Arama sonuçlarınız

1. Mad-Line

Cam Rüzgarlıkları

Ynt: Cam Rüzgarlıkları 1995 grand cherokee için istiyorum 05319720100 numaram nasıl yapabiliriz bilgilendirirseniz sevinirim

2. Mad-Line

T18 dana 20

Ynt: T18 dana 20 Merhaba, sadece ara flanşı için özelden fiyat gönderirseniz sevinirim Teşekkürler
  3. Mad-Line

95 Model ZJ Antar'ın Yeniden Doğuşu

Ynt: 95 Model ZJ Antar'ın Yeniden Doğuşu arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, Antar'ın eksiği kilitleri onları da bir müddet daha bekletmeyi düşünüyorum zira yeni bir projeye başlamak üzereyim, bu arada Antar'ın iç kozmetiği ile ilgilenicem

4. Mad-Line

Ynt: 95 Model ZJ Antar'ın Yeniden Doğuşu bikaç yeni kare IRO ağır hizmet rod kolları ve rodlar - ön tampon - arka tampon - winch - sis
  5. Mad-Line

Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Uğur halledilmeyecek sorunlar değil sıkma canını işin çoğu bitti zaten ufak tefekler de biter :)

6. Mad-Line

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Bu arada Uğur çift mafsalı internetten sipariş ederiz, sadece çift mafsal kısmı uygun şekilde çözülüyor bence hiç başka yerde arama bile

7. Mad-Line

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası ben ilgiyle takip ediyorum devam :) çok soru sorulmaması çok iyi bilinmediği ve her yerde yapılayamacağı içindir :D benim aklımda kendi kendime hadi dersem Trabzon'a gelecem yapacak bişe yok :D
  8. Mad-Line

Jeep Grand Cherokee 5,9 Limited (zj)

Ynt: Jeep Grand Cherokee 5,9 Limited (zj) Oyle birşey olması durumu çok zor gibi bi bu zevkimiz var onuda elimizden alacaklarsa sökerim plakayı atarım olur biter çekici üstünde gezdiririm :)
  9. Mad-Line

Jeep Grand Cherokee 5,9 Limited (zj)

Ynt: Jeep Grand Cherokee 5,9 Limited (zj) arkadaşlar fotoğraflar yaza gelecek herşey hazır yoğunluktan işbaşı yapamadık daha bekletiyoruz ama ortaya gerçekten iyi şeyler çıkacak

10. Mad-Line

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Uğur seçimlerin, ortadaki iş, şimdiye kadar yaptıkların bence çıkan sonucun çok doğru olduğunun kanıtı ;) Ölümsüz bir araç çıkıyor yüreğine sağlık...

11. Mad-Line

Bizde 2012 Hilux yapalım dedik

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik oooo Tamer abimizinde başlığı varmış :) abicim kazasız belasız ağız tadıyla, Ömer'le birlikte banada aşıladınızya Hilux sevgisini bilmem artık :)
  12. Mad-Line

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Bizim araçlarda kullanılan basit model aynen bahsettiğiniz gibi pimli viraj denge çubuğunu serbest bırakan bir parçayı bu kadar şeyi yaptıktan sonra kolayca yaparsınız :) bu model bence en kullanışlı olanı...

13. Mad-Line

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Uğur Bey işlerin yoğunluğu sebebiyle fazla internete giremez olmuştum ki bugün başlığı görünce işi gücü bir kenara bırakıp güzelce baştan sona okudum yapılanları, maşallah harika bir iş çıkıyor, bol kolay...
  14. Mad-Line

Grand cherokee 5,2 yükseltme

Ynt: Grand cherokee 5,2 yükseltme Mahmut abi ellerine sağlık çok güzel olmuş, teknik açıdan eksik bir durum olacağını düşünmüyorum işin içinde parmağın var nede olsa :)
  15. Mad-Line

ZJ 5.9 - Türkiye'de Böylesi Görülmedi

Ynt: ZJ 5.9 - Türkiye'de Böylesi Görülmedi idare eder ha Sami :D

16. Mad-Line

Ynt: 95 Model ZJ Antar'ın Yeniden Doğuşu arka tampon için çalışmalara başladım güzel bir şablon çıkardık birkaç güne bu işide bitirmiş oluruz bu arada artikülasyon sınırlarına baktık ön viraj denge çubukları bağlı ancak bu kadar, ön ve arka tampon çalışmam bittiğinde yapıcak daha farklı şeyler...
  17. Mad-Line

ZJ Arka Track Bar Aparatı

Ynt: ZJ Arka Track Bar Aparatı tamamdır abi birkaç güne siparişi veriyorum kartımın ödeme tarihi geçsin ben siparişi verdikten sonra abi haber edicem sana, bu arada abi sen bana özelden adresi bilgileri tekrar yollarsan abi çok iyi olur
  18. Mad-Line

Ynt: ZJ Arka Track Bar Aparatı abi 65$ kargolu bedeli, birde arkaya koyarsın bendeklierden abi komple trackbar ayar işi bitmiş daha rahat çalışır duruma gelir

19. Mad-Line

Ynt: ZJ Arka Track Bar Aparatı abi ürün 60$ kargo bedeli için mail bekliyorum o da kesinleşsin hemen çözüyorum bu işi
  20. Mad-Line

Ynt: ZJ Arka Track Bar Aparatı abicim derhal derim ama bendeki bunlar arka için ön için olan parçadan lazımsa abi tedarik ederiz hiç olmadı en fazla 15 gün sürer elimize geçmesi, ama arka lazım ise hemen birini yollayayım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri