Arama sonuçlarınız

1. mahirisa

DOSOD 2. Koca Yayla Offroad Etkinliği, 2-3-4 Kasım

Arkadaşlar, DOSOD olarak yılın 3. etkinliğini Düzce, Beyköy, Koca Yaylada yapacağız. Bu yıl 2.sini düzenleyeceğimiz Koca Yayla Offroad etkinliğimizde yine her zaman ki gibi heyecan, eğlence dorukta olacak. Yine süprizlerimiz sizleri bekliyor olacak. Siz sevgili dostlarımızı aramızda görmekten...

2. mahirisa

DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012)

Tüm Dostlara selamlar, Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sene 4.sünü yapacağımız geleneksel Yörükler Yaylası Offroad etkinliğimizi 21-22-23 Eylül tarihinde yapmayı planlıyoruz. Şimdiden tüm dostlarımız ve Offroad severler takvimlerine işaretlesin. Etkinlikle ilgili detayları sizlerle...
  3. mahirisa

"DOSOD" Düzce Offroad 2012 1.etkinliği 29-30 Haziran 1 Temmuz Akçakoca, Çayağızı

Bu sene ilk etkinliğimizi deniz, kum, güneş ve çamur içerisinde yeni bir etap olan Akçakoca Çayağızında yapacağız. bunun için 29-30 Haziran 1 Temmuz tarihlerini seçtik. Süpriz konuklarımızında olacağı ( açıkladığımda yok artık diyeceksiniz) bu etkinliğimizde, yine her zamanki "DOSOD" Düzce...

4. mahirisa

Navara'm snorkeline kavuştu

Geçen hafta aldığım snorkelimi bu hafta taktırdım...
  5. mahirisa

Navara'ma yeni tamponum geldi

Uzun zamandır Navaram çin offroad tamponu arıyordum. Buralarda yapılanları pek beğenmediğim için internette uzun aramalar sonucunda çamurluk birleşim yerlerine tam uyumlu ASFIR firmasının tamponlarını buldum. İsrailden sipariş ile getirttim ve geçen hafta sonu montajını yaptık. ben beğendim...

6. mahirisa

yörük yaylası

Konu aşağıdaki linkten takip edilecektir. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=79379.new#new

7. mahirisa

Düzce - Sinekli Yaylası ve Uğur Suyu'nda Hafif Bir Gezi (22 Mayıs 2011)

Arkadaşlar Cumartesi akşamından yaylaya çıkp kamp yaptılar. ben onlara pazar sabahı katıldım ve önce yaylada daha sonrada Beyköyde Uğur suyunda "hafif" bir gezinti yaptık. suyun içinde ZJ ve Navara çok iyiydi. RR hafif su alıp teklese de geride kalmadı hiç.
  8. mahirisa

Navara için alt koruma sacı arıyorum

merhabalar, 2006 model Navaram için alt koruma sacı arıyorum. nereden bulabilirim ya da yaptırmak istesem kim yapar? teşekkürler
  9. mahirisa

06.02.2011 İzmir Karagöl

Pazar günü havayı güzel buduk, Karagöle çıkalım dedik. tek araç 4 kişi Karşıyaka Örneköy üzerinden hareket ettik. Yol geçen seneye göre neredeyse asfalt gibiydi (geçen sene bu vakitlerde WJ ile zor çıkmıştık). Karagölde yiyenbilir kısmını halettikten sonra (tekene tavuk yaptık söylemesi ayıptır...

10. mahirisa

Navara'ya telsiz anteni takmak için yardım lütfen

Navarama manyetik dipli telsiz takmak istiyorum. kablosunu kabin içerisine nereden alabilirim. kapının yanından geçirmek istemiyorum. bildiğiniz bir geçiş yeri var mıdır?
  11. mahirisa

2001 Grand Cherokee Limited Ön Koltuk Arıyorum

2001 model jeep grand cherokee WJ komple sol ön koltuk arıyorum. elinizde vara ya da bildiğiniz bir çıkmacıda var mı?

12. mahirisa

02 Ocak 2010- Yılın ilk gezisini İstanbulda yapalım mı?

Selam Arkadaşlar, 02 Ocak 2010 Cumartesi (benim için Pazar uygun değil de) İstanbulda herhangi bir yere ailece gidelim mi? yer önerilerinizi tartışalım, hatta tartışmayalım, buluşalım ve çamura bulaşalım. önce çamur, sonra mangal, sonra yine çamur, pazar da dinlenme... önerilerinizi bekliyorum...
  13. mahirisa

2001 model WJ'de telsiz nereye bağlanmalı

Arkadaşlar, 2001 model wj için telsizi nereye bağlasam daha rahat olur. aldığım telsiz Midland 1001Z. bir de bu telsiz için anten arıyorum. manyetik dipli mobil antan daha mı uygun olur. telsizi sadece hafta sonları kullanmayı düşünüyorum.
  14. mahirisa

GC ile Çamura Bulanmak İstiyorum Ama Daha Çok Yeniyim?

merhaba, ben 4x4 e yeni geçmiş biriyim. standart bir 2001 grand cherokee 3.1td var. ve çamura bulanmak istiyorum. sadece bu işi tek başıma yapamayacağımı bilecek kadar bilinçliyim (az buçuk tv seyredip forum okuyorum). bu işi nasıl yapabilirim, buluşup kendini çamura vuran gruplar var mıdır...

15. mahirisa

Tavan Damlıyor

merhaba arkadaşlar, ben 4x4 de yeniyim. 2 ay önce 2001 model 3.1TD aldım. aracın tavanından yağmur yağdığı zaman su damlıyor. tam olarak damlama yeri sol güneşliğin soldaki bağlantı vidasından. servise gittim, sunroof'un altındaki tahliye borusu tıkanmıştır dediler ve sorunu giderdik dediler...
  16. mahirisa

2001 Wj için Sürücü Koltuğu Arıyorum

2001 model grand cherokee limited için sürücü koltuğuna ihtyacım var. çıkma veya uygun fiyatlı bulabilir miyim?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

SON KONULAR

Geri