Arama sonuçlarınız

1. B

Piccolo Kamp Römorku Hakkında

Süspansiyonda nasıl bir değişiklik yaptınız? Torsiyonlu dingil değil mi? Veya öyle ise de yeterli mi değil? Teşekkürler

2. B

Piccolo Kamp Römorku Hakkında

Merhaba Berk bey, römorku nerden aldınız acaba?
  3. B

TORK KONVERTOR ARIZASI

Aynı durum şu an bende de var, konuyu hortlattım ama, nasıl çözüme ulaştınız acaba?

4. B

Gc Wj 17 Jant Ve Cont Kış Lastiği

Merhabalar 16 inçleri kullandığım için bu takımı satıyorum ihtiyacı olan varsa, Grand cherokee 17 jant ve lastik - En uygun jant lastik fiyatları Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 395481072
  5. B

Wj Şanzıman Içindeki Yağ Pompası

ustam selam, özür ben soruyu yanlış yazmışım, yağ pompası arazi şanzımanı (aktarması) içinde olan yani mercedes değil, nv247 (np247) arazi şanzımanının içinde yuvarlak bir parça, bulamadım açıkçası ve bulabileceğimi de sanmıyorum. Ama şöyle bir durum oldu; Öncelikle şaftı bi kontrol edicem, ben...

6. B

Wj Şanzıman Içindeki Yağ Pompası

Merhabalar, aracım 2002 WJ 2.7 crd. Aldığımdan beri, düşük devirde veya gaz kestiğimde alttan bir saniyelik ses geliyor. Araştırmam sonucunda yabancı bir siteden bu sesin şanzımanın içerisindeki yağ pompasından kaynaklandığını buldum. Yüksek basınç ile çalıştığından kaynaklanıyormuş. 05013017AB...

7. B

2003 Wj 4.7 Ov Için Yükseltme Kiti Yardımı

Saolasın bilgiler için, sanırım önce şu sesin nedenini bulmam lazım, her şey yolundaysa 2inç yükseltme ve lastik deneyeceğim, yükseltme kesmezse bakıcaz artık :smiley:
  8. B

Saolasın bilgiler için, sanırım önce şu sesin nedenini bulmam lazım, her şey yolundaysa 2inç yükseltme ve lastik deneyeceğim, yükseltme kesmezse bakıcaz artık :smiley:
  9. B

Aracınız gerçekten çok güzel olmuş güle güle kullanın. sizdeki yükseltme nedir? ölçü model? şaftı nasıl hallertiniz? şaft dışında bir işlem yaptınız mı? bir de bana 2.7lerin arazide enjektör arızası yaptığı söylendi çok zorlanınca, ben de başıma iş gelmesin diye pek girmiyorum. enjektör değişimi...

10. B

bu arada iron rock 2 ve 3 inç kitler kendi sitelerinde bilstein amortisör seçenekli satılıyor. kit fiyatları uygun gibi ama Türkiyeye gelirse kaç tl olur bilemiyorum. WJ 2" Foundation Series Kit - Iron Rock Off Road

11. B

Cevap için teşekkürler, araç günlük olarak da kullandığım araç olduğu için ağır arazi koşulları için yükseltmeyi hem günlük kullanım hem maliyet açısından hem de ağır arazide başıma gelebilecek ekstra masraf açısından düşünmüyorum :) bir de araç 2.7 dizel, sanırım ağır arazi için uygun değil...
  12. B

merhabalar, ben de 2002 model gc wj aracıma yükseltme düşünüyorum. ıron rock sitesine baktığımda 2 ve 3 inçlik yükseltme kitleri mevcut fakat avc sitesinde göremedim. 4 inçlik düşündüğümde fazla mı olur acaba diye karar veremiyorum, tabi bi de fiyat faktörü var. 2 inç için takoz işine de girmek...

13. B

Wj Merkezi Kilit Beyni

Merhabalar, aracımın sağ ayna değişirken sağ kapı sökülde ve kültablası ışığı yapıldı ancak sonrasında merkezi kilit kumandası çalışmaz oldu, 2002 model WJ kasa, merkezi kilit beyni sağ kapının içinde midir? Daha önce de kendiğilinden arıza yapmıştı, akü kutup başlarını sök tak yaptık çalışmıştı...
  14. B

Grand Cherokee 2.7 Problemler

Evet sorun direksiyon pompasıymış, plastik bir haznede çatlak varmış, hava alıyormuş, hazne değişecek yenisiyle, teşekkürler
  15. B

Teşekkürler Erolkan, araç sağ sol normal dönüş değil de direksiyon tam sağ sol çevirili iken önden zıplama-titreme gibi bir şey yapıyor, yani tam u dönüşlerinde

16. B

Merhaba arkadaşlar, 2002 model gc wj kasa aldım. Enjeksiyonların sıkıntılı olduğunun tespiti üzerine tamir olup yeniden takıldılar ancak arabada farklı bir ses oluştu, gaza bastıkça vızıltı gelmeye başladı. Bununla beraber hafif gazda 1-2 saniye süren bir titreşimli gıcırtı var. Ustaya...
  17. B

Wj 2,7 Aldım, Yapılacaklar Konusunda Tavsiyeleriniz Ricasıdır

Sizin aracınız da WJ kasa sanırım, siz bir modifikasyon yaptınız mı?
  18. B

teşekkürler ararım. Ama daha aracı dahi teslim almadım :) alınca arayayım

19. B

Merhaba Kahraman olabilir aslında marka modeli nedir kitin ve jant lastiğin
  20. B

Merhabalar aslen çok eski üyenizim fakat 4*4 bir araç yeni alabildim. Aldığım araç WJ kasa 2,7 2002 model. Tabirinizle hard off road yapmayacağım, aracım tek, hem günlük kullanım hem de hafif off-road gezileri düşünüyorum. Öncelikle sağlıklı bir kullanım açısından değiştirmem gereken acil...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,472
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri