Arama sonuçlarınız

1. bekirgümüş

1998 Vitara Yağlambasında Sıkıntım Var

Ynt: 1998 Vitara Yağlambasında Sıkıntım Var arkadaşlar aracın motorunu yeni yaptırmıştım yanlız usta yağpompasını deyiştirmemişti sorun çıkınca götürdüm yağpompasını deyiştirdi sorun gene devam etti tekrar götürdüm yğmüşürünü ve yağfiltresini orjinal deyiştirdi şuan sorun çözüldü .inşallah...

2. bekirgümüş

Ynt: 1998 Vitara Yağlambasında Sıkıntım Var oğuz bey hafa filtres, yağmüşürü yağfiltresi yağpompası,nı deyiştirdim sorun devam ediyor bihava rolanti ayarı kardı makinaya baylatıcam düzelecekmi bakalım,tekrar teşekkürler alakanıza
  3. bekirgümüş

İstanbul Karavan Park

Ynt: İstanbul Karavan Park tüm karvancı arkadaşlara selam ,park hayırlı olsun ,benim karavanım yok çadır kuracak yer varmıacaba itekrar hayırlı olsun

4. bekirgümüş

Ynt: 1998 Vitara Yağlambasında Sıkıntım Var kusura bakmayın oğuz bey ismi yanlış yazdım
  5. bekirgümüş

Ynt: 1998 Vitara Yağlambasında Sıkıntım Var bilgileriniz için teşekkür ederim yavuz bey birde birşeydaha sorucam yağpompasından yapabilirmi,teşekkürler

6. bekirgümüş

1998 otomatik vitaram ısındıktan sonra araç yavaşladıyında tam durduğumda yağlambası yanıyor hafif gaza bastığımda sönüyor soğukken bir sıkıntı yok nedendir acaba ,teşekkürler

7. bekirgümüş

98 Vitara,ma Hup Arıyorum Manuel Veya Otomatik

Ynt: 98 Vitara,ma Hup Arıyorum Manuel Veya Otomatik teşekkür ederim arkadaşlar hallettim alakanıza teşekkerler
  8. bekirgümüş

98 Vitara,ma Hup Arıyorum Manuel Veya Otomatik

98 mod vitara,ma hup arıyorum otomatik olursa bir adette olabilir ,sol hup bozuk
  9. bekirgümüş

98 Mod Vitara,ma Hup Arıyorum Nanuel Veya Otomatik

manuel veya otomatik hup arıyorum bir adette olabilir birtane sol bozuk 98 vitara

10. bekirgümüş

Correl Plastik Dodik...

Ynt: Correl Plastik Dodik... kırmızı l200 umutun araç galiba elinize sağlık güzel olmuş

11. bekirgümüş

Tavan Sepeti, 27w Led Spot, Hijack Kriko, Vinçleme Makarası, Kinetik Halat , 38mm Jant Spacer

Ynt: Tavan Sepeti, 27w Led Spot, Hijack Kriko, Vinçleme Makarası, Kinetik Halat , 38mm Jant Spacer merhaba hiajck kriko duruyosa görüşmek isterim tel 535 4433331 bekir
  12. bekirgümüş

Satılık Marshall(kumho) Kl71 Lastik 215/75/15

Ynt: Satılık Marshall(kumho) Kl71 Lastik 215/75/15 merhaba lastikler duruyormu, istanbulda nerdesiniz

13. bekirgümüş

265/70r16 Bfgoodrich Çıkma Lastik 27-09/2014

Ynt: 265/70r16 Bfgoodrich Çıkma Lastik 27-09/2014 bu lastiklerin 15 cantı varmı acaba
  14. bekirgümüş

Defender Range Rover Suzuki Jeep Toyota Landcruser Port Bagaj Tavan Sepeti

Ynt: Defender Range Rover Suzuki Jeep Toyota Landcruser Port Bagaj Tavan Sepeti elinize sağlık kardeşim çok memnunum .
  15. bekirgümüş

Gezenbilir Sticker I.

Ynt: Gezenbilir Sticker I. seyfettin bey mümkünse ikadet istiyorum adresim .saatcibayırı cemilsrslangüder sok konak ap 5.1 başiktaş gayrettepe,BEKİR GÜMÜŞ İST

16. bekirgümüş

Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi merhaba sinan kardeşim evet tost felan büfe bakkal gibi biyerivardı,yanlız araç 16 vitara aracı aldım bakalım bisorun çıkacakmı
  17. bekirgümüş

Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi merhaba arkadaşlar sakaryada bakkalcılık yapan tamer diye biarkadaştan aldıyım bu aracı tanıyan varmı
  18. bekirgümüş

Modifiyeli Araçlara Trafik Yasağı

bu modifiye yasağı bizim donanımlı araçlara ne gibi etki edicek .

19. bekirgümüş

SUZİKİ VİTARA PARÇALARI (ORJİNAL) KAÇIRMYIN

Ynt: Suziki Vitara Parçaları (orjinal) Kaçırmyın merhaba bayabi zaman olmuş bi şansımı denemek istadim ön sağ sol cam açma düymeleri duruyomu acaba.
  20. bekirgümüş

1999 Vitara Kapı Döşamesi

merhaba arkadaşlar 1999 1.6 vitara kapı döşameleri lazım veya istanbulda bu iş yapan bildiyiniz deşemeci varmı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri