Arama sonuçlarınız

1. F

93 Model Terrano 1 2.7dizel?

Herkese slm, Forumda Terrano 1 hakkında bilgiye ulaşamadım.Bu araç (2.7 dizel) hakkında bilgisi olan paylaşımda bulunursa sevinirim.Terrano II 2.4 benzinli ve 2.7 dizele göre performansı nasıldır ? genel anlamda artıları eksileri konusunda yardımınızı bekliyorum.İyi günler.

2. F

KARABÜK TEMSİLCİLİĞİ - EĞİTİMLER

Herkese slm. Dağ. Fed. Karabük Temsilciliği olarak bu sene Yaz; Temel,Gelişim,İleri Kaya,Arama-Kurtarma ve Kış;Temel,Gelişim,İleri Kar-Buz,Arama-Kurtarma Eğitimleri vermeyi planlıyoruz. Eğtimler, Federasyon Eğitmenlerince verilecektir. Bölgemizde yaşayan dağcılık meraklılarını bekleriz.
  3. F

KARABÜK TEMSİLCİLİĞİ

Herkese slm. Dağ. Fed. Karabük Temsilciliği olarak bu sene Yaz; Temel,Gelişim,İleri Kaya,Arama-Kurtarma ve Kış;Temel,Gelişim,İleri Kar-Buz,Arama-Kurtarma Eğitimleri vermeyi planlıyoruz. Eğtimler, Federasyon Eğitmenlerince verilecektir. Bölgemizde yaşayan dağcılık meraklılarını bekleriz.

4. F

HONDA XL 200 HAKKINDA

Herkese slm.başlangıç olarak honda xl 200 düşünüyorum.bu motoru bilenler,kullananlar,fikri olanlar yardımcı olabilirmi; artıları, eksileri, özellikle alırken nelere dikkat etmeli, v.b. konularda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. F

Suzuki Vitara V6'nın Artı ve Eksileri

herkese slm. 96 model vitara v6 alma konusunda karar veremedim.1600 cc 3 kapı / 5 kapı arazi performansını ne kadar fark etkiler ? modifikasyonla bu fark kapanırmı ? 1600 cc / 2000 cc olması güce ne kadar yansır ? özetle v6'nın artısı eksisi nedir ? yakıtı v.s.v.s.... alırken hangi aksamlara...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR