Arama sonuçlarınız

1. T

19 mayıs c.tesi günü Sarı mehmet in yurdu olarak bilinen:Demirkazık eteklerinde

Ynt: 19 mayıs c.tesi günü Sarı mehmet in yurdu olarak bilinen:Demirkazık eteklerinde inşallah katılırsın abi bir olumsuzluk yoktur inşallah

2. T

19 mayıs c.tesi günü Sarı mehmet in yurdu olarak bilinen:Demirkazık eteklerinde

19 mayıs c.tesi günü Sarı mehmet in yurdu olarak bilinen:Demirkazık eteklerinde kamplı gezimiz olacaktır.Katılımcı arkadaşlara duyurulur,sarı mehmet in yurdu için yanınıza çadırlarınızı uyku tulumlarınızı alınız(hava şartları çok sert olduğundan dolayı lütfen tedarikli olalım malum gece hava...
  3. T

L200 için Llastik Önerisi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-lastik-4x4-offroad-yokohama-g001c-265-70-r17-mud-terrain-oltay-com-tr-83752693/detay/ linkte görülen lastiği L200 e düşünüyorum acaba kullanan test eden arkadaşlar varmı yardımcı olursanız sevinirim.

4. T

Yine yeni yeniden köşk gezimiz

Ynt: Yine yeni yeniden köşk gezimiz .
  5. T

Yine yeni yeniden köşk gezimiz

‎01 offroad ailesi olarak Mahmut Demir öncülüğünde yine bir köşk gezisini geride bıraktık tüm grup arkadaşlarıma,misafirlerimize,büyüklerimize teşekkürü bir borç bilirim, bir dahaki etkinlik e kadar sağlıcakla kalın.Fotolar en yakın zamanda buraya eklenecektir bizi takip etmeye devam edin :D İ.K.Y

6. T

Bu hafta rotamız Kadirli maksutoluğu yaylası

Ynt: Bu hafta rotamız Kadirli maksutoluğu yaylası .

7. T

Bu hafta rotamız Kadirli maksutoluğu yaylası

Ynt: Bu hafta rotamız Kadirli maksutoluğu yaylası Yine bir geziyi geride bırakmanın tatlı hüznünü yaşarken ben ve grubum adına tüm katılımcı büyüklerime,arkadaşlarıma,misa[/size]firlerimize teşekkürü bir borç bilir daha nice güzel etkinlikler olması dileği ile iyi geceler dilerimSaygılarımla...
  8. T

Yeni hayata geçen 01 offroad grubu ilk gezisini gerçekleştirdi

Ynt: Yeni hayata geçen 01 offroad grubu ilk gezisini gerçekleştirdi .
  9. T

Ynt: Yeni hayata geçen 01 offroad grubu ilk gezisini gerçekleştirdi .

10. T

01 Offroad grubu Adana da ilk etkinliğini Mahmur Demir öncülüğünde gerçekleştirmiştir.Tüm gezenbilir ailesi bizi takip etmeye devam etsin

11. T

22 Ocak Adana offroad Grubu Köşk

Ynt: 22 Ocak Adana offroad Grubu Köşk Kendim ve grubum adına Sayın Mahmut Demir abimize ve emeği geçen gurup arkadaşlarıma,katılımcıların hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim İ.Korhan Yazıcıoğlu
  12. T

Adana Off Road Grubu; Karboğazı - Elmalı Kayak Şenliği (25 Aralık 2011)

Ynt: Adana Off Road Grubu; Karboğazı - Elmalı Kayak Şenliği (25 Aralık 2011) 1) Atilla küpeli toyota hilux td + .aşiret 2) Mahmut Demir Mitsubishi L200 3) Korhan Yazıcıoğlu suzuki jimny+küçük aşiret 4) Fatih demir Mitsubishi L 200 +5 5) Gökhan gözükara nissan QD 3.2 DX 6)...

13. T

Ynt: Adana Off Road Grubu; Karboğazı - Elmalı Kayak Şenliği (25 Aralık 2011) 1) Atilla küpeli toyota hilux td + .aşiret 2) Mahmut Demir Mitsubishi L200 3) Korhan Yazıcıoğlu suzuki jimny+küçük aşiret 4) Fatih demir Mitsubishi L 200 +5 5) Gökhan gözükara nissan QD 3.2 DX 6)...
  14. T

Ynt: Adana Off Road Grubu; Karboğazı - Elmalı Kayak Şenliği (25 Aralık 2011) 1) Atilla küpeli toyota hilux td + .aşiret 2)Mahmut Demir Mitsubishi L200 3)Korhan Yazıcıoğlu suzuki jimny+küçük aşiret :D
  15. T

Adana Off-Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2011)

Ynt: Adana Off-Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2 ...

16. T

Adana Off-Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2011)

Ynt: Adana Off-Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2
  17. T

Adana Off Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2011)

Ynt: Adana Off Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2011) selçuk selamlar sanırım bende katılacağım fakat pazar günü olur diye tahmin ediyorum benide listeye ekleyebilirsin suzuki jimny ve belki samurai ile beraber geliriz.Gruba selamlar
  18. T

jimny için lastik öneri

Ynt: jimny için lastik öneri Jimny me sonunda uygun lastiği buldum adanadaki arkadaşlar sağolsun.Kumho kl71 noktayı koydum aracın duruşu gayet güzel oldu ilerleyen günlerde yükseltme ile yola devam

19. T

jimny için lastik öneri

selamlar nihayet jimny me zaman ayırmaya başladım öncelikle debriyaj seti ile başladık sonrasında lastik ve yükseltme ile yola devam ediyoruz.Çok ağır arazi şartlarında kullanma fikrim olmadığından atr cinsi lastiklere yöneldim pirelli scorpion 215/80/15 lastik düşünüyorum acaba kullanan ve...
  20. T

Adana Off Road Grubu; Mut Yer Köprü Ilısu Şelalesi Kampı (17 - 19 Haziran 2011)

Ynt: Adana Off Road Grubu; Mut Yer Köprü Ilısu Şelalesi Kampı (17 - 19 Haziran 2011) Adana dan selamlar bu rotayı sanırım bu yıl 20 sefer geçtim bedir in çayını içmeden de geçmiyorum her seferinde :D komik çocuk :D güzel manzaralar var geçitte fakat iş dolayısı ile gidip geldiğim için her...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri