Arama sonuçlarınız

1. oky

Satılık 1974 Model Land Rover Seri 3

Satılık land rover seri 3 1974 model hatasızdır, 4 lastik yenidir , üzerinde 12.000 lb master vinç , ön arka çeki demiri , arkada hi jack mevcuttur, iç döşemeleri tavanları -halı yeni yapılmıştır, tabanda ses ve ısı yalıtımı yapılmıştır, lpg omwl 170 lik büyük beyin ve yurt dışından getirdiğim...

2. oky

Satılık Full Off Road Donanımlı 3.9 Manuel Range Rover Classic

~~1987 Range Rover Classic 3.9 Manuel Vites Aracım Off Road İçin Herşey Düşünülerek Hazırlanmıştır. 2 Yıl Önce Orijinal 73.000 Km de Alınmış ve 10.000 km yol yapılmıştır. Ankarada Sena Jeepte (Ahmet Küçükdemir) hazırlanmıştır. Eylül 2015 tarihine kadar muayenesi vardır. Kaportada bi kaç...
  3. oky

Satılık 4 Adet Jant 8*15'' ( Land Rover Gurubu İçin) Ve 4 Adet 30*10,5 At Lastik

4 adet ikinci el Land Rover Defender , Series, Discovery ve Range Rover için uyumlu 8*15 inc ebatlarında jant ve 4 adet Sumitomo radial Sl830 30*10,5 inc AT lastik.... Toplam... 850 TL

4. oky

Satılık Lt 230 1,41 Arazi Şanzımanı ( Land Rover Defeder ,discovery Ve Rrc İçin)

Range Rover Classic aracımda bulunan ancak 1.67 oranlı başka bir şanzıman taktığım için boşa çıkan 1,41 oranlı LT 230 Arazi şanzımanını satmaktayım Land Rover araçlarında defender , discovery ve rrc araçlarında kullanılabilir . Şanzıman temiz , problemsiz ve sessidir. Ankarada başkent sanayi...
  5. oky

Satılık 4 Adet 31*10,5*15 Toyo Open Contury A7T Lastik

31*10,5*15 Toyo Open Contury A/T Lastik Lastikler iki yıldır bendedir. Aracımda MT lasik olduğu için sadece kışları kullanılmıştır. Lastiklerde yırtık -yama -hasar-parlak-balon vs. yoktur. Hiç tamir görmemiştir. Lastikler Temizdir. Lastikler Ankaradadır. Araç ve Jant değişikliği yapmam...

6. oky

oto teyp hoparlor secımı ??

yeni topladığım range rover classic aracım oto ses sistemi (radyo + mp3 çalar teyp+4 adet hoparlor) arıyorum , usb ve kart girişli olmalı(cd çalara gerek yok ), 4 çıkışlı olmalıdır ve uzaktan kumandalı olmalıdır bu malzemeler ıcın maksımum 200 tl butce ayırdım ankarada bu utrunerı nerden...

7. oky

Range Rover'de Ateşleme Arızası Hakkında

1987 model range rover clasic aracımda oluşan bir problem var yaklaşık 3 hafta önce normal çalışan araç bir kontak çevrildiğinde çalışmıyordu , enjektörlerin bazılarına enerji gitmedği için pistonlara yakıt gitmedğiğini ve bundan dolayı çalışmadığını söylendi sonra enjektör konnneökteü denilen...
  8. oky

satılık land rover -range rover arazi şanzımanı ve difransiyel

range rover clasic aracımı modifiye etmem nedeniyle boşa çıkan sağlam - çalışır- problemsiz durumda olan 1.21 oranlı arazi şanzımanı ve arka difransiyeli satıyorum . ( aracın lasiklerini 33" takabilmek için 1.41 oranlı arazi şanzımanı takıldığı için orjinal şanzıman , arkaya % 100 difransiyel...
  9. oky

Alınık 235*85*16 MT lastik

yeni aracım için 0 veya yıpranmamış 2. el 235*85*16 mt lastik arıyorum . tercihlerim cooper STT , federal courgia , kumho ... teşekkürler...

10. oky

Yeni Aracım Range Rover Classic 1987 Model

selamlar ; xj den sonraki aracım 1987 model range rover classic 3.5 motor düz 5 vites... 75.000 km de araç 2 yıldır cok kullanılmamıs yururu ,motoru ve şanzımanı cok ıyı durumda kapı altlarında ve camurluklarda bıraz paslanmalar var... aracın ıcı ıyı bıkac eksıgı var ...araca hıc lpg...

11. oky

Satılık - 1999 Model - Off Road Donanımlı XJ

99 model XJ 4.0 120.000 ‘de donanımlı bakımları yapılmış... Aracın standart özellikleri (abs,klima, hava yastıgı ,ısıtmalı deri koltuk, radyo kaset ve cd çalar, otomatik vides, otomatik camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit , istenildiğinde 4*2 veya 4*4 kullanılabilme özelliği vs.)...
  12. oky

rrc yakıt ve masraf konusu;

selamlar ; siteyi inceledim ama çoğu modellerle ilgili sitede tatminkar bilgi ve görüş mevcutken Range rover clasic ile yeterli miktarda bilgi edinemedim bu konuda 4 sorum olacak; 1- 1987 modele kadar olan 4 videsli manuel ve otomatik rrc'ler benzinde ve lpg de 100 km de ne kadar yakıt...

13. oky

alınık 1 adet 8*15" cherokee XJ jantı michey thomson

4 ad mıckey thomeon 8*15" jantım ve 31*10.5" cooper stt lastıklerım var istepne olarak kullanmak ıcın aynı janntan 1 adedıe ıhtıyacım var . Orjınal cherokee jantımda var onlada takas olabılır tesekkurler....
  14. oky

Cherokee Xj Diferansiyel Kilidi Hakkında

99 model cherokee xj aracımda arkada limited difransiyel kilidi olmasına rağmen genellikle çalışmadığı için elektrikli difransiyel kilidi takmayı düşünüyorum.. Elektrikli kilitlerden hangisini önerirsiniz ve fiyatları ne kadar olur yardımcı olurmusunuz . teşekürler....
  15. oky

GPS için Çin Haritası Arıyorum

garmin 60 csx gps cihazına çin haritasını yuklemek ıstıyorum .. nereden bulabılırım acaba . tesekkurler....

16. oky

warn marka vinç arızası

xj model jeepımde bulunan warn 9000 marka vincimi bır aracı kurtarmak ıcın kullandım fakat halatı yenıden sarmak ıcın tam bosaltıp tekrar sarmaya basladıgımda sarmaya 2 mt kala vınc donemeye basladı kenarlarında sıkısma yok kontrol ettım kumandadan da cekme veya ıtmeye basınca wıncten tık sesı...
  17. oky

cherokee xj aracımın için arka bagajı kapatmak istiyorum (bagaj perdesi)

99 model cheokee XJ aracımın bagajını hem LPg tankını gızlemek hemde bagaja koydugum esyaların gorunmemesı ıcın kapatmak ıstıyorum.. .Ozellıkle rulo seklinde bırbırıne sarmal olarak dolanabılen modellerden arıyorum .. Bu perdelerin motntajını ANKARADA nerede ve hangi fiyata yatırabılırım...
  18. oky

Acil Satılık 10x15 Jant Cj İçin Veya 2 Flanşlarla Beraber XJ ZJ İçin

99 model Cherokee XJ model aracımda bulunan 5 adet 10*15" jantımı ve 4 adet 2" flanşımı ( 0 gibi temiz yıpranmamış torna değil orjinal ) satmak veya 8*15" ofsetli procomp px 1069 veya mickey thompson jantlarla takas etmek istiyorum . takas etmek istememdeki amacım 12.5 genişlikte lastik...

19. oky

Takas 10*10.5 Jant (özellikle cheroke ve CJ serileri için yeni)

99 model Cherokee XJ model aracımda bulunan 31*10.5*r15 lastiğimde estetik olarak iyi durmadığını düşündügüm ve için aracın eski sahibi tarafından 0 olarak alınan ( 4 ay önce) ve 1500 kilometre cıvarında yol yapmış 5 adet jantımı ve 4 adet flanşımı ( araçtan sökeceğim) ( 0 gibi temiz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri