Arama sonuçlarınız

1. hamdieyuboglu

Actyon Sports Kullanıcıları Listesi

Mehmet Hamdi EYÜBOĞLU - 2009 , 4*4 otomatik Gebze

2. hamdieyuboglu

Gezenbilir 5. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

Ynt: Gezenbilir 5. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011) 01 - Mustafa COŞKUN 02 - Esra Akeroğlu 03 - Zeynep Esra Koltan + 2 04 - Gültekin ÖZLÜK + 1 05 - Onur MAÇKAN 06 - Funda Erhan 07 - Cem KARTAL 08 - Mustafa EFENDİOĞLU 09 - Ünal çelik 10 - Sedat Açıl +2 11 - Hasan...
  3. hamdieyuboglu

Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz İlginiz için teşekkürler . Benim için yol durumunu düşünemeyecek kadar önemli bir kayıptı . Yaptığımızın bir nevi delilik olduğunu anlayabiliyorum . Ama ne yaparsınız ki bizler uçlarda yaşayan insanlarız . Gideceğiz dedik bir kez . Arabamıza...

4. hamdieyuboglu

Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz Lastikler standart 255/60R18 Kumho
  5. hamdieyuboglu

Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz Geçen hafta (9 Mart ) bir cenaze haberi ile , saat 12:00 gibi benim araç ile yola çıkmaya karar verdik . Memleket , Rize , Çayeli . Yol uzun , bir de kar yağışı etkili olacak diye sürekli yayınlar . Bizi durdurur mu ? Hayır . Zincir...

6. hamdieyuboglu

Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

7. hamdieyuboglu

Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz
  8. hamdieyuboglu

Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz Rota bellimidir ?
  9. hamdieyuboglu

Gezenbilir Kocaeli Grubu

Ynt: Gezenbilir Kocaeli Grubu M. Hamdi EYÜBOĞLU Memleket : RİZE - ÇAYELİ İkamet : GEBZE Boş zaman eğlencesi : Tavşanlı Köyü Araçlar : Ssangyong Actyon sports 4WD , Canon EOS40D , Canon EOS 300

10. hamdieyuboglu

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Huzur'da kavurmalı pide , döner bir de bol fındıklı sütlaç yemeden dönmek olmaz ( aynı gün yememeniz ayrı bir tavsiye ) .

11. hamdieyuboglu

Kamyonet (Pick-Up) İçin Vergi Düzenlemesi.

Ynt: Kamyonet (Pick-Up) İçin Vergi Düzenlemesi. yasa koyucu Kanuna ekli listelerde değişiklik yapmadığı veya Bakanlar Kurulunca vergi oranları değiştirilmediği sürece diyerek en tehlikeli açıklama yapılmıştır . Sanki bir alıştırma gibi.
  12. hamdieyuboglu

actyon yeterli bir pick-up mı?

Ynt: actyon yeterli bir pick-up mı? Benim kapaktaki su alma nedeni , kabin ile cam arasındaki fitilin kısa olmasından kaynaklanıyor , galiba . Servis öyle söylüyor .Fakat dün tekrar haortum ile su tuttum . Üst taraftan içeriye su girdi . Servis kalitesinin arttırılabilmesi ve sorunlara kalıcı...

13. hamdieyuboglu

Ssangyong Actyon 4x2 Hakkında

Ynt: Ssangyong Actyon 4x2 Hakkında Aynı dertten muzdaribiz . Motorlu taşıtlar vergi dairesine gittim . Net bir şey yok . İlk vergi fazla ödenmiş dediler . Diğerlerine mahsup edelim . Aracım 4*4 . Şimdilik vergi ödemedim . Muayene için temiz kağıdı almaya gidince ne olacağını göreceğiz ...
  14. hamdieyuboglu

Ynt: Ssangyong Actyon 4x2 Hakkında İlk yağ değişim süresinin kısa olmasının nedeni , motorda kalması muhtemel toz ve çapakların dışarı atılmasıdır . Bu tüm motorlarda böyledir . Yani aldığınız bir çapa makinesi veya jeneratör olsaydı yine ilk yağ değişimini kısa bir süre içinde yapmanız...
  15. hamdieyuboglu

Ynt: Ssangyong Actyon 4x2 Hakkında Aracınız pikap ( çift kabin ) değil ise zaten kamyonet olarak vergilendirilecek . Çift kabin ise de panelvan olarak değerlendirilecek . En doğru bilgiyi ( ne kadar doğru tartışılır ) bağlı olduğunuz vergi dairesinden alabilirsiniz . Düzeltme veya mahsup...

16. hamdieyuboglu

Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz Hayırlı olsun . Alışmak çok zor olmayacaktır . Bir kez kullanmak yeterli....
  17. hamdieyuboglu

Ynt: Ssangyong Actyon 4x2 Hakkında Ne yazık ki durum budur . EK II ARAÇ SINIF VE TİPLERİNİN TANIMI A. Araç sınıfları, aşağıdaki uluslararası sınıflandırmaya göre tanımlanır: (Aşağıdaki tanımlarda kullanılan “azami kütle” ifadesi ile Ek I Madde 2.8’de açıklanan “teknik açıdan izin verilen azami...
  18. hamdieyuboglu

Ynt: Ssangyong Actyon 4x2 Hakkında Ek 2 denilen bir belge ile arazi aracı tanımlaması düzenlenmiş . 4*4 araçlardan fazla vergi alabilmek için (düzenlenmiş) uydurulmuş bir yöntem . Kısaca , Hummer , kamyonet olarak vergi ödediği için , yapılan bir düzenleme . Söylentiye göre , başbakan 4*4'den...

19. hamdieyuboglu

Ynt: Ssangyong Actyon 4x2 Hakkında Actyon sports ticari araç olarak adlandırılıyor .Bu nedenle de vergi dilimi farklı . Fakat 4*4 olanlar arazi aracı olarak değerlendirilip , vergilendiriliyorlar .
  20. hamdieyuboglu

Fotoğraflarla Rize

Ynt: Fotoğraflarla Rize Çocukluğumun geçtiği ev idi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri