Arama sonuçlarınız

1. T

Possl-Globecar camper fabrikası yüksek çözünürlük Youtube video link

Herkese merhaba, Avrupa nın en büyük camper üreticlerinden Pössl-Globecar Psa grubu aracın üretiminin yüksek çözünürlüklü video linki aşağıda.(Youtube tecrübesi fazla olmayanlar için HD yani yüksek çözürlüklü seyretmek için video penceresinin altındaki dişli benzeri yere tıkladığımızda değişik...

2. T

Portatif Jeneratör ler İçin Ses İzolasyon Kutusu Örneği

Selamlar, Modern inverterli Portatif jeneratörler her nekadar eski modellere göre daha sessiz olsada çalıştığında çevreyi rahatsız ediyor.Bu yüzden ses geçimez kutu ses seviyesini önemli ölçüde şağıya çekebilir.Bi japon sitesinde bulduğum linki koyuyorum ,resimler herşeyi anlatıyor...
  3. T

Atiker ya da Benzeri Otogaz Silindiri Camper da Olur mu ?

Herkese selamlar, Ben de yakında yapmayı düşündüğüm camper için,otomobillerin kullandığı büyük LPG silindirlerinden takmayı ve bu gazı portatif honda jeneratörde,truma kombide, ocakta kullanmayı düşünüyorum.Çok değişik boyutlu olanları var 140 litreye kadar kapasite mevcut.medeniyetten uzun...

4. T

2 büyük avrupalı üreticinin fabrika üretim resimleri,

Selamlar, 2 büyük moto-karavan üreticisinin detaylı resimlerinin linklerini aşağıda bulabilirsiniz. sayfanın en altında resimleri daha da büyütebileceğiniz kısım var. Bol bol detaylı resimler var,karavanını kendi yapanlara fikir verebilir...
  5. T

Honda eu10i portatif jeneratör lpg ile çalışan yeni modeli

Herkese selamlar, Honda nın japonya sitesini ziyaret ederken yeni portatif jeneratör dikkatimi çekti, bu ülkemizde de satılan eu10i modelinin aynısı yalnız lpg ile çalışacak şekilde dizayn edilmiş.diğer bütün özellikleri aynı. bu japonya sitesi linki...

6. T

Dünyanın ilk DC İnverter karavan tavana monte kliması

Selam arkadaşlar, uzun zamandır kafamı meşgul eden tavana monte dc inverter klima mevzusu ile ilgili internet de dolaşırken yabancı forumlardan birinde aşağıdaki Çin li üreticinin sayfasına ulaştım. Bence bu bizim için çok önemli ve büyük bi haber.Umarım Waeco,Telair,Truma gibi üreticiler artık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,483
Kayıtlı Üye Sayımız
172,139
Kaydolan Son Üyemiz
Didocet

SON KONULAR

Geri