Arama sonuçlarınız

1. tornado57

Doblo (maxi) Mikro Camper D2

Arkadaşlar 2007 doblo maksi arabama katlanır kamp sistemi yaptırdım, 120 x 220 yatak boyutu var, sistem geri toplandığında arka koltukların arkasında 119 x 119 x (yükseklik tahminen 45 cm ) ahşap kısım 32 cm idi. Bu hafta sonu teslim alıp geldim, Deniz kontrasında imal, iki gözlü kartuşlu ocağı...

2. tornado57

Dacia Logan 1.5 Mcv Arıyorum

Abiler arkadaşlar, arabamı sattım, Dacia Logan almak istiyorum MCV kasa dizel otomobil ruhsatlı çeverenizde varsa haber beklerim saygılar
  3. tornado57

Makaslı Römork 1000 Tl

180 x 120 iç ebatlarında saç ( gakvanizli sanırım pas yok henüz) 13 çelik jantlı, makaslı, frensiz, yüke uygun, 7 kutuplu bağlantı soketi, işıklandırması tam ve çalışır off-road yapan bir arkadaştan alıp bağlantıyı kapline çevirdim. Bir defa kullandım, boşta duruyor. Zonguldak Gökçebey'de...

4. tornado57

5w Telsiz Repater Yapılabilir Mi?

Abiler Aselsan Cobra PMR kullanıyoruz, ama mesafesi pek yeterli değil yada istediğimiz mesafede sinyal kalitesi düşüyor, 5W telsizlerden alıp frekansını bizimkilere göre yarlayabilir miyiz? ve bu telsizi sinyal tekrarlayaıcı gibi yüksek bi yerde bırakıp kullanım alanımızı genişletebilir miyiz...
  5. tornado57

Uzaktan Kumanda İle İnverteri Açıp Kapatmak Mümkün Mü?

Sayın abiler özellikle sayın fsirin :) ekme karavanım mahalle içinde eve yakın bi yerde duruyor, geçen kablo çektim, kötü gönüyor dedi apartman ynetimi kaldırdım, karavana wi-fi sisnyalini telrarlayan 220 v verici koymuştum, on aküden açlıştırmak istiyorum inverder ile, am sürekli açık...

6. tornado57

12 Ledler İle Akü Arasına Ne Bağlıyoruz?

abiler 12 v ledleri bağlarken akü ile laed arasına düzenleyici olarak ne koyacağız? 12 doğrudan aküye bağlanınca deli gibi ısınıyor, 220 den 12 ye çeviren 5 wattlık trafosu ile ısınmadan çalışıyor saatlerce, doğrudan 12v ile beslmek için akım düzenleyici nasıl bişey gerekir araya? 5 watlık...

7. tornado57

12 Volt 75 Watt Absorbe Buzdolabı Mı 220 Volt 35 Watt Mini Kompresörlü Buzdolabı Mı?

sevgili abiler, bu iki farklı dolabın kullanımı ile ilgili anavtajları ve dezavantajlarıyla kullanım koşulları hakkında görüşlerinize ihtiyacım var. 12 volt 75 watt lıık dolabı (kaloriferli evde) dün akşam salonda denedim, 7 kademeli anahtarını sonuna kadar açtım, ilk 1 saat içinde 9 dereceye...
  8. tornado57

1000 Watt Güç Çekecek 50-60 Metre Bir Kablonun Kesiti?

Selamlar, Çekme karavanım mahllede 1 blok ötede duruyor arazi şartları nedeniyle daha yakına parkl edemiyorum Elektrik süpürgesi, zımpara makinası gibi 1000 watt a kadar olan aletleri çalıştırabilecek kesitte bir kablo çekmek istiyorum, hafta sonlarında içeride temizlik tadilat vb, yapabilmek...
  9. tornado57

Fiat Beyin Tamiri

99 Model 1.6 16 v arabamda beyin arızası var, bobin1 ve 2 arızası veriyor (sağlam bobinle) sorun beyinde dediler tamirinden anlayan birileri ile irtibatı olan var mı? Kemal Benli, Sinop

10. tornado57

Evde Elektrik Üreten Var Mı?

Sevgili gezenbilir dostları, bir çoğumuzun karavanına uyguladığı güneş paneli ile elektrik enerjisi üretme fikrini evinde kullanan var mı? (Grid tie) şebeke bağlantılı sistem kurmayı düşünüyorum ufaktan, resmi prosedir kısmı hakkında bilgi alamadım, şebekeye pararlel üretip kullanma konusunda...

11. tornado57

Opel Ascona Dizel (80 lerden)

Abilerim burada mutlaka kullanan, gören bilen vardır, Bu Opel Ascona dizeller nasıl araçlardır? Kendi bildiğim kadarını paylaşayım; eski nesil turbosuz dizel olmasına rağmen çekişi iyi gibi (bi yerde kovaladım 100 beygir Palio ya düşündüğümden uzun direndi :) Bu aracın beygir gücü, torku ve...
  12. tornado57

bisiklet ve puset

Almanya'da çok dikkatimi çekti, Kadın bisikletinde konuşuyordu, arakasında küçük bir römorku olan bisikletinde, yaklaşınca aslında puset olanküçük römorkun içindeki minik çocuğu ile konuştuğunu farkettim. Bu pusetlerin bir güzel yanı da bisikletten ayrıldığında aşağı inen katlanır ön...

13. tornado57

Almanyada Defernder :)

Yolda hareket halindeydik ama dikkatimi çektiler :)
  14. tornado57

Niva & Jimmy

ilginizi çekebileceğini düşündüğüm bu araçları görünce sizler için fotoğrafladım :) yer: Almanya, Nürnberg yakınlarında Erlangen deki Siemens binalarının bahçesi, kar kürüyenlerini biliyordum, tuzlam çok dikkatimi çekti
  15. tornado57

Almanya'dan karavanım için ne alabilirim?

Sevgili abilerim, bir AB projesi kapsamında görevli olarak 3 günlğüne (15-18 Kasım 2012) Almanya'nın Nürenberg kentine gidiyorum. Münih'e tren ile geçme şansım da olabilir. Orada vakit bulabilirsem karavanım için yada genel olarak Türkiye'de zor bulunur yada pahalı olan bir şeyi alıp getirme...

16. tornado57

Çekme karavan'a klima

Sevgili abiler bir çoğunuz bilirsiniz yada aklınızdan geçmiştir, "Mobil klima" olarak tabir edilen dışarıya hortumla bağlantılı 220V klimalar çekme karavanlarınız için (ne derece) uygun mudur? 1 Her karavan park ta kullanabilir miyiz, yani sürekli klima çalıştırabilir miyiz yada mekana artı...
  17. tornado57

eskişehir de karavanlı konaklama

cep telefonu ile baglandım tarama ve ayrıntılı yazma şansıyla inter net kafe ye falan gidecekler 28-31 ağustos için eski şehir de karavan ile kalabileceğim yer tavsiyesine ihtiyacım var elektrik ve duş imkanı olan özellikle
  18. tornado57

Hafif (titanyum) bisiklet arıyorum bayan arkadaş için 24-26 jant

Merhabalar işyerinden bir bayan arkadaşım apartmandan indirip çıkarılması kolya, yani hafif bir bisiklet arıyor, sahip olup ta kullanmayan arkadaşların dikkatine

19. tornado57

Benim Çekme Karavanım POL-KAR Çekme Karavan (Tornado57)

Merhabalar, Uzun bir arayıştan sonra beklemediğim bir anda karşıma çıkan ve benim balıklama dalıp aldığım küçük evim ;) Şimdilik dıştan resimlerini ekliyorum, içi resimlerini ve iç kısmını daha sonra anlatacağım, Karavanı malum siteden Antalya daki bir oto galerisinden aldım, önceki sahipleri...
  20. tornado57

Toparlaması kolay mıdır?

Abiler aşağıdaki ilandaki çekme karavanı tamir etmek, zor ve malliyetli olur mu? fiber işine biraz yatkınız, sağa yatmış gibi geldi bana,i az sağa eğimli duruyor. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-hasarli-avrupa-karavan-84451158/detay

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR