Arama sonuçlarınız

1. [TR]BOZO

L 200 De Mazot Kokusu

Selamlar Benden başka birinin başına geldimi ? bilmiyorum bilmeyenlerin faydalanması için küçük bir sıkıntının küçük bir çözümünü paylaşmak istiyorum Aracı çalıştırdığımda motorun normalden geç çalışması ve çalıştıktan sonra aracın içine gelen çok hafif bir mazot kokusu beni rahatsız etti...

2. [TR]BOZO

Gezoff Muhabbet Köşesi

Beyler gezimiz 26 sayfa olunca anladımki birbirimizle yazarakta muhabbetten hoşlanıyoruz, sizde uygun görürseniz buyrun burdan devam edelim
  3. [TR]BOZO

Ömerli Civarı Soft Offroad Gezisi Ve Piknik 28.04.2013

Pazar günü Ömerli civarında gezi ve piknik yapmaya gidiyoruz Buluşma yeri Şile yolu üzeri Taşdelen BP Buluşma saati 10.30 28 Nisan Pazar

4. [TR]BOZO

Offroad Gezisi Planı ( 6 Nisan 2013 ) Görseller

Vidyoları Bekliyoruz ;d
  5. [TR]BOZO

AGOFF Terkos Ormanlı Gezisi

Buluşma Yeri: Kemerburgaz Hamidiye Suları karşısı boş arsa (Opet olmasın tekrar geri dönmek zrounda kalmayalım) Buluşma Saati: 10:00 Program: AGOFF evinde kahvaltı, Terkos Gölü Çevresi Gezisi Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=86729.1330#ixzz2BZDL1IHu 1- Ahmet Ömer Bilgün...

6. [TR]BOZO

ÖNEMLİ KAN LAZIM

ÖNEMLİ KAN LAZIM Bu gün gelen bir mail'i copy paste yapıyorum yardımcı olabilecek yada yardımcı olabileceklere iletirseniz sevinirim söz konusu kişiyle tanıdıklık veya akrabalığım yok ailece kan grubumuzda tutmuyor. yardımcı olabileceklere sonsuz teşekkürler. 19.10.2012 Merhaba...

7. [TR]BOZO

31 martta off road yapmak isteyenler, parkuru beraber kararlaştıralım

Selamlar Bir kaç hafta sonumuz boş geçti, lastikler arazi yüzü görmedi, benim önerim bu hafta sonu Beykoz Ömerli Şile taraflarında bir parkur kararlaştırmak hafif off road bol muhabbet tabiki mangal, olmazssa olmaz bir gezi yapmak, katılmak isteyen arkadaşlar gezi önerilerini de yazarlarsa...
  8. [TR]BOZO

Lastik ihtiyacı olanlar, italyanca bilenler buraya

Selamlar L200 bölümünde bir arkadaşımızın paylaşımındaki videoda kullanılan lastiği marka olarak inceledim, daha önce duyduğum bildiğim bir marka değildi, euro bazında verdiği fiatlar çok makul ve vergi dahil, ama site ingilizce değil ve yurt dışı satışı görünmüyor, ama çeşitleri inceleyince...
  9. [TR]BOZO

Midland G7E XT hakkında yardım.

Selamlar Midland g7 xt bu gün elime geçti, menüye bir girdim bir daha çıkamadım, şarja koydum rahatladım, ne kanal ayarı ne ton ayarlarını yapamıyorum birini ayarlıyorum ekran yanıp sönüyor öbürünü ayarlamaya çalışıyorum diğerinde başka bir şey oluyor, bana sorarsanız kullanma klavuzuna göre...

10. [TR]BOZO

Video' yu izleyip yorum yapmak isteyenler

Nasıl bir off road anlayışıdır nasıl bir L200 dür anlayamadım ? http://youtu.be/SdOjXVj8k9Q

11. [TR]BOZO

Akü bitince araç nasıl çalıştırılır

Akü bitince takviye için araç ararız yada ekipman taşırız hiç gerek yok video yu izleyin işi çözmüşler http://video.tr.msn.com/watch/video/akusu-bitmi%C5%9F-bir-araba-nas%C4%B1l-cal%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1l%C4%B1r/1jlovumy0 ihtiyaç olabilir.
  12. [TR]BOZO

550 D öneri ve tavsiyeleriniz

Selamlar Öncelikle fotoğraf ve fotoğraf çekmekten hiç anlamam ve bilgim yok. Uzun araştırmalar fiat marka mukayeseleri ve makina almam konusunda eşimin ısrarı üzerine, canon ve nikon arasında bütçeme uygun aynı zamanda iyi bir makina almaya zorlandım. nikon 3100 veya canon 1100 d düşünüyordum...

13. [TR]BOZO

Vergi İndirimi Karışıklıkları

Selamlar Benim L200 ruhsattaki tip başka vergi kayıtlarında tip başka ruhsatta otomatik vergi dairesi kayıtında manuel vites Kasko değer listesinde L200 hangi tipini baz alacağımı bulamadım. bu tip durumlarla karşılaşan ve çözüm bulabilen varsa ve paylaşırsa sevinirim sigortacı da işin içinden...
  14. [TR]BOZO

Süspansiyonun önemi ve offroad etkisi

Selamlar Herbirimiz arazide özellikle çamurda ve kanallarda kalmamak için lastiklerden başlayıp yükseltme ile devam eden bir dizi modifiye yaptırıyoruz, Bu noktada bir handikap ortaya çıkıyor ve çoğunlukla dikkate alınmıyor, bu faktör yapılan bütün modifiyeyi olumsuz etkiliyor, Fabrika...
  15. [TR]BOZO

L200 yükseklik göstergesi arızası

Selamlar L200 altimetre devamlı -0- göstermeye başladı serviste ayarladılar boş bir alanda 360 derece falan döndüler ama düzelme olmadı pusula ile altimetrenin ne ilgisi var anlamadım. belki ben pusula ayarını kurcaladım dedim pusula düzelince altimetrede düzelir diye düşündüler. barometre...

16. [TR]BOZO

R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ?

Selamlar L200 konusunda çok fazla tartışılmış ve hala tam olarak sonuçlanmamış bir konu. Ben hiç düşünmeden atsc li orta arzi kiliti olan L200 seçerim çünki ; bu tip L200 e arka differansiyele 100% kilit taktırmak çok kolay, kontrol butonunuda kilit çalışınca atsc yi devreden çıkaracak şekilde...
  17. [TR]BOZO

Direksiyonu Titreyenler ve Rot Balans ayarı

Selamlar L200 Magnum aracıma 16'' offset jant BF goodrich A/T değişiklği yaptım balans yapıldı rot ayarı kontrol edildi . Düşük süratte problem yok ama 80 km. ile 130 Km. arasında titreme yaptı.140 km. den sonra kesti. Jant lastik konusunda çok yardımcı olan Oltay a Telefon açtım ve lastiklere...
  18. [TR]BOZO

L200 kendini bulmaya başladı

Selamlar Önce ilk halinin resmini Koyuyorum sade hali bile bence güzeldi Sonra Oltay Otomotiv den 16'' offset jant ve BF goodrich 245/70/16 AT lastikle başladım 2,5- 3 cm. yükseldi Aradığım lastiğin 17'' jant ölçüsüne göre olanı yok böylece 4 adet 17'' yedek jantım oldu sonra üst yapılandırma...

19. [TR]BOZO

Yeni sezon ve yeni organizasyon hakkında

Selamlar Yeni sezon başladı, hatta uludağ ve bolu ya mevsimin ilk karı da düşmüş. Yaz tatili dolayısı ile uzunca bir süre foruma çok nadir girebildim, üye ve araç sayımız artış göstermiş. Bu sezon yapılacak organizasyonlarda muhtemelen araç ve katılım sayımız çok fazla olacak ve bu bazı...
  20. [TR]BOZO

Bu gün bir L200 aldım Tavsiyelerinize ihtiyacım var

Selamlar Uzun zamandır uygun bir 4*4 bakıyordum asıl niyetim zj , wj yada discovery almakı, fakat bu forumdan edindiğim bilgiler ve tecrübelerim sonunda jeep in kasa motor hacmi sürekliliğini sürdürememesi land dinde asıl cizgisinden 2000 yılından itibaren uzaklaşması ve 2003 te tamammiyle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri