Arama sonuçlarınız

1. arcaved

Cj Serileri İçin Hidrolik Pompa Ve Hidrolik Direksiyon Kutusu

77 model cj5 imi sattığım için hidrolik pompa ve direksiyon kutusu aldığım gibi durmaktadır. her ikisi de çalışır vaziyette olduğunu zannediyorum. çünkü hiç takılmadı. aldığım dostumun ifadesi ile söylüyorum. her ikisini 500 tl ye bırakabilirim.fotoları en kısa zamanda yükleyeceğim. telefon...

2. arcaved

Opel Frontera için Yedek Parçacıları Hakkında

herkese selamlar.parça lazım olduğunda her defasında saatlerce adres, tl. vs. arıyoruz.bulduğumuzda da ya fiat olarak uymuyor, ya da parça bulunmuyor.böyle olunca da süreç yeniden başlıyor.boşuna zaman ve emek kaybı.bildiğimiz ve bizzat alışveriş yaptığımız yedek parçacı, servis vs. paylaşırsak...
  3. arcaved

alınık cj5 için hidrolik direksiyon kutusu

herkese selamlar saygılar. beni uğraştırmayak, bütçeye uygun ve temiz kullanılmış cj5 hidrolik direksiyon kutusuna ihtiyacım var. elinde olup da satmayı düşünenenler varsa lütfen iletişim kurarlarsa sevinirim. teşekkür ederim.

4. arcaved

satılık 20 lt. benzin bidonu

elimde 2 adet 20 lt.lik metal benzin bidonu var. 2 addedi 80 tl.den verebilirim. askeri tip. foto en kısa zamanda eklenecektir.
  5. arcaved

cj5 şinorkel alınık

selamlar. 77 model cj5 için çıkma şinorkel lazım. makul fiyat olursa alacağım teşekkürler.

6. arcaved

frontera hava akış metre

elimde hiç kullanılmamış almanyadan getirilmiş 99 model ve üstü hava akışmetre var. sahibinden.com'daki ilan numarasını veriyorum 64163465. fiyatı 400 tl. isteyen olusa mesaj atsın dönülecektir.

7. arcaved

alınık cj5 direksiyon

selamlar. 77 model cj5 için komple direksiyon lazım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri