Arama sonuçlarınız

1. Gunay72

Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

Selamlar, Geçen hafta cumartesi tek aracla catalca civarına gittik. Subasi köyünden girdik ve Akalan köyüne gitmeye çalıştık Dağ yollarından orman içinden. Dediğiniz gibi çok dar yollardan gectik ve araba da çok çizildi ☺ fakat keyifli. Bir yerde çok derin suya denk geldik. Tek araçla oradan...

2. Gunay72

Merhaba, Whats app grubuna asagidaki 2 numarayı da dahil edermisiniz. 0 533 714 10 20 ve 0532 562 22 57 Bu hafta pazar günü bir offroad etkinliğine katılıyoruz, bir arkadaşım önerisiyle. Çatalca civarında. Fakat sizin rota değil bu. Diğer gezilere katılacağız. Araç: mitsubishi pajero...
  3. Gunay72

Merhaba Bizde katılıriz. Beylikduzu .

4. Gunay72

2005 Pajero 3.2 Did Full Off Road Donanım,,çokkkk Başarılı

Merhaba Resimler neden gidiyor? Bu konuda yapılabilecek bir şey yokmu ? Resimler olmadan gerçekten çok anlamı olmuyor çünkü. Bu arada bende 2004 3.2 did 3 kapı ile pajero kullanicilari grubuna katılmış oldum ☺ İstanbul da bakim için onerebileceginiz usta rica ediyorum arkadaşlar. Ayrıca araca...
  5. Gunay72

Yeni Aracım 2004 Model Pajero 3.2 Did 3 Kapi Otomatik

İlk izlenimlerimizi de aktarayim. Balkan dağlarında sabah 07.30 gibi çıktık yola . Dışarıda -1 derece. Araçta kışlık lastik var. Arazide dik tepeler ve derelerden gectik. Özellikle bu Yokuşu çıkmaz dediğimiz yerlerde bile hiç zorlanmadı. Ön ve arka tekerler tamponlarin bitiş noktasına çok yakın...

6. Gunay72

Yeni Aracım 2004 Model Pajero 3.2 Did 3 Kapi Otomatik

Merhaba arkadaşlar, 2004 model pajero 3 kapı 3.2 did otomatik aracla aranızdayım. Araca sadece vinç ve mud terrain lastik takmak istiyoruz ilk aşamada. Araç tamamen orjinal, kazasiz ve sadece 1 parca boyali. 274.000 km de. Araziye hiç girmemiş. Aracın altında çizik dahi yok. Resimlerini de...

7. Gunay72

2000-2006 Model Arası 3 Kapı Patrol Veya Pajero?

Merhaba, 2000 model ile 2006 model yılı aralığında 3 kapı patrol veya pajero arasında seçim yapmak konusunda fikir almak istiyorum arkadaşlar. Bu araçların 3 kapı olanları bu model yıllarında ülkemizde yok gibi, ben hiç görmedim. Sadece hurdaya ayrılmış bir patrol görmüştüm o da oldukça pahalı...
  8. Gunay72

Satılık 90 Lık Land Rover Defender Hastasına

Ynt: Satılık 90 Lık Land Rover Defender Hastasına merhaba bir sorum daha var. bu araç orjinal 90 mı yoksa 110 dan kısaltma bir araçmıdır? teşekkür ederim.
  9. Gunay72

Satılık 90 Lık Land Rover Defender Hastasına

Ynt: Satılık 90 Lık Land Rover Defender Hastasına merhaba araç hakkında detay bilgi verirmisiniz? - kaç kilometrede? - motor ve yürüyen aksam - şanzıman ne durumdadır? - motor hiç yapıldımı? ... gibi. teşekkürler.

10. Gunay72

Donanımlı Discovery V8

Ynt: Donanımlı Discovery V8 merhaba, birkaç sorum olacak. -araç kaç kilometrede? -motor yapıldımı hiç? -manuelmi otomatikmi? -offroad donanımları ne zaman takıldı ve ne kadar kullanıldı? -LPG varmı? var ise ne zaman takıldı? offroad aracı için çok önemi yok ama yine de kaporta durumu...

11. Gunay72

Discovery V8 Lastik Seçimi

Ynt: Discovery V8 Lastik Seçimi Selamlar Bu konu icinde arazi sartlarinda dar tabanli lastiklerin daha iyi olabilecegini okudum. fakat genis tabanli olmasi hem surtunmeyi arttirmasi hemde batmayi yani camura gomulmesini engellemesi acisindan daha mantikli degilmidir? Burada kasteddigim genis...
  12. Gunay72

Discovery 2 Td5 Almak..

Ynt: Discovery 2 Td5 Almak.. ilave bir sorum daha var. özellikle otomatik araç istiyorum. discovery I v8 araçların otomatik şanzımanla ilgili görüşlerinizide iletebilirseniz çok sevinirim. bu araçların standart donanımında kilit varmıdır, varsa da oranları hakkında bilgi verirmisiniz...

13. Gunay72

Discovery 2 Td5 Almak..

Ynt: Discovery 2 Td5 Almak.. merhabalar, sizin gibi deneyimli ve bu araçlar hakkında bilgi sahibi olan birini bulunca sormak istedim. v8 motorlar için durum nedir? hobby amaçlı offroad kullanımı için bir araç almayı düşünüyorum. ilanını aşağıda ekledim. offroad donanımsız bir araç özellikle...
  14. Gunay72

Yok Böyle Bişey

Ynt: Yok Böyle Bişey benim pek hoşuma gitmedi. çok kibar ve oyuncak gibi olmuş. arazi aracı biraz kaba olmalı derim, XJ gibi.
  15. Gunay72

Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ?

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? bu arada bende Suzuki düşünürken sanırım cherokee kare kasa yönünde tercihimi kullanacağım. arkadaşlar ben de ihtiyaçlarımı kısaca özetleyim. - yoğun iş dünyası ve İstanbul stresinden kurtulabilmek - hafif arazi şartlarında off road. kırıcı zeminler...

16. Gunay72

Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ?

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? cherokee aracın sağlamlığını görmek için aşağıdaki videoyu izlemenizi öneriyorum arkadaşlar http://www.youtube.com/watch?v=gGFASxRPM10
  17. Gunay72

Cherokee Hakkında Bilginize İhtiyacım Var

Ynt: Cherokee Hakkında Bilginize İhtiyacım Var verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. takipteyim.
  18. Gunay72

Yeni Aracım

Ynt: Yeni Aracım merhaba, aracın uzun olması arazide sorun yaratıyormu? izlenimleriniz nasıldır? aracınız gerçekten çok güzel. iyi günlerde kullanmanızı dilerim. resimlerinizi ve arazi deneyimlerinizle ilgili fotoğraflarınızı bekliyorum. kolay gelsin. teşekkürler...

19. Gunay72

Yeni Oyuncagımı Sizlerle Paylaşıyorum

Ynt: Yeni Oyuncagımı Sizlerle Paylaşıyorum merhaba, İstanbul başakşehirde hurdacılar sitesi var. orada kazalı olan arabaların parça satışları yapılıyor. birçok alternatif markaya ait parçaları orada bulabilirsiniz uygun fiyata. aşağıdaki linkte "Atatürk oto sanayi sitesi" adıyla geçiyor...
  20. Gunay72

Fj40 1983 Model

selam arkadaşlar, aşağıdaki araba bir şekilde ilgimi çekiyor. bunda boyasının ve genel görünümününde payı olabilir. bu araçlar hakkında bilgisi olanlar varsa yorum yapabilirmi? ilanda 2000 cc motor hacmi gözüküyor. bu gerçekmidir? kilitli diferansiyeller varmıdır bu araçlarda? bir de bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri