Arama sonuçlarınız

1. middengeard

Hurda Cj-7

Ynt: Hurda Cj-7 Anladım Ünal bey, Yazın geldiğimde tekrar size danışmak isterim.

2. middengeard

Hurda Cj-7

Ynt: Hurda Cj-7 Mail için teşekkürler Osman bey, dedikleriniz doğru Ünal bey, yani girme bu işe pahalıya patlar yarıda bırakırsın diyorsunuz. 2.el araç alıp modifiye yapmak daha mantıklı gibi ekonomi için nelere dikkat etmeliyim ünal bey, Motor 4.2 olursa hangi diferansiyel şanzıman iyi olur...
  3. middengeard

Hurda Cj-7

Ynt: Hurda Cj-7 Osman bey, Şuanda yurtdışında öğrenim görüyorum. Haziranda başlayacağım projeye. Difleri alabilirim haziran da tekrar konuşuruz ya da bana mail adresinizi verirseniz o zaman da görüşürüz. İşin her anında onunla olmak istiyorum. Teknik ekipmanlarım olmadığı için kendim...

4. middengeard

Hurda Cj-7

Ynt: Hurda Cj-7 Kesinlikle haklısınız Ünal bey, Aracı kendi zevkime göre dizmek istiyorum. Diferansiyel aks ve taşıyıcı porya konusunda çok bir bilgim yok. Serbest süspansiyon sistemi araca ayrı bir keyif katacaktır. Bana tavsiyeniz ne olurdu merak ediyorum doğrusu Sistemde bir kaç yenilik...
  5. middengeard

Hurda Cj-7

Ynt: Hurda Cj-7 Bilgiler için teşekkürler Ünal bey , hurda aracın trafiğe geri dönüşümü mümkün görünmüyor aynı şekilde dizel araca benzinli motor , benzin araca dizel motor takılamıyor. Forumdaki araştırmalarıma göre Ford puma 126 turbo dizel motor Ford puma kendi 6 ileri şanzımanı NP205...

6. middengeard

Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik

Ynt: Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik Sizce bunların maliyeti ne kadar tutar, tecrübelerinizden yararlanmak için soruyorum. 1-DENGE KOLU ÖN ARKA 2-Isuzu 4BJ1T ya da 4BD1T. BJ olan standard 2,8 Litre 100HP bu motoru tercih ettim nedeni Forumda...

7. middengeard

Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik

Ynt: Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik 80 üstü cj alacağım illaki yerden biraz yukarda tutarım. Ben gereksiz görmüyorum arabanın bir karizması var bilmiyorum çok güzel bir araba bence olacaksa böyle arabam olsun. En azından 0 km motor , her şeyi...
  8. middengeard

Ynt: Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik sakyuz verdiğiniz bilgiler çok değerli öncelikle teşekkür ederim Cjleri seviyorum tip olarak vazgeçmem bu araçtan 8 tercihim olacaktır kışın kapalı yazın üstü açık kullanmak isterim çok tatlı araç sorumun...
  9. middengeard

Ynt: Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik Cj7 zaten araç benzinliyse ruhsatla uğraşmak istemem işte alacağım araca da bağlı aslında dediğiniz diferansiyeller, motor olursa sadece güzel bir bakım yaptırıp kabloları yeniler , temizletir boyatırım akü ve...

10. middengeard

Ynt: Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik sakyuz sizin tercihiniz ne olurdu merak ettim

11. middengeard

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Kolay gelsin takipteyim güzel bir araç oluyor. Konfor iyileştirmek için süspansiyon için ne gibi eklemeler yaptınız ?
  12. middengeard

Ynt: Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik öncelikle Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim -CJ 7- t19 ve t19a yı değerlendirmedin demek ki onlar da off-road ağırlıklı şanzıman neden değerlendirmedin merak ettim . NP205 arazi şanzımanı ile...

13. middengeard

Ynt: Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik Artvindeki araç cj7 ve güzel fakat ben kendim toplamak istiyorum dediğim gibi zaten ilanları her gün takip ediyorum.
  14. middengeard

Ynt: Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik Değerli üstadım, Kim istemez ki orjinal bir cjmiz olsun, yine forumda okuduğuma göre zaten çoğu arabanın orjinalliği kalmamış. 4.2 motorla uğraşmaktansa böyle bir yol tercih ettim. Doğru tavsiye ama bu duruma...
  15. middengeard

Tuzla Jeep İle Orjinal Amerikadan İthal Jeepi Nasıl Anlarız ?

Ynt: Tuzla Jeep İle Orjinal Amerikadan İthal Jeepi Nasıl Anlarız ? Ben de toplamak istiyorum kendime has bir cj , güzel bir başlık olmuş merak ettiğim siz konuyu açarken '' gittik bir kaç tane baktık'' demiştiniz fiyat olarak ne kadar istediler hurda cj lere ben daha çok 7 8 arıyorum hardtop ve...

16. middengeard

Herkese saygılar selamlar. Daha önce de bir konu açmıştım. Kendi zevkime göre hurda aracı alıp kendim yapmak istiyorum. Forumu araştırıyorum okuyorum not alıyorum mailime aldığım notlar dağ oldu taştı. Kesinlikle off-road yarışı yapmak istemiyorum sadece yaylada kullanabilirim diye arazi...
  17. middengeard

Hurda Cj-7

Ynt: Hurda Cj-7 120ps lik mekanik PUMA için iyi diyorlar ama 9 litre , daha az yakan bir motor şanzıman lazım ya da acaba pumayı alıp diferansiyeli değiştirip yani yüksek dişli takıp yakıttan tasarruf edebilir miyiz acaba, konuda uzman olan ağabeylerin yardımları gerekli.
  18. middengeard

Hurda Cj-7

Ynt: Hurda Cj-7 Anladım, aslında çok önemli değil gider başka bir motor şanzıman da takılır mesele yakıt tasarrufu. Bildiğiniz uyumlu diferansiyel motor şanzıman var mı az yakmak için

19. middengeard

Satılık Willys

Ynt: Satılık Willys Aracın vergisi, Motor şanzıman hakkında detaylı bilgi verir misiniz ?
  20. middengeard

Hurda Cj-7

Ynt: Hurda Cj-7 Aracı daha çok şehir içi kullanım için istiyorum. Çok çamura batma gibi bir durumum yok açıkçası en azından şimdilik. Eğer araç benzinli olursa onun için de az yakan motor ve şanzıman önerirseniz sevinirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri