Arama sonuçlarınız

1. O

yeni başlacaklar için ilginç bir blog..

Motora başlama sürecinde anlatılan konular falan eğlenceli. yeni başlayacaklar için ilginç gelebilir. yeni açıldı sürekli güncellenecektir. http://bilmeyenadam.wordpress.com

2. O

[ALINIK] SMART ROADSTER

Merhaba gezenbilir ailesi.. Eski bir cj5 sahibini olarak aracımı sattıktan sonra şimdi bir adet smart roadster sahibi olmak istiyorum. lakin az bulunan araçlar olduğundan zorluk çekiyorum. cj kullanan insanlar garip insanlar olduğundan böyle garip bir arabaya (smart roadster) sahip olma ya da...
  3. O

80 donanımlı ( t 176) 77 model CJ5

Merhabalar; Yaklaşık 5 ay önce bu site vasıtasıyla aldığım CJ5 imi ekonomik nedenlerle satıp ufak bi araç almam gerekiyor, 2. araç olarak kalmasını isterdim ama kısmet değilmiş artık öğrenciliği bitirdiğim zaman alırım birtane :) sahibinden linki...

4. O

ALINIK sıfır veya sıfır gibi BESTOP tente

Yaklaşık 3 ay önce aldığım aracımın tentesi kötü durumda olduğundan yeni tente yada çok temiz 2. el tente almak istiyorum... Elinde olanlar satabiliecekler iletişime geçerse çok iyi olur yarım kapı olabilen model olursa daha iyi olur..
  5. O

97 zj abs pompasi

Araci arkadan vurduklari icin servise gotururken birden abs isigi yandi. Master serviste abs pompasinda problem oldugu soylendi ve de orjinal pompa yokmus. Acaba elinde bulunan sifir ya da cikma olarak var mi ya da tamiri mumkun mu? Gorustugum sinan bey tamiri mumkunse tamirini yapariz dedi ama...

6. O

CJ5 için simit LPG sorunu???

Aracın LPG göstergesinde ve samandirasinda sorun olduğu için LPG ciye götürdüğümde bana simit LPG lerin sadece yedek teker yerine koyulabilecegini, yoksa muayeneden sizdirmazliktan geçmeyeceğini söyledi bunun asli var mıdır? LPG nin tarihi de dolmuş zaten yenisini taktiricam ama simit...

7. O

Alınık CJ-5 Bestop Tente ve Komple Koltuk Takımı

sıfır ya da sıfır değilse çok temiz durumda olan, uygun fiyatlı olursa iyi olur :) bir bestop tente arıyorum orjinal... renk tercihi 1. sıradaki tan rengi diye geçiyor sanırım açık kahverengi gibi 2. sırada açık gri 3. sırada siyah Ayrıca ön iki ve arka koltuk arıyorum... Sıfır olabilir, 2. el...
  8. O

1 Adet Goodyear 31x10.50R15lt Lastik Mangel Jant ve Taşıma Boruları

yeni aldığım aracın arkasında bulunan ve ben arkada teker olmadan kullanacağımdan satılıktır.. resimler...
  9. O

Cj5 aldım, düşündüklerim için yardım..

Başlık çok kafiyeli oldu. Sanırım aram 77 model yani ruhsatta da şasi numarasının girilip bakıldığı yerde de 77 model yazıyor, motoru yine orjinal motoru duruyorsa 3.8l yazıyor o sitede...(emin olmamamın nedeni atılgan abinin 79 model ve 4.2l demiş olması) araçta 4 ileri şanzıman var 35''...

10. O

LPG li otomatik vites ZJ de vitesi boşa atmak

Binek otomatik arabada yakıt tasarrufu için alıştığım boşa atma durumunu zj de de yaparsam bir sorun olur mu? lpg ye yada şanzımana zararı var mıdır? Çünkü şehir içi 9.8-10 litre yakan mazdamı 8.8-9 litre gibi bir rakama getirebildim bu şekilde yani yaklaşık yüzde 10 luk bir tasarruf sağladım...

11. O

CJ5'te Asfalt Kullanımında 4 İleri mi, 3 İleri mi?

öğrenmek istediğim asfalt kullanımında 4 ileri mi 3 ileri mi? hangisi daha uygun rahat ekonomik performanslı vs..vs..
  12. O

ZJ İçin Teknik Servis / Usta Önerisi / İstanbul

Babamın yeni almış olduğu 97model 5.2 Zj için istanbul içinde önerebileceğiniz usta/teknik servis var mı acaba? Bir kaç hafta içinde uzun yol yapacağı için araç, temiz ve dürüst biriyle alışveriş yapmış olsak da belki o kişinin de gözünden kaçmış olabilecek arızalar için ekspertiz yaptırmak...

13. O

Cj 5 Almalı mıyım?

Merhabalar.. Öncelikle yaklaşık bir haftadır siteyi takip ediyorum tüm konuları dikkatli bir şekilde olabildiğince okumaya, öğrenmeye çalıştım. Uzun uğraşlar sonucu :) siteye üye oldum kendimi tanıtarak başlayayım. Adım Uygar 22 yaşında makina mühendisliği öğrencisiyim. (doğrusu makine dir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri