Arama sonuçlarınız

1. sisdagili61

1997 Model Grand Cherokee Almayı Düşünüyorum Yakıtı Korkutuyor

Ynt: 1997 Model Grand Cherokee Almayı Düşünüyorum Yakıtı Korkutuyor Merhabalar, Sizleri bilmem ben 657 devlet memuru emeklisiyim (işini bilmeyenlerdenim) İstanbul da yıllarca arabam oldu alıp toplatıp sattıklarımda oldu. Aklımda hep 6 ve 8 silindirli 4x4 ler vardı. Minibüsünden kamyonetine kimi...

2. sisdagili61

Boynu Bükük Kaderini Bekleyen Jeep Lerin Resimleri

Ynt: Boynu Bükük Kaderini Bekleyen Jeep Lerin Resimleri İnşallah yazık olmaz, işinin ehli ustalar yardımıyla yeni sahiplerinde tekrar hayat bulup yaşama dönerler.
  3. sisdagili61

Çanakkale Bölgesinde Cj Ustası Aranıyor.

Ynt: Çanakkale Bölgesinde Cj Ustası Aranıyor. Merhaba Bafralı, Özele bak yardımcı olmaya çalışayım.

4. sisdagili61

Türkiyede İlk Ve Tek Land Rover Defender Aksesuarları

Ynt: Türkiyede İlk Ve Tek Land Rover Defender Aksesuarları Arkadaşımızın emeklerine sağlık, bulup buluşturup güzel şeyleri meraklılarına sunuyor.
  5. sisdagili61

Pw 250 4x4 Kısa Şasi 1991 - 2004 Dodge Arıyorum.

Ynt: Pw 250 4x4 Kısa Şasi 1991 - 2004 Dodge Arıyorum. Merhaba Hasan kardeş, Önceki dün Trabzon dan geldim. Akçaabat ta Akça gaz deposunun girişinde var bir tane çift kabin açık mavi yola dik duruyordu kısa veya uzun fark edemedim 29 plakalı güzel yapılmış vinci vardı. Orada sürekli olur, belli...

6. sisdagili61

Hatasız 2001 Model Satılık Opel Frontera

Ynt: Hatasız 2001 Model Satılık Opel Frontera Bu tür fiyat belirtilmeyen ilanlar bu site üyeleri tarafından asla dikkate alınmaz.

7. sisdagili61

2.5 Pajero Yardım

Ynt: 2.5 Pajero Yardım Kim aldıysa iyi günlerde kullansın.
  8. sisdagili61

93 Model 5 Kapılı Dizel Pajero

Ynt: 93 Model 5 Kapılı Dizel Pajero Evet, hala aklımda. Yardımlarınızı bekliyorum. Hangi köydensiniz, ben Beşikdüzü Çeşmeönü mahallesindenim, Sisdağında evimiz var.
  9. sisdagili61

2.5 Pajero Yardım

Ynt: 2.5 Pajero Yardım Araç yayından kalktı, siz mi aldınız güle güle kullanın. Benimde takibimdeydi.

10. sisdagili61

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Kazakistan Yolunuz açık olsun hocam, Bilgiyi bilenden öğrenmek en güzeli, yemek yapmak ilgi alanlarımın ilk sıralarında. Sizin de yazılarınızı mutlaka bulup okumak şart oldu şimdi. Sağlıklı geziler dilerim.

11. sisdagili61

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Kazakistan Yaşar hocam, Yolunuz açık olsun. Tabi Gazi Antep li olunca nerede olursa olsun mangal bulunuyor, afiyet olsun.
  12. sisdagili61

Galloper 2,5 Tdı Almak Üzereyim, Ek Bilgi Rica Ediyorum.

Ynt: Galloper 2,5 Tdı Almak Üzereyim, Ek Bilgi Rica Ediyorum. Merhabalar, Ben arabayı satın aldığım Ford bayisinin gerçekten büyük ve tanınır bir yer olduğunu biliyordum, aldandım. Ben ki yıllarca İstanbul da araç alıp toplatıp satmış olmama rağmen bu kazığı yedim hala ona şaşarım. Hani...

13. sisdagili61

Galloper 2,5 Tdı Almak Üzereyim, Ek Bilgi Rica Ediyorum.

Ynt: Galloper 2,5 Tdı Almak Üzereyim, Ek Bilgi Rica Ediyorum. Merhabalar, Çok severek aldığım 2000 model otomatik V6 arabamın şanzımanı beni perişan etti. Arabayı Gürbaşlar Ford bayiinden almıştım. Öyle ya çok büyük bir firma diye. Bana baktıklarını sıkıntısı olmadığını söylediler inandım...
  14. sisdagili61

Totota 4 Runner 2400 Cc

Ynt: Totota 4 Runner 2400 Cc İyi müşteriler.
  15. sisdagili61

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Kazakistan Hocam yolunuz açık olsun, sağlıkla gidin gelin.

16. sisdagili61

Mevzuatımız Truck Camper'lara Müsaade Ediyor Mu?

Ynt: Mevzuatımız Truck Camper'lara Müsaade Ediyor Mu? Merhabalar. Ben 18 mart gibi Çanakkale de bir otelin parkında koyu mavi bir TOYOTA gördüm. Çift kabin, 4x4, vinçli (malum 4x4 hastalığı mevcut ve dikkat çekti yükseltilmişti) ve üzerinde mevcut kasa üzerine yapılmış sökülüp takılabilecek...
  17. sisdagili61

Ynt: Pw 250 4x4 Kısa Şasi 1991 - 2004 Dodge Arıyorum. Kolay gelsin, bulunur. Fakat Beşikdüzündeki arabada baya çürük var gibi görünüyor.
  18. sisdagili61

Ynt: Pw 250 4x4 Kısa Şasi 1991 - 2004 Dodge Arıyorum. Hasan kardeş, Beşikdüzünde Şalpazarı kavşağında bir galeride vardı. Biraz çürükleri var istersen bir sordur. Galeri Ayazoğlu diye bir yerdi. Selamlar.

19. sisdagili61

Ynt: Pw 250 4x4 Kısa Şasi 1991 - 2004 Dodge Arıyorum. Merhaba Hasan, Bir arkadaşımda var 1993 model arkadaşım üçüncü sahibi. İkinci sahibi olan kişi kasayı atıp başka kasa yaptırmış hayvancılık yapıyormuş istersen 194860225 nolu ilana bir bak malum sitede. Ben arabayı biliyorum ilk sahibi...
  20. sisdagili61

Düz dizel Defender BD30 dönüşümü

Ynt: Düz Dizel Defender Bd30 Dönüşümü Güle güle kullan. Haber verirsen görüşebiliriz. Sağlıkla kal.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri