ne adı var ne sanı sanki o hiç aracı görmemiş... Aracı karavana...
  14. T

Karavan Alırken Projesini Kontrol Edin

Ynt: Karavan Alırken Projesini Kontrol Edin Bülent Bey öncelikle uyarınız için teşekkür ederim. Bulduğum bir karavanı almak üzere iken uyarınız dikkatimi çekti ve yapımcı firma ile görüştüm aynen sizin anlattığınız olay çıktı ardından PROJE PANELVAN OLARAK KARAVAN YAPILMIŞTI... Ama benim hala...
  15. T

Alkoven Tercihi

Selam arkadaşlar. Sanırım hala alkolven karavan yapılamıyor ülkemizde. Eski karavanlarda 2 ayrı tip mevcut biri avrupanızda kullandığı ahşap alemine kasa özellikle adapazarlılarının sistemi. Diğeri ise profilden imal edilen yüzeyi alimünyümdan yapılmış kasalar. Sizce hangisi tercih edilmeli...

16. T

Türkiye'de Karavan İmal Eden Şirketler Hakkında Görüşler

Ynt: Türkiye'de Karavan İmal Eden Şirketler Hakkında Görüşler E tüm bunları bilirken siz 70k-80k tl ye mal ettiniz araca 130k istiyorsunuz 2 yıldırda satamıyorsunuz ya :)
  17. T

Alkovenli Karavan Maaliyeti

Ynt: Alkovenli Karavan Maaliyeti bildiğim kadarı ile Türkiyede Yasal olarak izni olan alkoven imalatçı firma yok... İsterseniz Avrupadan hazır yapılmış sıfır kilometre ithal edebilirsiniz... Ki fiyat olarak yaklaşık 60.000*1,45*1,18 = Toplam 174,000 eurocuk tutuyor yani yaklaşık 500.000 tl :)
  18. T

Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum

Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum UMUT Bey, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-vip-opalin-156086099/detay İlandaki araç alıp içini değiştirerek karavan olarak kullanılabilir diye düşündüm.. Siz Ticari araç işi ile uğraştığınızdan size sorayım dedim...

19. T

Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum

Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum Umut Bey Ve Abdullah Bey... İkinizde bu tip araçlar kullandığınız için iyi biliyorsunuz, bir kaç arkadaştan duyduğum bir ducato veye sprinter gibi değildir uzun yolda çok rahatsız eder yorar dediler... Alkoven tarzı yasaklandığı için bende...
  20. T

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-merakla-basladigim-islerimin-yogunlugundan-ilgilenemedim-156737472/detay 90.000 edermi sizce bana 60-65 maksimum gibi geldi.... Üstelik alan arkadaş vip yapmayacaksa tüm...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri