Arama sonuçlarınız

1. alkan.kadir

aliner katlanır römork karavan

internette gezerken aliner ismindeki bu römorka rastladım tasarımı oldukça basit ama çokta kullanışlı görünüyor içerisinde ocağı mikrodalga fırını buz dolabı var benim çok hoşuma gitti. http://www.youtube.com/watch?v=HODcJceUshs&feature=related

2. alkan.kadir

alınık 2-3 kişilik 3 mevsim çadır.

arkadaşlar yıpranmamış hafif 150 tl ye kadar çadır arıyorum.
  3. alkan.kadir

fiyatı yüksek ilanlara müdahale etmek doğru mu?

ilan panosunda gördüğüm bazı ilanlarda fiyatların ürünün sıfır fiyatında yada daha pahalı olduğunu görüyorum fakat bunu belirtmekle belirtmemek arasında ikilemde kalıyorum.sizce söylemeli mi yoksa karışmamalı mı? aslında bu soru biraz ahlak felsefesinin alanına giriyor sanım. :)

4. alkan.kadir

volkswagen in ürettiği pick-up lar

çoğumuz amarok u vw in ürettiği ilk pickup sanıyorduk ama öyle değilmiş internette bir arkadaş paylaşmış. vw tuareg pickup (konsept) vw saveiro vw pointer vw robust vw taro
  5. alkan.kadir

yeni gezi kanalı World Travel Channel

dün uydu taraması yaparken rastladım kaliteli bir kanala benziyor, iz tv ve sky türkte severek takip ettiğim ayhan sicimoğlu da program yapıyordu. uydudaki yüzlerce ıvır zıvır kanal arasında böyle bir kanala ihtiyaç vardı şimdilik uyduda şifresiz yayın yapıyor fakat ileride ne olur bilmem umarım...

6. alkan.kadir

Amatör Teleskop Yapımı

merhaba arkadaşlar tübitak dergisini takip edenler görmüştür her sayıda teleskop yapımı ile ilgili makale veriliyor bende internetten araştırma yaptım aynalı bir teleskop yapmayı düşünüyorum teleskop yapımı ile ilgilenenler varsa bilgi fikir alışverişinde bulunalım. tübitakta yayınlanan...

7. alkan.kadir

Teoman Sarıaslan - Cesur Bir Denizci

her hafta zevkle takip ettiğim ''hakan güvenç nerede?'' isimli yelkencilik programının bu haftaki konuğu beni çok etkiledi sizinle paylaşmak istedim. teoman sarıaslan çebinde 100 dolarla ve ikinci el malzemelerden yaptığı teknesi ile yaban denizlere yelken açmış cesur bir denizci. burada...
  8. alkan.kadir

mylar kumaştan çadır koruyucu yapmak

öncelikle kumaş hakkında kısa bir bilgi vereyim uzay battaniyesi yada bizde deprem battaniyesi olarakta bilinen mylar kumaş nasa tarafından uzay istasyonunu zararlı güneş ışınlarından korumak için geliştirilmiş bir kumaş ve güneş ışınlarını %97 oranında geri yansıtıyor. dün dual survival...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri