Arama sonuçlarınız

1. cavdare

Rexton Aks Mafsalı

Merhaba arkadaşlar.. Rexton II lerde(2.7) ön aks mafsalında sıkıntı olması durumunda tüm aks birlikte değiştiriliyor(1300 TL civarı)sadece lale veya mafsalı bulamıyorsunuz. İterseniz yurt dışından aks-lale ve körükten oluşan tamir kitini alabilirsiniz. Ama sadece aks mafsalı sorununuzu çözüyorsa...

2. cavdare

Sxdi ve Xdi Kasko Bedelleri?

arkadaşlar vergi indiriminden faydalanabilirmiyim diye bakarken kasko bedellerinde 2010 action sport 4*4 için iki farklı model görünüyor...(http://www.tsb.org.tr/kasko-deger-listesi.aspx?pageID=631) biri sxdi 33000 civarı diğeri xdi 38000 civarı...bu iki araç arasında ne fark farki bu kadar...
  3. cavdare

Müşteri Memnuniyeti Garantisi

slm.. çoğunuzun bildiği gibi 2010 4*4 action sportum var..1.5 ay erzurumda servise gittim, ses vardı sebebi gergi civatasıymış odeğişti birde 50-60 bin bakımlarının birleştirip v kayışı tüm yağlar vb değişti...vana döndükten bir hafta sonra arabayı çalıştırdığımda bir ses geldi açtım kaputu v...

4. cavdare

Action Sport Porya

S.a. 60 bin bakımı için servise gittiğimde birsürü sorun saydılar. En pahalı porya 600 civarları_rot mili ön fren balatası vs 1100 tl ek masraf çıkardılar. Şimdilik ek işlemler kalsın dedim. Balatada hyundai uyumlu diye biliyorum. Poryada da alternatifimiz varmı "
  5. cavdare

Vites Sorunu

slm..arkadaşlar (action sport ) vites geçişlerinde sıkıntı var..takılıyor ...ben balatadan şüpheleniyorum ama farklı ihtimaller nelerdir... balata (veya diğer ihtimaller)için servis dışı alternatifimiz varmıdır..maliyetler yaklaşık ne olur...tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...şimdiden...

6. cavdare

ACTİON SPORTU SATTIM...YİNE ALICAM..

bedelli için 8 ay önce aracımı sattım... bu arada biraz vito denedim...action sporttan sonra vito(2003) hiç sarmadı. aracımı özlüyorum...düşük kilometreli temiz bir tane bulursam yine action sport alıcam...bu 8 aylık süre içinde aracımı ne kadar çok sevdiğimi daha iyi anladım...bence bu...

7. cavdare

emniyet kemeri uyarısı

susturucular işe yaramıyo ..nasıl yapıcaz....
  8. cavdare

vitesle ilgili sorun

slm...benim ararç2010 4x4 manuel...bugünlerde bir şey dikkatimi çekti...aracı biraz seri kullandığımda viteste bir sıkıntı var...1.2.3.4. ve 5 vitese seri bir şekilde geçiyorum..ancak araç 4ve özellikle 5. viteste biraz takılıyor...sanki otomotik vites gibi...yaklaşık 90 la giderken 4 ten 5 e...
  9. cavdare

ssangyong'la yedi göller(ovit)

slm...iki ayı bulan bir tatil yaptım ve bu arada 4wd action sport aracımın arazi performansınıda test etmiş oldum... aracın biraz geniş olması nedeni ile dar ve çalılı yollarda ufak tefek çizikler olsada onun dışında herhangi bir sorun yaşamadım...gezilerimden birinde rize- ovit de bulunan yedi...

10. cavdare

bozuk fan sesi

slm... kontağı açtığımda bazen (arabayı henüz çalıştırmadan) bozuk fan sesine benzer bir ses gelmeye başladı..yağ değişimi için servise gittiğimde söyledim ama araba çalışmazken açık olan bir fan yok dediler..tabi kalasik olarak araçta servisteyken o sesi vermedi dolayısıyla sorun devam...

11. cavdare

action sport 4WD sorunu

arkadaşlar benim aracın son 5-6 gündür 4WD arıza lambası yanıyor...stop edip tekrar çalıştırınca bazen sönüyor....servise gittim bilgisayara bağladı beyne arıza kaydı göndermemiş...benzer sorun yaşayan veya sorunun sebebine ilişkin yorumunuz varmı...birde aracın sağ arka tarafta tekerlekle...
  12. cavdare

satılık 2010 model Ssangyong action sport

2 adet var. ikiside 2010 model 4x4 manuel vites, servis bakımlı garantileri devam ediyor...fiyat 32000 TL. birisi 26000 km'de değişen boya yok ancak bir iki ufak eziği var. diğeri 42000 km'de değişen boya yok...eziği falanda yok... az bir pazarlık payı olur...abartılı pazarlıklar için...

13. cavdare

hangi marka lastiğin kalitesi nasıldır?

slm.. konuyu açmadan önce baktım ama benzer bir konu başlığı görmedim. bu nedenle yeni konu açma gereği duydum aracım için internetten lastiklere bakarken adını duymadığı bir çok marka gördüm...bu markaların kalitesi ile ilgili bilgi ve tecrübelerinizi yazarsanız fiyat kalite karşılaştırmaları...
  14. cavdare

action sport kaporta koruma önerileriniz..

slm arkadaşlar bu konuyla ilgili bir başlık görmediğim için konuyu açayım dedim..araçlarımızn gerek yolda giderken önden gelebilecek taşlardan.ve gerekse .dar ve ağaçlı yollarda giderken yolun yanındaki dallardan korunması için ne yapılabilir...ön tarafa jelatin kaplıyorlar bu boyaya zarar...
  15. cavdare

yakıt tüketimi- ve ses.

slm...aracım 2010 4*4 action sport... aynı araçtan arkadaşta da var ve onuda kullandım... arkadaşın aracı ile çeyrek depo ile 300 km yol yaptım...benimki ile ise aynı yakıtla ancak 250 km yol gidebildim(uzun yol) acaba bu fark neyden kaynaklanabilir...sizin araçlarınızın yaklaşık yakıt tüketimi...

16. cavdare

245*70*16-225*75*16 lastik takas önerisi

slm...aracımda bulunan 245-70-16 lassa competus kışlık lastikleri, 225*75*16 mevsimlik lastiklerle değiştirmek istiyorum...takas düşünen veya kışlık lastiklerle ilgilenen arkadaşlar varsa mesaj atsın..lastiklerin fotoğraflarınıda çeker gönderirim.....lastikler bir kaç aylık...çok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri