Arama sonuçlarınız

1. N

Jımny Için Tavana Led Bar Almak Istiyorum Kaç Cm Olmalı

sattığım jimnyden kalan orijinal sinyal var iki adet sağ sol ampulsüz.biri nin kapağı yok.denso marka sağlam uygun fiyata verebilirim.sahibinden de ilan no 307741105

2. N

2013 Suzuki Jimny

Ynt: 2013 Suzuki Jimny ben ısrarla benzin diyorum...dizel ve gaza hayır!!!orijinali neyse o..jimny i yeni alan alışıncaya kadar soğuk ama alışınca asla vazgeçemiyor..aldığım arabaları ellisinden sonrasını saymadım ama..jimny bi tane ba.. :)
  3. N

jimny kapı rüzgarlığı

Ynt: jimny kapı rüzgarlığı bende aylardır arıyorum..yurt dşında var ama postada kırılır diye getirtmeyi uygun bulmadım..www.eliftuning.com(ist.bağdat caddesinde) da var ama o da siparişle yapıldığını söylüyor..fiyatı fena değil..ama uygun bulursanız bizimde haberimiz olsun bende alacam..

4. N

Jimny Yedek parçalar

Ynt: Jimny Yedek parçalar slm.o çıkmacıları iyi bilirim..çıkma parça yenisinden pahalı..bana söylenen fiyata iki tane yenisini aldım .... en sevmediğim şey fırsatçılık dır..
  5. N

Jimny Yedek parçalar

Ynt: Jimny Yedek parçalar bu araçlar süper de...birde şu parça işini rahat çözsek..ing,irlanda,austr.ve filipinlerde her türlü aksesuar ve parça var ve de ucuz..Bu ülke de ise bu tür araçlar üvey evlat muamelesi görüyor.Yurdışından alsak parçadan fazla nakliye artı sağlam gelecek mi endişesi...

6. N

Jimny Yedek parçalar

Ynt: Jimny Yedek parçalar yurt dışına baksan diyorum..webde ara..özellikle ing.ve avustralyada daha yaygın..her türlü parça var..ben bizzat birkaç parça aldım memnunum..

7. N

ACİLL YARDIM JİMNY,VİTARA DEFENDER 110 VE 90

Ynt: ACİLL YARDIM JİMNY,VİTARA DEFENDER 110 VE 90 jimny kullanırsan...diğerlerini sonra kullandığında beğenmessin..ama önceleri küçük falan görürsün..ancak yaptıklarına bakınca boyundan büyük işlerde nasıl marifetli olduğunu da anlarsın..
  8. N

aranıza yeni katıldım ve lastik önerisi istiyorum

Ynt: aranıza yeni katıldım ve lastik önerisi istiyorum işte yolların kedisi jimny!!
  9. N

Ynt: aranıza yeni katıldım ve lastik önerisi istiyorum hesaplarıma göre yakıt düştü..ses seda kesildi...satacaktım ama vazgeçtim.başka bi arabaya binemeyeğiz herhalde artık :D

10. N

Ynt: aranıza yeni katıldım ve lastik önerisi istiyorum bende 2004 var..lastik konusunda çok düşündüm...araştırdım..en sonun da 195-65-15 aldım yumuşak bir lastik..tabii ofroad filan yapmayacağım..şehirde süper oldu..dördünede dayama balans yaptık..mükemmmel kedi gibi......

11. N

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 352.Niyazi Yurdakul ...........suzuki jimny 2004 MT çanakkale
  12. N

jimny de oksijen sensör sorunu

Mesaj Sayısı: 4 Ynt: suzuki jimny yedek parçaları « Yanıtla #11 : Bugün 16:24:46 » AlıntıDeğiştir -------------------------------------------------------------------------------- mrb.suzuki jimny 2004 var.usta motor ışığı yandı ve sorun oksijen sensöründe olduğu...

13. N

jimny lastik yardım

Ynt: jimny lastik yardım çok hızlı yanıta çoook sağol derim..aynı kalacam sanırım..
  14. N

jimny lastik yardım

Ynt: jimny lastik yardım mrb.arkadaşlar ben daha yeni jimny ci ...lastik işine kafam sarmadı..bir yerde 195/65/15 pirelli var..şehir içi kullanabilirmiyim acaba?yoksa illada 205/70/15 mi olmalı..yardımcı olana peşin tşk.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,140
Kaydolan Son Üyemiz
Mehmet OĞUZ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri