Arama sonuçlarınız

1. A

President Lincoln Cb Telsiz

Satılık President Lincoln kutulu çok temiz Cb telsiz

2. A

750 Kg Altı (ruhsatsız) Çekme Karavan İle Trakfik Kazası

Ben yorumlarınıza katılmıyorum 01 belgesi sadece sahiplik belgesidir Trafige çıkma belgesi fln değildir.Öyle olsa onlarada ruhsat çıkartın denir Sadece araç için çekilebilir olmadı yeterlidir.
  3. A

Elektrolux Dolabın Gaz Ucu Problemi

Selamlar arkadaşlar elektrolux kamp tipi dolabın gaz ucunu bozdular hikaye uzun üstünde 17 yazıyor galiba bu 0.17 delik çapı demek yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim

4. A

Yardım !!! 3 Sistem Buzdolabı Gaz Ile Çalışma Sorunu

Selam detantörünüz kaçlık 50 lik mi 30 lukmu dolap kaçlık çok önemli yoksa söner yada muslugun içinde bir manyetik var o bozulmuş olabilir gazı keser

5. A

[video] Çekme Karavan Muayenesi Kaç Yılda Bir Yapılır? Tüvtürk'teyim!

Ben daha önce çok ugraştım ulaştırma baknalığı müsteşar yrd. İle bile telefonda görüşmüştüm olurmu öyle şey deyip kanunada bakmıştı haklısınız demişti cevabende aynı kanunu yollamıştı burda çok açık ve net 2 yıl yazıyor ancak tüvtürk kendince bir yorum yaparak ( traktörle gelirseniz 3 yılmı...

6. A

750 Kg Üstü Çekme Karavan Için Ne Tür Ehliyet Almam Gerekiyor

Yeterli arkadaş 750 kg kadar yeterli
  7. A

+750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!!

Ynt: +750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!! Tekrar selamlar Birde polis çevirmesini soran arkadaşlar var ben defalarça 2 tonun üzerinde araç çektim sorun zaten yok çevirmeyede girdim kimse bir şeyi tartmıyor tarsa dahi en fazla trafikten men edip ceza keser .Sorun o değil...
  8. A

Ynt: +750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!! Selamlar kafa karışıklıgına gerek yok evliya çelebin yazdıkları tamamen dogru sistem tamamen değişti ve 01.01.2016 dan itibaren gecerli olacak o tarihe kadar eski kanun gecerli 1-ülkemizde B sınıfı ehliyete sahip ve römork...

9. A

Gd300 Araç Paspas Altına Su Aldı ?

Ynt: Gd300 Araç Paspas Altına Su Aldı ? az kullanılmış diyelim ::)

10. A

Ynt: Gd300 Araç Paspas Altına Su Aldı ? selam hiçte karışık değil zaten bi far fişleri var birde kalerifer motor hızı fişleri sökmesi zor sadece elektrikçiler rahatça halleder bu işi gözünüz korkmasın kolay gelsin
  11. A

Ynt: Gd300 Araç Paspas Altına Su Aldı ? bende evoparotör var aynısı sanırsam sevgıler alper

12. A

Ynt: Gd300 Araç Paspas Altına Su Aldı ? 1.silecek büyük olasılıkla 2.Kapı fitili aşagıdan sızdırıyor olabiliryani suyu içeriye veriyor olabilir 3.öndeki havalandırma kutusunun tahliye kanalı tıkandımı pervaneden içeriye verebilir. kolay gelsin
  13. A

Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı

Ynt: Mercedes G-class Yedek Parça Paylaşımı Bu arada elimde yeni tip bir adet sıfır ızgara ve far çerçeveleri var.Ayrıca eski tip far ızgarası ve teli mevcut.İsteyen varsa haber versın.
  14. A

Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı

Ynt: Mercedes G-class Yedek Parça Paylaşımı Selamlar benim aracın direksiyon kutusunda boşluk var .Çıkma olarak elinde olan varmıdır acaba?

15. A

Ynt: +750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!! Bu sertifikayla ilgili görüştüğüm sürücü kursları illaki D sınıfı ehliyet diyor.Bence tanıdık bir sürücü kursuna başvurulsa ve böyle bir sertifika verecegini ilan etse hem kendileri hemde bizler için iyi olur
  16. A

463 Ön Tampon Köşeleri

Selamlar arkadaşlar bana 463 kasanın ön tampon köşeleri lazım.Sağ ve sol olmak üzere.Elinde olan varsa yazarsa sevinirim. alper
  17. A

Mercedes G Class Şanzıman

Ynt: Mercedes G Class Şanzıman Hakan bey bizim mersedes forumlarında kimse karşısındaki sen biliyorsun diye suçlamaz.Gerçekten güzel paylaşım ..Teşekkürler. alper

18. A

Mercedes Gd 250

Ynt: Mercedes Gd 250 250 dizel 602 motor cok guzel bır araçtır bende de aynısı var ve memnunum .Yedek parça problemide pek yok.İzmirde zaten bu araçtan sahip olanlar var .Onlarla da tanışırsınız yardımcı olurlar. Ankaradaki araçta temiz ve güzel bir araç bence alınabilir, ama karar da parada...
  19. A

460 Kasa Klima Kazanı İhtiyacım Var

Ynt: 460 Kasa Klima Kazanı İhtiyacım Var ok teşekkurler özelden telefonunuzu yolayabilirseniz sevinirim. alper

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri