Arama sonuçlarınız

1. S

Bayilikler Verilecektir !!

Ynt: Bayilikler Verilecektir !! Değerli Dostum Artık Akdemirler İsminde üretim Yapılmıyor.Ben daha evvel akdemirlerin tek yetkili bayisiydim.fakat akdemirler ve ben başka isim alarak birleştik.ekibimiz daha profesyonel ve ürün kalitemize de daha da çok teknoloji kattık.akdemirlerin bu piyasanın...

2. S

Bayilikler Verilecektir !!

Merhabalar ; Firmamız, Pick-Up araçlar için fiber malzemeden kabin imalatı yapmaktadır.Türkiye Genelinde Bayilik Ağımızı Büyültmek Adına Güvenilir İşinin Ehli Olan iş Ortaklarımızı Arıyoruz.. GÖR-TAŞ OTOMOTİV olarak sizinle çalışmaktan onur duyacağımızın bilinmesini diler; kalite, titizlik ve...
  3. S

Nissan Navara Bagaj Kabini Arıyorum

Ynt: Nissan Navara Bagaj Kabini Arıyorum merhabalar arzu ederseniz internet sayfamızı ziyaret ediniz.İstediğiniz Doğrultuda Fiber Kabin Bulacağınızdan Eminim.Saygılarımla.. www.gortasfiber.com www.fiberkabin.com

4. S

YENİ MITSIBISHI L200 LONG BED FULLBOX KAPAMA SİSTEMİ

Ynt: YENİ MITSIBISHI L200 LONG BED FULLBOX KAPAMA SİSTEMİ merhabalar ne kadar bu kapamaların fiyatı? ben daha önce gör-taş'dan aldım ilerki zamanlarda lazım olur belki bir daha... ???
  5. S

l 200 camlı kabin yaptıracağım.

Ynt: l 200 camlı kabin yaptıracağım. güvenilir ve kaliteli bir firma istersen benimde satın aldığım bir firma var tavsiye edebilirim esnaflıkları ve kalitesi çok iyi.internet sayfaları vardı ama hatırlamıyorum şimdi.dirmanın adı gör-taş otomotiv'di.sadece tavsiye ara konuş bence.en azından...

6. S

Pick-Up Araçlarınız İçin Fiber Kabin Ve Fullbox

Ynt: Pick-Up Araçlarınız İçin Fiber Kabin Ve Fullbox arkadaşlar GÖR-TAŞ otomotiv diye bir firma var ürünleri çok kullanışlı ve güvenilir.tavsiye edebilirim...internet sayfasınada ulaştım şimdi 2 tane sayfası varmış.aşağıya yazayım sizler için. www.fiberkabin.com www.gortasfiber.com bi...

7. S

Toyota Hilux Kasa Kapakları Fiyatları?

Ynt: Toyota Hilux Kasa Kapakları Fiyatları? Merhabalar Arkadaşlar Ben Gör-Taş'ın Sahibi Görkem ALTINTAŞ konuyu şans eseri gördüm... Bizim fiyatlarımız toyota hilux camlı kabin olarak 2.200,00 TL'dir sizlerinde yazdığı üzere fakat fiyatlarımıza k.d.v. ve varan kargo ile adrese teslim nakliyeside...
  8. S

Samurai Hard Top

Ynt: Samurai Hard Top evet aracın fiyatını düşünür olursak çok haklısınız ... tabi bu fiyata şöför üstüde 2.100 e dahil.. şimdi şöyle bişeyde var sonuçta arabanın büyüklüğünün yarısı kadar bi kapama yapıldığını düşünürsek ve uyguladığımız işçilik ve malzemeyide düşünürsek fiyatı hakettiğini...
  9. S

Samurai Hard Top

Ynt: Samurai Hard Top Hard-Top Fiyatı : 2.100,00 TL + K.D.V. (Bu Fiyata Şöför Üstü kapamada dahildir.) SUZUKI SAMURAI HARDTOP TEKNİK ÖZELLİKLERİ : ● TİTREŞİM VE KÖTÜ YOL ŞARTLARINA DAYANIKLI OLARAK TASARLANMIŞTIR... ● BASINÇLI AMORTİSÖRLER SAYESİNDE KABİN KAPAĞI AÇILDIKTAN SONRA...

10. S

Samurai Hard Top

Ynt: Samurai Hard Top selam arkadaşlar ben suzuki samurai hard-top imalatı yapmaktayım..arzu ederseniz internet sayfamdan resimleri inceleyebilir,iletişim numaralarımızdan da bizimle irtibata geçebilirsiniz... www.gortasfiber.com

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR