Arama sonuçlarınız

1. murat690

1980 Model Cj 5 Arıyorum

Bana problem çıkarmayacak tamamen orijinal 1980 model bir CJ 5 arıyorum. Daha önce aldığım bir CJ başıma bela olmuştu bana temiz sorunsuz bir araç lazım Ofroad için orası burası oynanmış bir CJ istemiyorum.

2. murat690

Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya HOYT KARBON MATRİX G3 VE ELEMENT G3 bunları ebaydan daha ucuza alabilirsiniz. Makaralı yaylarda tartışılmaz üstanlükteler. matrix bir kaç santim uzun ve daha stabil ok atıyor. element daha kısa ve süratli ancak matrix kadar stabil değil, avcılık içinde...
  3. murat690

Satılık Cj

Ynt: Satılık Cj Bu aracın CJ5 olduğuna eminmisiniz?

4. murat690

Cj Serileri Bu Araçlardan Hangisi Alınır Üstatlar

Ynt: Cj Serileri Bu Araçlardan Hangisi Alınır Üstatlar 3. ilandaki araç oldukça güzel. yakından görmek lazım mekanik donanımını da incelemek lazım hemde 78 model araç.
  5. murat690

bu da bizim emsalsiz çocuk

Ynt: Bu Da Bizim Emsalsiz Çocuk Bu araç hala satılıkmı? fiyatı ne kadar?

6. murat690

80 model cj 5 satılık

Ynt: 80 Model Cj 5 Satılık Araç satıldımı?

7. murat690

'79 CJ 5 , Bu da bizim ailenin kötü çocuğu

Ynt: '79 Cj 5 , Bu Da Bizim Ailenin Kötü Çocuğu Şapkalı Aks ne işe yarıyor neden taktırmak lazım tam olarak açıklayacak birisi yokmu?
  8. murat690

Haynes Jeep CJ 1949-1986 Auto Repair Manual

Ynt: Haynes Jeep Cj 1949-1986 Auto Repair Manual çok teşekkür ederim.
  9. murat690

Satılık CJ 5 1980 MODEL

Ynt: Satılık Cj 5 1980 Model Bu CJ ye istediğiniz fiyat nedir? Birde araç görüntü itibarıyle şahane mekanik durumu nedir? bazı arkadaşlar iki sayfa eklenti yazıyor yükseltme kiti vb. bu araca yapılanlar neler yazabilirmisiniz?

10. murat690

Atv Tavsiyesi

Ynt: Atv Tavsiyesi KYMCO MXU 500 IRS 4X4

11. murat690

CJ 5 HARD TOP KONUSUNA NOKTA ARTIK

Ynt: CJ 5 HARD TOP KONUSUNA NOKTA ARTIK Tiss isimli arkadaşın gresimlerinde görülen hardtop çok estetik ve güzel. Benim tecihim ondan yana. diğer resimlerde görülen polyester hardtop estetik olarak o kadar güzel değil ama aynısı muhakkak yapılabilir. arkadan görünüşü cj 7 deki gibi daha...
  12. murat690

1977 CJ5'in A'dan Z'ye Yeniden Doğuşu

Ynt: 1977 CJ5'in A'dan Z'ye Yeniden Doğuşu Başından beri dikkatle takip ediyordum üzüldüm gerçekten. Demekki bu mesele Türkiyenin her yerinde aynı.

13. murat690

CJ5'in Trajik Hikayesi

Ynt: CJ5'in Trajik Hikayesi Valla üzüldüm büyük geçmiş olsun. Allahtan olan CJ ye olmuş. Can sağlığı olduktan sonra yenisi alınırda yapılırda.
  14. murat690

Satılık - CJ5 V8 Motorlu

Ynt: Satılık - CJ5 V8 Motorlu Sakın yanlış anlama aracın kötü falan dediğim yok ama bu sitede benim öğrendiğim gördüğüm geçekler bunlar. Senin aracın için harcanacak veya harcanması gereken çok para çok emek ve çok zaman var. Ben senin elindeki gibi bir Cj ye sahip olsam zaten satmam bir defa...
  15. murat690

Satılık - CJ5 V8 Motorlu

Ynt: Satılık - CJ5 V8 Motorlu ERATECH Yazmış Temmuz 2009 'dan Eylül 2009 'a kadar yapılan işlemler ve modifiye listesi ; Motor --------------------------->> 3.500,00 TL Motor tamamen yenilenmiştir. (Piston, sekman, krank mili, kol ve yataklar vs.) Şanzıman --------------------->> 2.000,00 TL...

16. murat690

Satılık - CJ5 V8 Motorlu

Ynt: Satılık - CJ5 V8 Motorlu ATİ79 Yazmış 4.200 cc yeni motor Yenilenmiş kaporta boya Bestop tente Bestop bikini 35'' maxis modzilla lastikler Krom ofset jantlar Yenilemiş baskı balata ( sachs marka ) Yeni LPG sistemi Çfit bare karbürötür ( orjiinal sıfır takıldı ) Krom spor hava...
  17. murat690

CJ ye Yakışan Tanpon Doguş Torna

Ynt: CJ ye Yakışan Tanpon Doguş Torna Sis farı çok şık olmuş. ;D güzel oluyor kolay gelsin.
  18. murat690

Ynt: CJ ye Yakışan Tanpon Doguş Torna Üstteki boru farları kapatmış daha aşağıda olmalıydı. Ortadaki boru neden o kadar kalın?

19. murat690

Ynt: CJ ye Yakışan Tanpon Doguş Torna Tampon şekli güzel iyi düşünülmüş ama yüksekliği biraz kalın gibi 5-10 cm az olsa daha kibar görünürmüş. Daha kalın malzemeden olması gerçekten daha sağlam olmasını sağlardı kanaatindeyim. kolay gelsin.
  20. murat690

1979 Model yapılı CJ-5

Ynt: 1979 Model yapılı CJ-5 Ben hala bu arabanın kaç Türk Lirası olduğunu anlayamadım. ::) ???

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,483
Kayıtlı Üye Sayımız
172,139
Kaydolan Son Üyemiz
Didocet

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri