Arama sonuçlarınız

1. namikka

Kaçkar Haritaları

Ynt: Kaçkar Haritaları biraz geç oldu ama çok teşekkür ederim.haritalar için.. :)

2. namikka

Kaçkar Haritaları

merhaba arkadaşlar, ağustos ayının 12 si ile 19 arasında Rize ye gideceğim.farklı bir trans yapacağım.Tans avusor dan başlayıp,bulut dağının kuzeyinden altıparmak ve oradan da fındıklıda son bulacak.bana bu bölgeleri kapsayan detaylı harita lazım.elinde bu haritalardan olan arkadaşlarım var...
  3. namikka

Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında

Ynt: Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında :)

4. namikka

Malzeme Bilgisi - Yorum (Husky Ceket)

Ynt: Malzeme Bilgisi - Yorum (Husky Ceket) evet.keşke toros üretimi durdurmasaydı..malzemeleri çok iyiydi..
  5. namikka

sağlık olsun o zaman..:)

6. namikka

öylemi..o zaman en kısa zamanda deneyimlerinizi bekliyorum..

7. namikka

merhaba arkadaşlar, husky algar softshell windstopper ceket kullanan varmıdır acaba?ürün hakkında varsa kullanan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.. kolay gelsin.. herkese iyi haftalar..
  8. namikka

Hasan Dağı için Bilgi İsteyenler Var mı?

Ynt: Hasan Dağı için Bilgi İsteyenler Var mı? bende izmirden katılacağım.büyük bir ihtimalle doruktan mustafa hoca ile birlikte olacağım..
  9. namikka

Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında

Ynt: Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında merhaba arkadaşlar, murat çadırı kullanma imkanın oldumu?kış faaliyetlerinde (özelliklede kar üstüne çadır kurduğun zaman) direnci ve performansı nasıl acaba?

10. namikka

Ynt: Hasan Dağı için Bilgi İsteyenler Var mı? o zaman birlikte bir faaliyet yapacağız sanırım:)

11. namikka

Ynt: Hasan Dağı için Bilgi İsteyenler Var mı? arkadaşlar 22-23 aralıkta hasan dağı tırmanışı yapacağım.kar ve hava durumu hakkında bilgi verebilecek olan varmıdır acaba?teşekkür ederim.
  12. namikka

Gezenbilir Bursa Uludağ Zirvesi Yolunda (06 - 07 Ekim 2012)

Ynt: Gezenbilir Bursa Uludağ Zirvesi Yolunda (06 - 07 Ekim 2012) eğer iş planlamasını yapabilirsem bende büyük bir zevkle katılmak istiyorum..

13. namikka

Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Özel %20 İndirim!.

Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Özel %20 İndirim!. :( bu kötü oldu işte.istanbul dışında yaşayan arkadaşlarımız (ben de) alışverişe katılamayacağız..
  14. namikka

Hayatı İdame Teknikleri

Ynt: Hayatı İdame Teknikleri arkadaşlar vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim..hepsi birbirinden faydalı ve hayatı idame ettirmesi bakımından da gerekli bilgiler.emeğinize ve bilginize sağlık..
  15. namikka

Ynt: Hasan Dağı için Bilgi İsteyenler Var mı? teşekkür ederim..

16. namikka

Ynt: Hasan Dağı için Bilgi İsteyenler Var mı? merhabalar hasan dağına yakınlarda çıkan varmıdır acaba?mart sonu gibi gitmeyi düşünüyorum.yol ve kar durumu nedir?geçen hafta konuştuğumuzda köyden kamp yerine kadar yollar kapalıymış.traktör bile gidemiyormuş.bu yüzden 2 sefer erteledik gitmeyi..
  17. namikka

Dağlar Canlıdır

Ynt: Dağlar Canlıdır elinize sağlık.çok güzel olmuş.
  18. namikka

Casio Saatler İçin Kullanma Kılavuzları

Ynt: Casio Saatler İçin Kullanma Kılavuzları merhaba arkadaşlar.protek serisinden bir saat almak istiyorum.acaba hangi modeli tavsiye edersiniz acaba?

19. namikka

Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaşlar Aranıyor

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaşlar Aranıyor selamlar.tarih olarak ne düşünüyorsun..
  20. namikka

dalamanda rafting turu

merhaba arkadaşlar, dalamanda rafting organize ediyorum.belki son raftig de olabilir.biliyorsunuz bir baraj yapıldı ve parkur 13,5 km'den 9 km'ye düştü. aşağıda sizlerle proğramı paylaşmak istiyorum. sevgilerle namık 25-26 Haziran Dalaman Rafting Gezi Proğramı aşağıda yer almaktadır. PROGRAM...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,116
Kaydolan Son Üyemiz
bahaattin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri