Arama sonuçlarınız

1. KILINÇ

CRV KULLANIM KILAVUZU BAZI TEKNİK DEĞERLER

Merhabalar bu aracın 1998 2000 model kullanıcıları aracın kullanma kılavuzu yağ kapasiteleri kullanılan yağların cinsleri özellikle aracın motor kısmındaki saplamaların sıkma torkları sübap ayarı için aralık değerleri bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim kullanım kılavuzu olanlar bu...

2. KILINÇ

Sportage hakkında

merhabalar bu aracın 2006 2007 modeldeki (yeni çıkanın bi önceki kasası) yakıtı otomatik şanzıman ve dizel motorla uyumu ve genel olarak bilgi verebilirmisiniz şimdiden teşekkürler
  3. KILINÇ

Fotoğraf Makinesi Seçimi Üzerine

Merhabalar ben lensi değiştirilebilen makinelerden almayı düşünüyorum başlangıç için nasıl bir makine ve ne büyüklükte lens önerirsiniz bu arada marka konusunda nikon ve canon arasında kararsızım nikon biraz daha pahalı elektronik ve optik lens olarak karşılaştırırsak modelini kastetmiyorum...

4. KILINÇ

2.0 td4 HSE Freelander

Merhabalar bu aracın2004 model ve yukarısı (yani makyajlı kasa olanı) yakıt performans vb şeyler hakkında kullananlar bilgi verebilirmi? şimdiden teşekkürler
  5. KILINÇ

2.0 di freelander

Merhabalar 2.0 di frrelander kullanan arkadaşlar bu araç hakkında bilgi verebilirmisiniz yanılmıyorsam bu model 2000 ve başlarında var 1.8 benzinlide olduğu gibi bu aracın motorundada kronik bir problem varmı? yakıtı nasıldır sürekli 4 çekermidir yoksa pati çektiğindemi 4çekere geçiyor...

6. KILINÇ

touareg için bilgi

Merhabalar buaracın 3.2 v6 modelini kullanan arkadaşlar araçta low varmı süreki 4x4 mü yakıt tüketimi nedir bilgilendirirseniz sevinirim

7. KILINÇ

2.7 grand cherokee hakkında

merhabalar grand cherokee nin 2.7 dizelini kullanan arkadaşlar bu araç sürekli 4x4 müdür yakıtı nedir motoru sıkıntılımıdır bunun gibi temel bilgiler verirseniz sevinirim
  8. KILINÇ

lc prado hakkında

Merhabalar prado kullanan arakadaşlar bu araç sürekli 4x4 müdür 4.0cc benzin-lpg ve 3.0cc dizellerinin yakıtı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim
  9. KILINÇ

MT Lastik Hakkında

Merhabalar araçlarda kullanılan mt lastikler kış koşullarında ıslak asfaltta buzlu yollarda performansı nasıldır kışın arazide mt kullanmak en iyisi fakat şehirde kullanmak doğrumudur malum çoğumuzun evleri şehirde :) sonuçta lastiklerde vakum yok birde discoverer stt lastiklerde gördüm dişlerde...

10. KILINÇ

3. Doğa Sporları Festivali Yeri ve Zamanı?

3.Gezenbilir Doğa Sporları festivali ne zaman? moderatörlerden cevap bekliyorum geçen yılın fotolarına baktım süperdi bu sene daha da güzel olur tahminimce planımızı önceden yapıp kendimizi ona göre ayarlarsak iyi olur bu festivali kaçırmak istemiyorum.Selamlar Saygılar

11. KILINÇ

Navara hakkında

Selamlar bu aracın 4x4 modelini kullananlar bana yakıtı dif kilit varmı aracın kronik bir sorunu varmı özellikle otm. viteslerde bu gibi konularda bilgilendirirlerse sevinirim
  12. KILINÇ

ML ve LR

Merhabalar ml 320 lerde low range varmıdır kullanan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum

13. KILINÇ

2.5 TD DİSCO

Merhabalar 2.5 td disco kullananlar varsa bu aracın performansı hakkında beni biligilendirirlerse sevinirim bu araca 2.5 motor zayıf kaçar gibime geliyor ama tabi kullananlar daha iyi bilir şimdiden teşekkürler
  14. KILINÇ

Dakar Amblemi

Merhabalar dakar amblemli yazıyı Ankara'dan nereden temin edebilirim?Oturduğum ilçede birkaç aksesuarcıya sordum amblemi bilmiyorlar bile
  15. KILINÇ

Ankara'da Nereden Strap Alabilirim?

Selamlar Ankara'da strep ve u mapa kiliti nereden alabilirim?

16. KILINÇ

crv ve tc

Merhabalar crvlerde tc varmı?
  17. KILINÇ

Delici ve Yayıcı Sis Farları

98 crv aracıma tampon üstüne iki adet hella sisfarı taktıracağım delici mi yoksa yayıcımı olmalı avcılıık yapıyorum sabah erken saatlerde yola çıktığımdan sis olabiliyor ve akşam dönüşte aydınlatmasız köy yollarından geliyorum bu amaçla kullanacağım ayrıca delici ve yayıcı farları nasıl ayırt...
  18. KILINÇ

vitara ve lr

Merhabalar yeni çıkan vitaralarda lr,eğimli iniş kalkış sistemi gibi arazi özellikleri varmıdır bu yeni kasa vitaradan kullananlar varsa fikirlerini alabilirmiyim

19. KILINÇ

Difransiyel kilidi

Merhabalar bende 98 model crv var bu araçlarda difransiyel kilidi varmıdır? yani boşa dönen tekere boşuna güç vermeyen sistem demek oluyor difransiyel kilidi yanılmıyorsam
  20. KILINÇ

CR-V nin açılımı

CR-V nin açılımını bilen varsa yazabilirmi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar