Arama sonuçlarınız

1. T

Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz Adnan Bey selamlar tekrar, Size keyifli yolculuklar dilerim,bilgilerinizi paylaştığınız için de teşekkürler tekrar. Aracınızın son hali çok şık olmuş,tebrikler. Geriye doğru sayfalarınızı tekrar gezdim 14. sayfada duş-tuvalet kısmını 3 mm...

2. T

Possl-Globecar camper fabrikası yüksek çözünürlük Youtube video link

Herkese merhaba, Avrupa nın en büyük camper üreticlerinden Pössl-Globecar Psa grubu aracın üretiminin yüksek çözünürlüklü video linki aşağıda.(Youtube tecrübesi fazla olmayanlar için HD yani yüksek çözürlüklü seyretmek için video penceresinin altındaki dişli benzeri yere tıkladığımızda değişik...
  3. T

Motosiklet Taşıyıcı

Ynt: Motosiklet Taşıyıcı Bilgi ve fikirler için teşekkür ederim herkese.

4. T

Motosiklet Taşıyıcı

Ynt: Motosiklet Taşıyıcı Paylaşımlar için teşekkür ederim, Benim sorum motorsikleti aşağıdaki resimlerdeki gibi camper ın içinde taşımak istesek proje açısından bi sorun olurmu.Bliyorum bu konu başlığı taşıyıcılarla ilgili ama forum u biraz araştırdım benim sorunuma cevap olucak bi şey...
  5. T

Portatif Jeneratör ler İçin Ses İzolasyon Kutusu Örneği

Selamlar, Modern inverterli Portatif jeneratörler her nekadar eski modellere göre daha sessiz olsada çalıştığında çevreyi rahatsız ediyor.Bu yüzden ses geçimez kutu ses seviyesini önemli ölçüde şağıya çekebilir.Bi japon sitesinde bulduğum linki koyuyorum ,resimler herşeyi anlatıyor...

6. T

Atiker ya da Benzeri Otogaz Silindiri Camper da Olur mu ?

Selamlar tekrar, İlhan bey cevap için teşekkürler. Şimdi bu yangın,ısınma ve ses problemleri için bende kafa yoruyorum bolca.Çeşitli projeler var kafamda daha tam oturmadı ama bakıyorum. Yine bu honda nın japon (honda yı örnek verdiğime bakmayın benzer portatif jeneratörler için geçerli bu...

7. T

Herkese selamlar tekrar, cevap yazanlara ve güzel fikirlere teşekkür ederim. Ferhat bey lpg yoğunluğu hakkında uyardığınız için sağolun,nerden aklımda kaldıysa 0.75 g/cm3 hatırladığım için büyük hata yaptım bende özür dilerim,eğer fiyat farkı yoksa kanuni bi sorunda çıkmaz bu durumda. bu arada...
  8. T

Herkese selamlar, Ben de yakında yapmayı düşündüğüm camper için,otomobillerin kullandığı büyük LPG silindirlerinden takmayı ve bu gazı portatif honda jeneratörde,truma kombide, ocakta kullanmayı düşünüyorum.Çok değişik boyutlu olanları var 140 litreye kadar kapasite mevcut.medeniyetten uzun...
  9. T

Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz Adnan Bey selamlar, Çok teşekkürler yapım aşamalarını paylaştığınız için ve size iyi yolculuklar dilerim. Bikaç sorum olucaktı , koyduğunuz ruhsat resminde koltuk sayısı 2 gözüküyor ama muayene raporında 3 olarak gördüm.Acaba farkın sebebi...

10. T

2 büyük avrupalı üreticinin fabrika üretim resimleri,

Selamlar, 2 büyük moto-karavan üreticisinin detaylı resimlerinin linklerini aşağıda bulabilirsiniz. sayfanın en altında resimleri daha da büyütebileceğiniz kısım var. Bol bol detaylı resimler var,karavanını kendi yapanlara fikir verebilir...

11. T

Dünyanın ilk DC İnverter karavan tavana monte kliması

Ynt: Dünyanın ilk DC İnverter karavan tavana monte kliması Belki artık konu başlığını DC inverter li klimalar diye değiştirmek lazım bilemiyorum :) Bir diğer model de İtalyan Olimpia Splendid in ürettiği Unico inverter9 modeli ( başka bi topikde eğer mevzusu geçtiyse bilemiyorum,şimdiden özür)...
  12. T

Ynt: Dünyanın ilk DC İnverter karavan tavana monte kliması Arkadaşlar konu bu DC İnverter li klimalardan açılmışken,yine yurt dışı sitelerde bulduğum pencere tipi modeli ekleyeyim dedim.Bilgi babında. Biliyorsunuz aracına split tipi klima eklemek isteyenlerin başı çok ağrıdığından bu pencere...

13. T

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX) Bekir bey tekrar teşekkürler, size kolay gelsin.izlemeye devam. Sizi ve diğer yapımcıları takdir ediyorum.
  14. T

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX) Bekir bey selamlar sizi tekrar rahatsız edicem :) sizin buzdolabınızı şu aşağıdaki bölümde geçen buzdolabına benzettim,otobuzdolabı.com daki 133 lük model bu topik teki modele benziyor. acaba herhangi bir sorun...
  15. T

Honda eu10i portatif jeneratör lpg ile çalışan yeni modeli

Ynt: Honda eu10i portatif jeneratör lpg ile çalışan yeni modeli Cavid bey selamlar, bende sizin gibi düşünüyorum.güneş paneli ve ufak jeneratör beraber kullanılabilir.güneş olmayan günlerde 900 watt lık böyle bi jeneratör atıyorum yaklaşık 1-2 saatlik bi çalışmayla yaşam akülerinin günlük...

16. T

Honda eu10i portatif jeneratör lpg ile çalışan yeni modeli

Herkese selamlar, Honda nın japonya sitesini ziyaret ederken yeni portatif jeneratör dikkatimi çekti, bu ülkemizde de satılan eu10i modelinin aynısı yalnız lpg ile çalışacak şekilde dizayn edilmiş.diğer bütün özellikleri aynı. bu japonya sitesi linki...
  17. T

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX) Bekir bey, açıklama için teşekkür ederim.
  18. T

Ynt: Dünyanın ilk DC İnverter karavan tavana monte kliması moto-karavanlarında portatif jeneratörler ile klima kullanmak isteyenler için bu tip klimalar özellikle önemli.bazı forumlarda araç sahiplerinin 7000 btu civarı inverterli klimaları honda eu10i,eu20i veya benzeri kapasitede...

19. T

Selam arkadaşlar, uzun zamandır kafamı meşgul eden tavana monte dc inverter klima mevzusu ile ilgili internet de dolaşırken yabancı forumlardan birinde aşağıdaki Çin li üreticinin sayfasına ulaştım. Bence bu bizim için çok önemli ve büyük bi haber.Umarım Waeco,Telair,Truma gibi üreticiler artık...
  20. T

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX) Sayın Ataman, Öncelikle tebrik ediyorum ve size keyifli yolculuklar diliyorum. Foruma uzun zamandır ilk defa girdim bu benim attığım ilk mesaj olucak ve biraz zamansız olucağı için özür dilerim. Bende şu an kendi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri