Arama sonuçlarınız

1. PIKE

ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI

Ynt: Isuzu D-max 3.0 Td Projesı *

2. PIKE

Ynt: Isuzu D-max 3.0 Td Projesı biraz da yeni resimler
  3. PIKE

Ynt: Isuzu D-max 3.0 Td Projesı buda oglum eymen ve ben ;)

4. PIKE

Ynt: Isuzu D-max 3.0 Td Projesı Teşekkür ederim hüseyin bey
  5. PIKE

Ynt: Isuzu D-max 3.0 Td Projesı .

6. PIKE

Ynt: Isuzu D-max 3.0 Td Projesı Epeydir siteye ugramadım siteye bazı yeni fotalar ekleyim dedim. Off road arka tamponu ve araç üstü çadır için bir kaç resim ekliyorum

7. PIKE

Satılık---off Road Donamımlı 3.0 Isuzu Dmax -2008

Ynt: Satılık---off Road Donamımlı 3.0 Isuzu Dmax -2008 .
  8. PIKE

Ynt: Satılık---off Road Donamımlı 3.0 Isuzu Dmax -2008 Teşekkür ederim Ahmet bey
  9. PIKE

ilgilenen arkadaşlar için kamp amaçlı yaptıgım aracımı satıyorum. ilan link detayları şu şekildedir. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-isuzu-ozel-yapim-off-road-donanimli-130164210/detay 3.0 TURBO DİZEL- OTOMATİK 163 BEYGİR Araç tarafımdan hobi amaçlı yapılmış bir araç...

10. PIKE

Ynt: Isuzu D-max 3.0 Td Projesı Arkadaşlar merhabalar , Foruma çok uzun zamandır giremiyorum. ilk gönderilerde zaten resimleri paylaşmıştım. iş yogunlugum sebebiyle araçla hiç ugraşamıyorum Son resimlerden bir tane ekliyorum. inşallah vakit bulursam projem devam edecek..

11. PIKE

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI Huseyin bey , yogunluktan ugraşamıyorum , daha eksik çok inşallah vakit bulursam guzel şeyler var kafamda
  12. PIKE

2.6 Motor Km de O,25 Kr

Ynt: 2.6 Motor Km de O,25 Kr Merhabalar, Bu elektronik ateşlemeyi Amerikadan getirttik fakat beyin , kendi bobini vs hep farklı yerlerden alınıyor. Esas problem ona uygun programı yüklemek. Bunu burda bir arkadaşımız ona göre program yapıyor. Ayrıca kranka okuma için sensor ekleniyor. bana...

13. PIKE

2.6 Motor Km de O,25 Kr

Ynt: 2.6 Motor Km de O,25 Kr Bilginize ben OMVL yide denedim. Oda güçlü arabalar için beyin ama VIALLE daha iyi sonuç verdi.. Bujileri ve kabloları sık degiştirerek çok iyi sonuçlar elde edemessiniz. Eger patpatlama devam ederse direkt bobini degiştiriniz. En kısa çözüm.
  14. PIKE

2.6 Motor Km de O,25 Kr

Ynt: 2.6 Motor Km de O,25 Kr Merhabalar, Ben pajeroyu satalı uzun zaman oldu ama bu problemde size yardımcı olabilirim. Öncelikle aracın karburatörü deldirmeyiniz. Bunlara uygulanan sistem mikserli olandır. Aksi takdirde problem yaşarsınız. Ben tam 5 adet beyin degiştirdim. En iyi...
  15. PIKE

5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

Ynt: 5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (30 Haziran - 01 Temmuz 2012) Tüm dostlara Kayseriden selamlar. Çagrı kardeşim eklemiş saolsun. İnşallah KAYOFF olarak bizlerde ordayız. Emegi geçen ve bu tarz organizasyonlarla bizleri buluşturan tüm dostlara teşekkürler. Boluda görüşmek üzere.

16. PIKE

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI Hüseyin bey , teşekkür ederim. Şu an kalkışta 32" ile hiçbir problem yok ama 35" e gecince ne olacak bilmiyorum. Ama kesin chip uygulaması yapacagım çünkü bunlara ayna mahruti yok. Birde sana telefon acacaktım birşey sormak için Sende problemsizce 35" e geçtin...
  17. PIKE

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI TEŞEKKÜRLER ÖMER KARDEŞİM. İNŞALLAH BU SENE AGUSTOS BAŞINA EKİPÇE RİZEDEYİZ...
  18. PIKE

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI Saol abicim çok teşekkür ederim..

19. PIKE

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI .
  20. PIKE

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI .

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız