Arama sonuçlarınız

1. ismailOZTURK

VX 100 VX80 STETME ORJİNAL TAŞYICI İMALATIM

Ynt: VX 100 VX80 STETME ORJİNAL TAŞYICI İMALATIM İsmail Bey Teşekkür ederim. Orası Halkidiki çok güzel kamp alanları var. Ahmet Beyin istepne taşıyıcısı bir uçtan bir uca dolaşıyor. Inşallah Cape Town' ı da görecek. Burası da Batum yakınları.

2. ismailOZTURK

Ynt: VX 100 VX80 STETME ORJİNAL TAŞYICI İMALATIM Ahmet Usta tekrar ellerine sağlık.
  3. ismailOZTURK

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2011)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2011) 1 - Esra Akeroğlu - Renault Megane sv 2 - Berk Özgenç - Renault Megane HB 3 - Burak Akkan - Toyota LC VX100 4 - Funda Erhan 5 - Emre Akkaya - Land Rover 6 - Rıdvan KAYA - Land Rover Discovery II 7 - Ismail OZTURK LC VX 100

4. ismailOZTURK

4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (02-03 Temmuz 2011)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (02-03 Temmuz 2011) Çok güzel etkinlik olmuş, katılamadığım için üzüldüm. Bu sene kısmet değilmiş. Selamlar,
  5. ismailOZTURK

Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler) İsmail Bey , Harika fotograflar paylaşımınız için teşekkür ederim. Saygılarımla,

6. ismailOZTURK

Ynt: VX 100 VX80 STETME ORJİNAL TAŞYICI İMALATIM takip

7. ismailOZTURK

Team Touareg Turk Patagonya Fatihi

Ynt: Team Touareg Turk Patagonya Fatihi Tebrik ederim. Harikasınız !!!!
  8. ismailOZTURK

Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul)

Ynt: Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul) Egemen Bey Selamlar, LC WX 100 için ön arka tampon ve stepne taşıyıcı fiyatı ile telefon bilgilerinizi verebilirmisiniz. ismail.ozturk@asess.com.tr
  9. ismailOZTURK

Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010) Doğru söylüyorsunuz Islamabad' ta benzin 0,60 € / lt.

10. ismailOZTURK

Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010) Teşekkür ederim Ahmet Bey siz de direk 200 e geçin en iyisi.

11. ismailOZTURK

Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010) ;)
  12. ismailOZTURK

Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010) Evet Ahmet Bey şimdi VX 100 var

13. ismailOZTURK

Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010) Arkadaşlar bi bekleyin daha Tahran 'dayım. Cuma öğlen istanbul da olucam. Hazırlık filan cumartesi görüşürüz. ;)
  14. ismailOZTURK

Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya...

Ynt: Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya... Arkadaşlar haftaya Bursa'da görşmek dileğiyle. ;)
  15. ismailOZTURK

Ynt: Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya... Arkadaşlar hafta sonu Bursa ;)

16. ismailOZTURK

Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler) ;)
  17. ismailOZTURK

Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler) Thassos
  18. ismailOZTURK

Ynt: Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya... ;)

19. ismailOZTURK

Ynt: Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya... Kesinlikle katılıyorum 10 numara.
  20. ismailOZTURK

3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) Değerli dostlarım ellerinize sağlık fevkalade bir etkinlik oldu. Ayrıca Ender KURUTLU ve Samim Düzen'e, yakın alakalarından dolayı teşekkür ederim. Saygılarımla ismail

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri