Arama sonuçlarınız

1. goodman

4x4 Kamyonetin Boğaziçi Köprüsünden Geçmesi Yasak, Vergisi Binek

Ynt: 4x4 Kamyonetin Boğaziçi Köprüsünden Geçmesi Yasak, Vergisi Binek hemen hergün istanbul gebze istanbul trafiği yapan biri olarak hem vergilendirme konusunda hem de boğaziçi köprüsü konusunda tüm çabalarınıza desteğe hazırım. bunu daha önce birçok forumda dile getirmiştim.ya kamyonet...

2. goodman

Para Sorun Olmasa Alacağın Off-Road Aracı Hangisi

Ynt: Para Sorun Olmasa Alacağın Off-Road Aracı Hangisi çok popüler olacak ama 1:unımog 2:toyota fj 3:rubicon
  3. goodman

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

2006 3.0 otm.vites aracım var ve km de 330-350 kr.yakıyor.Yani yüz km de 35 tl diyelim ve buda yoğunlukla Şişli vb yoğun şehiriçi trafikteki rakamlar. a/t lastikler takılı.abarttığımı düşünmeyin ama navaradan da diğer 3000 cc motorlu araçlardan da daha ekonomik yakıt tüketimi var.ama ne yazık...

4. goodman

Ciğer Yiyebileceğiniz En İyi Adresler

Ynt: Ciğer Yiyebileceğiniz En İyi Adresler umarım sırf ciğer için yapmıyorsundur bu geziyi ;D
  5. goodman

İzmit Yuvacık İnönü yayla kar gezisi

Ynt: İzmit Yuvacık İnönü yayla kar gezisi İnan çocuklar için en güzel etkinliği düşünmüşsün.Ama abiciğim o tişörtle hiç mi üşümedin be... :o

6. goodman

Hasankeyf

Ynt: Hasankeyf devam

7. goodman

Hasankeyf

Ynt: Hasankeyf Son ziyaretimizde maalesef çardaklar bölgesine giremedik.Heyelan yüzünden ziyaretçilere yasaklanmıştı.Dikkat ettiğim bir diğer nokta da bayrağın dikildiği koca kayalıktaki çatlak büyümüştü ve tehlike arzediyordu.Anlaşılan "birileri ılısu barajını engellemek istiyor" diyenler sırf...
  8. goodman

1989 Land Rover Defender Iğdır

Ynt: 1989 Land Rover Defender Iğdır hazır online sın bayramın da kutlu olsun dostum. bu arada tüm gezenbilir ailesinin ramazan bayramını da kutluyorum.
  9. goodman

1989 Land Rover Defender Iğdır

Ynt: 1989 Land Rover Defender Iğdır geçmiş olsun aga.

10. goodman

Bilecik - Bozüyük Kömürsu Yaylası Macerası (09 Mayıs 2010)

Ynt: Bilecik - Bozüyük Kömürsu Yaylası Macerası (09 Mayıs 2010)

11. goodman

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

evet tiskeli arkadaş lastiklerin ebadını ben de merak ettim.ayrıca aracında yükseltme varmı yoksa standart halimi?
  12. goodman

The Team 34 / Bulgaristan Sınırına Köprü Çalışması / 23-25 Nisan 2010

Ynt: The Team 34 / Bulgaristan Sınırına Köprü Çalışması / 23-25 Nisan 2010 durduramıyoruz efendim sürekli resim yüklüyorlar. ;D şaka bir yana bir haftadır resimleri yüklüyorsunuz.gayretinizi ve paylaşım isteğinizi taktirle karşılıyorum.emeğinize sağlık.

13. goodman

Silverstone de Dev Kampanya

Ynt: Silverstone de Dev Kampanya iyi geceler.245-70 r16 lastik kullanıyorum.aracım d-max 4x4.benim araca uygun ölçü hangisi olur acaba.(yükseltme ve jant değişimi olmadan)
  14. goodman

The Team 34 / Bulgaristan Sınırına Köprü Çalışması / 23-25 Nisan 2010

Ynt: The Team 34 / Bulgaristan Sınırına Köprü Çalışması / 23-25 Nisan 2010 aga sınırı geçmedik diyosunuz da resimlerde hepiniz nehri geçiyorsunuz...! ;D
  15. goodman

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

sevgili gobazes arkadaşım ısuzucular için gayretlerini takdir ettim.umarım listemiz en kısa sürede çoğalır ve ilerde bir marka gezisi düzenleyebiliriz.bu arada sitede oldukça fazla ısuzu sahibi olduğunu gezi fotoğraflarından görebiliyorum.onları da listeyi çoğaltmaya davet ediyorum.sevgiyle kalın.

16. goodman

4x4 ARB Tipi Tampon İmalatı

Ynt: 4x4 ARB Tipi Tampon İmalatı yer istanbul ikitelli dolapdere san.sit.gözüküyor facebook sayfasında.kaçkar makina yada kck makina.kafama çoktandır notunu aldım ve durumu ayarlar ayarlamaz oradayım bende.
  17. goodman

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

bu arada önsol tampon dodiğine sol sis lambasına sol fara ihtiyacım var.bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  18. goodman

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

1- D-max 3,0 2008 kırmızı gobazes İstanbul Tuzla 2- ısuzu d-max 3.0 at 2006 siyah goodman istanbul

19. goodman

Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında

Ynt: Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında ikiniz de süpersiniz.harika yerler ve harika bir sunum.günüme neşe kattınız.sizede bol neşeli bir ömür diliyorum.
  20. goodman

Kampsız Karavansız Bir Günlük Kaçamak.!

Ynt: Kampsız Karavansız Bir Günlük Kaçamak.! şiirsel bir anlatım ve görsel bir bütünlük var yazınızda.gittiğiniz yerin ismini vermekten de imtina etmişsiniz.belki de başkalarının da orayı keşfedip doğallığını bozmasını istemiyorsunuz.sadece bize söyleseniz.söz başkalarına söylemeyeceğiz. ::)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR