Arama sonuçlarınız

1. ihsanyıldız

DODGE NITRO NASIL BİR ARAÇTIR ?

Tüm forum üyelerine öncelikle selamlar saygılar; Dodge Nıtro'yla ilgili deneyim, görüş ve bilgilerinizi merak ediyorum, Selamlar...

2. ihsanyıldız

Diyarbakır'a Mutlaka Gidin Ama Bu Lokantaya Sakın Uğramayın...

BAHSEDECEĞİM MEKANIN ADI ''ÖZLER ET LOKANTASI''. YERİ DİYARBAKIR MERKEZ'DE MARDİN YOLU ÜZERİNDE. KARŞISINDA HAVALİMANI VAR. HALI SAHANIN HEMEN YANI. RESTAURANTIN DIŞARISI VE DEKORASYONU GÜZEL BİR İZLENİM VERİYOR. YEMEKLERDE ALBENİLİ DURUYOR. PERSONEL KOŞARAK SERVİS YAPYOR AYRICA GÜLERYÜZLÜ...
  3. ihsanyıldız

Otokoç'tan Ayıplı Hizmet, Araç Alırken Düşünün.

OTOKOÇ’TAN İKİNCİ EL ARABA ALICAM DİYE BİR PLANINIZ VARSA YADA BUNU DÜŞÜNEN YAKININIZ AKRABANIZ MEVCUTSA ÖNCE BENİ BİR DİNLEYİN SONRA KARARINIZI BİR DAHA GÖZDEN GEÇİRİN. ÇÜNKÜ 4 GÜN İÇİNDE BAŞIMA GELENLER PİŞMİŞ TAVUĞUN BAŞINA GELMEDİ SANIRIM. OTOKOÇ’A ÜÇ KURUŞ FAZLA PARA VERİP TEMİZ BİR...

4. ihsanyıldız

DISCOVERY TD5 2001 MODEL SE II HAKKINDA YADIM VE BİLDİKLERİNİZ

Tum uyelere selamlar DISCOVERY TD5 2001 MODEL SE II ; 1. TD5' motorunun kronik sorunları var mı ? 2. Varsa, ortalama tamir ve yedek parca maliyetleri nedir ? 3. Bu araçlar için ön görülen makul fiyat aralığı hangi dilimlerde ? 4. Alırken en çok dikkat edilip kontrol edilmesi gereken parçaları...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR