Arama sonuçlarınız

1. 4WD

Havalı Yükseltme Kiti

Amerikan sitelerinde sık sık görüyorum. Bu sistem Air Lift Kit (Havalı Yükseltme Kiti). Peki Havalı Yükseltme Kiti nedir? Nasıl çalışır? Ne avantajları var? Sabit yükseltme kitinden farkı ne?

2. 4WD

Hummer, Jeep ve Dodge Firmaları Birleşse Dahi Ortaya Bunu Çıkaramaz

Bugün Sahibinden.com sitesinde satılık araçlara bakarken bunu gördüm. Başlıktada söylediğim gibi bu 3 firma birleşse bunu ortaya çıkaramaz :) Araba S100 Dodge. yandan bakınca özelliklede ön cam Hummer H1. ön panjur Cj öamurluk Powerwagon Dodge vs. vs. Zevk meselesi kimimiz beğeneceğiz kimimiz...
  3. 4WD

Sovyetler Birliğinden Emekli Şaşırtıcı Araçlar

Tesadüfen gezinirken buldum. Bir dönem sovyetler birliğinde kullanılan şaşırtıcı arçlar. Şimdi hurdalıkta yatıyor. üzerlerinde vinçler geniş defransiyeller falan çok güzel ekipmanlar var hatta lastikler flan çok iş yapar :) Keşke bu hurdalar bizde olsaydı diye iç geçirmeden edemedim...

4. 4WD

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

TÜRKİYE'DE PORTAL YAPABİLECEK KİMSE YOK MU? Uzun zamandır portal akslar hakkında incleme yapıyorum ve çok uzun bir süredirde bir çok kişide portalaks ile ilgilnmekte. Portal akslar Amerikada çeşitli arazi araçları için bazı firmalar tarafından seri üretimi yapılmakta ve çok yüksek fiyatlarla...
  5. 4WD

Turkcell Reklam Aracı

6. 4WD

LPG'ye Dizel'e ve Benzin'e Rakip Yakıt Türü: CNG

Compressed natural gas (CNG) Sıkıştırılmış Doğal Gaz Akaryakıt fiyatları artınca, araçlarda LPG kullanımı yaygınlaşmıştı. Şimdi ise Sıkıştırılmış Dogalgazlı araçlar gündemde. Sebebi ise bu yakıt türünün benzin ve LPG'ye göre ekonomik, çevreci ve güvenli olması. Benzin ve mazotun fiyatı...

7. 4WD

H1'in Çekme Kabiliyeti

Zırhlı BRDM Rus askeri aracı ile Hummerin çekişme testi. Bu tarz çekişmeler genelde amerikada oluyor ancak Hummerin performansı etkileyici. http://www.youtube.com/watch?v=2rLHkGLcF7I
  8. 4WD

Maket Arabalarla Offroad Yapmak

http://www.youtube.com/watch?v=_u5PptEDEAw&feature=related
  9. 4WD

İlgilenen için koleksiyonluk bir İngiliz

İnternette gezerken tesadüfen dikkatimi çekti. Belki Land Kullanan arkadaşlarımızın dikkatinide çeker :)http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-diger-markalar-austin-marka-1963-model-jeep-sadece-15000-tl-72903304/detay

10. 4WD

Ankara'lı Pi Makina Firmasının Hummerleri

Hepimizin bildiği gibi Pi makina Unimog şasesi kullanarak Hummer benzeri bir araç yapmıştı. Daha sonra bu araçları Kurtlar vadisi Irak filminde gördük sonraları ise bu araçların yüz hatlarında bazı değişimlere gidilmiş http://www.youtube.com/watch?gl=JP&hl=ja&v=uK7aellRMpA...

11. 4WD

Pw 250 Sanal Modifiye

Uzunca bir zaman aklıma olan bir proje vardı. Bir aksilik çıkmazsa yakın bir zamanda bu projeye başlamak istiyorum. Bu proje ile ilgili çizimlerimi tamamladım. Aracın modifiyeden sonra nasıl görüneceğini anlamak için sanal ortamda modifiye ettim. Yorumu ise siz değerli dostlarıma bırakıyorum...
  12. 4WD

Yerli araşanzıman

Türkiyede üretim yapan Kozmaksan bunu üretmiş. Sitede yazanı aynen aşağıya kopyaladım. bu arazi araçları için olmaz mı? İtfaiye araçları için diyorsa muhtemelen kamyonlar için üretilmiş. Ayrıca su pompasına haraket veren diyor. yani su pompasına haraket verirse vincede hareket verir. İTFAİYE...

13. 4WD

Unimog Konsept

Unimog Cabrio Concept, 3 Haziran 2011 tarihinde resmi olarak, Almanya’daki Mercedes-Benz Fabrikası’nda özel bir törenle tanıtıldı. Unimog’un 60. Doğum günü vesilesiyle, Mercedes-Benz özel kamyon biriminin (MBS), Unimog, Econic ve Zetros modellerinin geçmişten gelen izlerini kullanarak hazırlanan...
  14. 4WD

Değişik Bir Jeep (Golf Arabası)

Aracı internette gezerken tesadüfen gördüm. önce bunun bir Jeep oldugunu düşündüm daha sonra fotograflara dikkatli bakınca golf arabası oldugunu farkettim. araç muhtemelen Jeep firmasının ürünü değil. bir uzak dogu firması jeep yüzü vererek bu aracı uretmiş. bu arac ne amacla kullanılır trafiğe...
  15. 4WD

Yeni Aks Tasarımı

İnternette gezinirken tesadüfen dikkatimi çekti. Bir firma arazi araçları için kendine özgü aks tasarlamış. Bunları türkiyeye getiren firma varmı bilmiyorum. Bilgi için: http://www.atomicaxles.com

16. 4WD

Trafikten Çekme Belgeli Araç Hakkında

Arkadaşlar forum içerisinde trafikten çekme belgeli araçlar hakkında bir başlık açıp bu başlık altında çekme belgeli araçlar hakkında genel bir bilgi arşivi oluşmasını sağlamak istiyorum ve bu bağlamda ilk sorumu sormak istiyorum. Bizim bir projemiz var ve projede baştan aşağı bir resterasyon...
  17. 4WD

AWD Binek Araçta High ve Low ne işe yarar?

Arkadaşlar burda resimde görülen 1,5 Awd impreza bu araçtaki high ve low ne işe yarar? bilgisi olan varmı?
  18. 4WD

Dev Bir Arazi Aracı

Amerikan ordusunun vazgeçilmezi Humwee'den sonra Armed Knight XV ağır zırhlı Mrap modelide sivilleşti. acaba küresel krizin eserimi? :) gerçi bu kriz şirketi kesmemiş olacakki ordudan sonra elit Amerikanlarıda düşünmeye başlamış :)

19. 4WD

Jeep'e Yakışmıyor Bunlar :(

internette bu aracı görünce biraz acıdım. amerikalılar krizden okadar etkilenmiş olacakki Fiat panda cross modeline jeep logosu koyup amerikan pazarında satmayı düşünmüşler. eee ne olacak kriz bu 4 bin 5 bin cc lik Jeep modellerinin yerine 1,6 ve 2,0 cc lik fiat arabalarının amerikada rağbet...
  20. 4WD

Sıfır Cj'ler Geliyor :))))

Hintli Üretici Mahindra 2008 motorshowda tanıttığı Thar modelini 2010 yılında Türkiyede satışa çıkaracak. Bildiğimiz Jeep Willys Modeliyle tamamen aynı olan araçta mahindra GOa'da kullanılan 2,6 CRDe Motor kullanılmış. aracın ülkemizdeki Tahmini olarak tavan satış fiyatı 25.000 olabilir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR