Arama sonuçlarınız

1. K

Lastiklerdeki "kar Tanesi" İşareti - Snow Flake

4x4 L200 kamyonet kullanıyorum. Üzerinde Falken Wildpeak AT lastikler var ve oldukça memnunum. Kış lastiği genelgesine göre 1 Aralık itibariyle, ticari olmasa bile kamyonet tipi araçlarda kış lastiği zorunluluğu var. Ve yine aynı genelge diyor ki lastiğin kış lastiği olduğunun ıspatı için...

2. K

Bebek Taşıma Sırt Çantası Aranıyor

Yaptığımız gezilere 1 yaşındaki oğlumu da götürebilmek amacıyla bebek taşıma sırt çantası arıyorum. Sıfır fiyatları ciddi rakamlar olduğu için makul düzeyde ikinci el düşünüyorum. Elinde olan ve satmayı düşünenler bana özel mesaj veya e-posta (mehmetkocaali@gmail.com) ile ulaşabilirler mi?
  3. K

L200 Navigasyonlu Kameralı Multimedya Sistemi Hk.

2007 model L200'üme navigasyonlu, geri görüş kameralı, bluetooth'lu vs. bir multimedya sistemi takmak istiyorum. İnternetten araştırdığımda ekranı ve teyp ünitesi birbirinden bağımsız bazı cihazlar çıkıyor karşıma. Yani teyp ünitesi aracın orjinal teyp gözüne, ekran da mevcut yol bilgisayarı...

4. K

L200'e Telsiz Montajı

Aracıma telsiz takmak istiyorum ve hedefim aracın hiçbir yerini delmeden bunu yapabilmek. 2006 sonrası L200 aracına telsiz montajı yapmış olanlar varsa, telsizi nereye nasıl konumlandırıp sabitlediğinizi ve anten kablolarını nereden geçirip kabin dışına nereden çıkardığınızı anlatabilir misiniz...
  5. K

orjinal kapalı kasa Samurai

Jimny almak için Samurai'mi satmaya karar verdim, off-road'a gönül vermiş birilerine gitmesini istediğimden burada da duyurmak istedim. İlanımın linki aşağıdadır. 1992 model orjinal kapalı kasa benzin/LPG yarım off-set jantlar üzerinde yeni OK144 lastikler özel yapım off-road ön tampon (orjinal...

6. K

Alınık 3K Vitara JLX

Merhaba, - 91-92-93 model civarı, - manuel şanzımanlı, - kapalı kasa (tenteli veya hard top'lu olmayan), - klimalı - hidrolik direksiyonlu - 3 kapı - beyaz renk tercih sebebidir :) Suzuki Vitara arıyorum. Önerebileceğiniz araçlar var mıdır? İlginize teşekürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR