Arama sonuçlarınız

1. OR

Karadeniz Bildiğiniz Gibi...

Teşekkür ederim. Beğendiğinize sevindim. Sent from my iPhone using Tapatalk

2. OR

Karadeniz Bildiğiniz Gibi...

Merhaba arkadaşlar, Son bir yıl içinde karadeniz bölgesine yaptığım çok sayıda gezi sırasında elde ettiğim görüntülerden bir video hazırladım. Umarım beğenirsiniz. Bildiğimiz yerler ama havadan başka görünüyor. Mümkünse 4K olarak izleyin, alt çözünürlükte kalite çok düşüyor. Video...
  3. OR

Pokut Yaylası

Dediğim gibi kamp alanı çok. Sıkıntı çekmezsiniz. Birkaç yerde çeşme var. Pokut yaylası sırtlarında bir tane var bu kamp alanından sanırım 300-400 metre uzaklıkta. Pokut-Hazindağ Yolu üzerinde kamp alanına yaklaşık 1 km mesafede başka bir çeşme var. Ben arabamla buraya gidip temizlik vs işlerimi...

4. OR

Pokut Yaylası

Hayır çok kalabalık olmaz. Geçen bayramda oradaydım çok fazla insan görmedim. Hatta birkaç gün boyunca oradaki tek çadır benim çadırım idi. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. OR

Pokut Yaylası

Merhaba, Sorularınıza sırasıyla elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. 1) Haziran başı biraz soğuk olabilir. Yağmurdan hiç bahsetmiyorum bile. Bazen 2-3 gün hiç durmadan yağar. Gece hava sıcaklığı oldukça düşebilir, o nedenle mutlaka ona uygun uyku tulumu seçin veya ekstra kıyafet...

6. OR

Husky Felen Ve Husky Fighter Çadır (sıfır)

Anladım. Maalesef şimdilik elimde tek kışlık çadır kaldı. O da Hilleberg Keron ve kendim kullanmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim. Sent from my iPhone using Tapatalk

7. OR

Ultralight çadır isterseniz elimde Big Agnes Slater UL1+ çadır var. 3 mevsimlik. İnternetten araştırınız beğenirseniz görüşürüz. Çadırın ağırlığı her şey dahil yaklaşık 1220 gram. Orijinal çadır altlığı da var (footprint). Tek kişilik ama iç alanı iki kişilik çadır kadar. Bir kez kullandım ve...
  8. OR

3500 TL Sent from my iPad using Tapatalk
  9. OR

Hocam onu da demin bir arkadaşa sattım. Sent from my iPad using Tapatalk

10. OR

Husky Fighter da satıldı. İlgilenen olursa The North Face Mountain 25 çadır duruyor. Sıfır, hiç kullanılmadı. Sent from my iPad using Tapatalk

11. OR

Evet duruyor.
  12. OR

Husky Felen satıldı. Sent from my iPhone using Tapatalk

13. OR

Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. OR

Merhaba arkadaşlar, Çadırları 24 Ekim 2018 tarihinde hepsiburada (Felen) ve n11'den (Fighter) satın aldım. Üniversitemizde öğenciler için düzenlediğim doğa faaliyetlerinde kullanmak amacıya satın almıştım. Ancak ikisini de hiç kullanmadık. İkisi de sıfır. Türkiye'de iyi bilinen çadırlar olduğu...
  15. OR

Pokut Yaylası

Merhaba arkadaşlar, Her yıl yaptığım gibi yine tek başıma iki haftalık bir Karadeniz gezisi yaptım. Birkaç yerden drone ile görüntü aldım. Videoda hem normal çekimler hem de dronelapse çekimleri görebilirsiniz. Görüntülerin alındığı bölgeler: Karçal dağları, Yıldız gölü, Pokut yaylası, Tirevit...

16. OR

Bir Doğa Sporu: Çöp Toplamak

Çok güzel. Benim de ilkem “Doğada iz bırakma, mevcut izleri yok et” Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. OR

Teşekkür ederim. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. OR

Bulutlarla Dans

Merhaba Bu sene tek başıma yaptığım iki haftalık Karadeniz gezisinden görüntüler. Umarım beğenirsiniz. OO Video: https://youtu.be/W_9OMk64o7M

19. OR

Merhaba Maalesef ülkemde artık çöpsüz bir bölge/yer göremiyorum. Bir doğa sever olarak buna çok üzülüyorum. Kaçkar zirvesinden tutun Macahel vadisine kadar çöp atılmamış, kirlenmemiş bir yer görmek artık mümkün değil. Karadeniz yöresinde yürüyerek gezmediğim bir yer yok diyebilirim ve her yıl...
  20. OR

Pokut Yaylası

Karadeniz’i o kadar özlemişim ki bu sene kurban bayramındaki üç günlük tatilde gidip bir gece Pokut yaylasında kaldım ve ertesi gün geri döndüm. Yetmedi ama en azından krizi atlattım :) Video: https://youtu.be/VLWIQWcHqP0

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri