Arama sonuçlarınız

1. A

Opel Frontera 2200 Cc Dizel + Hidrojen / İstanbul ( Ucr Hidrojen Yakıt Sistemleri )

https://www.youtube.com/watch?v=68QYZZv2PyI

2. A

Opel Catalogue

http://issuu.com/misagruber/docs/opel
  3. A

Opel Frontera -a -1992-1998 Parca Katalogu Ve Şemaları

http://www.partsbase.org/opel/frontera-a-1992-1998/

4. A

Frontera Baskı Balata

Sayın arkadaslar pahalı ve en cok kullandıgımız yıprattıgımız parcalardan biridir ...Muadilli hakkında bilgi ve tecrubesi olan kardesimiz varsa paylasırsa sevinirim bir kac bilgi elde ettim ama netlesmeden paylasamıyorum tsk ederim ...
  5. A

Frontera Hub

FRONTERA HUB MUADİL ARACLAR IsuzuTRooper - D-Max opel frontera holden tf rodeo kilitleme tekerlek göbekleri b022 8-97113446-pt 897113446pt Ben buradan adanada sordum tanesine 150 tl ..

6. A

Opel Frontera 2.2 Lastik Hava Basıncı

1997 model 2.2 5 kapı lı 235x70x16 lastik basınc fabrika olcusu Ön lastik- Bar-2.0=psi=29.001 Arka lastik -Bar-2.2=psi=31.901

7. A

Frontera Butun Yagları Ve Dereceleri

MOTUL Lube Advisor Find the right lubricant for your vehicle Baskı ön izleme &Yazdır PDF Kategori : Binek Araçlar Marka : Opel (EU) Model : Frontera (1992 - 2004) Tip : Frontera 2.2i (1995 - 1998) Tümünü Göster Tümünü Gizle MOTOR X22XE Kapasite : Filtre kapasitesi 0,25 litre ...
  8. A

Frontera Amortisör

Selam arkadaslar 1997 model 2.2 frontime 2 tane arka amortisor aldım...internet ortalama fiatı tanesi 110 tl monreo marka amortisör yerine , bire bir alman malı optimal marka starexler için uretilmiş 2 tanesi 45+45=90 tl 30tl işçilik odedim ..kısaca arkadaslar starexlerin arka...
  9. A

Blaupunkt Bologna C52 Oto Teyp

http://www.blaupunkt.de/fileadmin/user_upload/Service/SERVICEDOKU_ZIEL/BA/TR/7642210310001_BA_TR.pdf

10. A

Bayram Gezisi

Adana 01 offroad grubu , Adana Offroad Ailesi, ve İskenderun Motorsporları ortaklığıyla; Orta Toroslar (Aladağlar + Bolkarlar) Ekspedisyonu Şekilleniyor... İskenderun-Adana dan başlayarak; Kapıkaya kanyonu, Varda köprüsü, Hacıkırı köyü, Taşdurmaz, Çakıt kanyonu, Kaya geçitleri, Tüneller, Tarihi...

11. A

Frontera

Sayın arkadaslar 2.2 300 bin km 1998 model frontera almak üzereyim gl mi gls mi nasıl anlayabilirim ..Alırken nelere dikkat etmeliyim simdiden cok tsk eder saygılar sunarım ..Ayrıca A kasa veya B kasa hangi yıllar için gecerli ..
  12. A

fj 45

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-fj-45-tamamen-yenilendi-47221775/detay Selam arkadaslar iskenderunda fj 45 var ..yukarıdaki ling iskenderundaki aracın aynısıdır 3-B motor diyorlar ..boya ,kaporta ,döseme yeni yapılı, motoru iyi durumda bu aracın fiatı 20.000 tl...

13. A

VİTARA HDİ 2.0 DİZEL DEBRİYAJ SORUNU.

VİTARA HDİ 2.0 DİZEL DEBRİYAJ SORUNU. Selam arkadaslar 2002 model bir vitara hdi dizel aracım var debriyajımın sertlesmesiyle birlikte yetkili servisten set olarak fiat aldım tam 1000 tl istedi el emegi hariç cok şaşırdım özel servislere sordum 800 ile 1000 arası para istediler neden pahalı...
  14. A

VİTARA HDİ 2.0 DİZEL DEBRİYAJ SORUNU.

Selam arkadaslar 2002 model bir vitara hdi dizel aracım var debriyajımın sertlesmesiyle birlikte yetkili servisten set olarak fiat aldım tam 1000 tl istedi el emegi hariç cok şaşırdım özel servislere sordum 800 ile 1000 arası para istediler neden pahalı diye sordugumda bu modeller böyle...
  15. A

ADANOFF Japon deresi serisi devam ediyor..:))

Bu gün vahap,süleyman abi, kadir ve hakanla birlikte yeni oyun yerimizde biraz oynadık :)) iyi seyirler

16. A

(Bu bir Adanaoffroad Grubu Etkinliğidir)Çamlıyayla/Pınarlıbük Gezisi 18 Eylül Pa

Zaman 18 Eylül Pazar · Yer Çamlıyayla/Pınarlıbük Çamlıyayla/Pınarlıbük mevkinde günübirlik mangal, foto safari ve yüzme gibi etkinlik :)) saat 08 gibi Tarsus otoban çıkışında buluşup hepberaber Pınarlıbük'e hareket edelim. nerde hareket orada bereket :)) Adana grubu 06-30 da metro park...
  17. A

Adanaoffroad; - Kapıkaya - Varda Köprüsü Belemedik Gezi Programı eylül 2011

Selam arkadaslar gecen yılda planladıgımız gezimizin kapıkaya,Kapız - -Alman Köprüsü (Varda) -Çakıt Vadisi - Taşdurmaz - - Alman Harabeleri-belemedik-pozantı olarak güzelgahımız budur.Toplanma yeri carrefour kavsagı metropark hastanesi onudur . 4 eylül 2011 07:30 toplanma 08:00 hareket...
  18. A

CHEROKEE lerin dansı :))

Chef hamdi yonetiminde CHEROKEE lerin dansı :)) Yarın (17/08/2011) tarihinde Metropark Otoparkından saat 17:00'da hareket edilerek ufak bir çamur,kum,dere gezisi yapılacaktır. Herkesi bekliyoruz. (Lütfen strap, mapa,telsiz ve çizmelerinizi almayı unutmayınız.)İftarımızı uygun bir yerde geregi...

19. A

30-31 TEMMUZ ÇİNİLİ CIKMAZI _EJDERLERİN SAVASI ..:))

Sayın arkadaslar sonunda G nin parcaları kıbrıstan huseyin beyin ve mahmut ustanın cabalarıyla daha onceden belirtilen tarihe yetişmiş yarın sabah grup 07 de toplanıp 07-30 da teker donecek sekilde planlanmıstır..toplanma yeri metro park hastanesi kavsagıdır isteyen herkes bu etkinlige...
  20. A

Adana Off Road Grubu; Yahyalı - Kapuzbaşı Şelaleleri Kamp Duyurusu (23 - 24 Temmuz 2011)

Arkadaslar bu hafta 23 Temmuz Cumartesi Sabah saat 07:00 da Üniversite yolundaki eski otopazarinda bulusup YAHYALİ KAPİZBASİ SELALELERİNE Gidiyoruuzz! Guzergahta gezilecek yerler; Hacer Ormanlari Kapizbasi selaleleri Aciman Mesafe tahmini 350km (gidis gelis) dir. Hava durumu acik ve sicak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri