Arama sonuçlarınız

1. morpheuser

31.03.2013 Amasya Yaylagöl Offroad Gezisi

Selam dostlar. Elimden geldiğince yüklemeye çalışacağım. Biz bu kadar olduk ya gerisi gelir. Amasya'lılar olarak ilk biraraya gelişimiz desek yanlış olmaz.. Sağlıcakla kalın. Fırat

2. morpheuser

Parüşüt atlama tepesinde uçurtma uçurtmak..

Heyy Amasyalı gezenbilir sevenler, nerdesin yaw? Yokmu benden başka kimse? Cumartesi yüksekokulun üstünden yamaç paraşütü için atlama noktası olan amasya ya güneyden hakim tepeden(yaklaşıl 1200-1300 rakım) amasya semalarına uçurtma uçurduk.. Hakketen çocukken yapamayıp ertelediğimiz...
  3. morpheuser

Amasya Off-Road'cular Buluşması

Dostlar herkese selam. Ben D. Fırat Ergül, G.hacıköy de çalışıyorum, amasyada oturuyorum. Yıllardır bakıpta imrendiğim bir aracım oldu, ama hala bizim gibi taşrada takılmaya çalışan offroad sevenler gibi türlü zorluklar var. Lakin en zoru yalnız olmak ve takdir edersiniz ki arazide grup...

4. morpheuser

Amasya'nın ilk 5.2'si..

Selam arkadaşlar... Ve en sonunda okadar gezinme,bakma, özenme(yaklasık yıl sonunda ilk aracımı aldım. Amasya g.hacıköy de çalısıyorum. Aracım 93 model bir 5.2 ismi 'bekdeş'.. umarım iyi geçiniriz, son barutu atarak alabilidim. Forumdaki deneyimli arkadaslardan yardımlarını bekliyorum. Burası...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri