Arama sonuçlarınız

1. B

IRATA L1-L2 ve DirectL2 Endüstriyel Dağcılık Eğitimi

Ynt: IRATA L1-L2 ve DirectL2 Endüstriyel Dağcılık Eğitimi Merhabalar değerli arkadaşlar Uluslararası Irata Level1 ve Level 2 ( ayrı bir gurup halinde ) iple erişim uzmanlığı eğitimi 26 Eylül-2 Kasım ve 3-9 Kasım Tarihleri arasında İstanbulda/Ankarada tekrar gerçekleştirilecektir. Bu...

2. B

irata endüstriyel dağcılık eğitimi

Merhaba Arkadaşlar Irata L1-L2 eğitimleri 9-15 Mayıs 2011 tarihleri arasında İstanbulda yapılacaktır, İlgilenen arkadaşlar mail ve telefon ile ulaşabilirler. Saygılar Burak çatakoğlu İnş Müh İrata L3
  3. B

Sıfır Fischer Tur Kayakları

Ynt: Sıfır Fischer Tur Kayakları duruyorlar, ben bile yerlerini unuttum

4. B

IRATA L1-L2 ve DirectL2 Endüstriyel Dağcılık Eğitimi

Merhaba Arkadaşlar Irata L1-L2 eğitimleri 24-30 Ocak 2011 tarihleri arasında İstanbulda yapılacaktır, İlgilenen arkadaşlar mail ve telefon ile ulaşabilirler. Eğitim ücreti L1 için 850 £ ( sterlindir ) Saygılar Burak çatakoğlu İnş Müh İrata L2
  5. B

İnfomag'da Bu Ay; Endüstriyel Dağcılık

Ynt: İnfomag'da Bu Ay; Endüstriyel Dağcılık Makalenin sonunda bir yanlışlık var, “Bu işin eğitimini alabileceğiniz bir yer yok. 15-20 günde bizim yaptığımız düğümleri, dağcılığın temellerini öğrenebilirsiniz." Bu kısım eksik. Bu işin eğitimi IRATA ve SPRAT tarafından verilmektedir. Başka...

6. B

Irata L1 eğitimi ve Temel İple Erişim Eğitimi (Endüstriyel Dağcılık)

Ynt: Irata L1 eğitimi ve Temel İple Erişim Eğitimi (Endüstriyel Dağcılık) Merhaba arkadaşlar, eğitimlerden ikincisi 2009 Aralık ayında 9 kişi katılımı ile tamamlanmış ve katılımcılar sertifikalarını, log book ve kimliklerini almışlardır. Eğitimin üçüncüsü 2010 Şubatta Romanyada tamamlanmıştır...

7. B

The North Face Women's Snowkat II Snow Boot ( Hiking Botu )

Sadece bir kez giyilmiş North face bayan modeli 36.5 numara bot 130 TL ye satılık. Başlıktaki isimle aratınca internetten bulabilirsiniz. Hediye olarak alınan bot ayağa uymadığı için satılık. 35.5- 36 numara ayaklı bir bayanın alması önerilir. Saygılar
  8. B

Sıfır Orka Strech Dalış Eldiveni

Ynt: Sıfır Orka Strech Dalış Eldiveni Eldiven halen duruyor. Foto makinam bozuldu malesef.
  9. B

Ynt: Irata L1 eğitimi ve Temel İple Erişim Eğitimi (Endüstriyel Dağcılık) Merhaba arkadaşlar. Eğitim planı 2009 sonbaharına kaydırılmıştır. İrata eğitimleri sonbaharda icra edilecektir. Bilgilerinize Saygılar

10. B

Merhabalar arkadaşlar, 2009 yazında icra edilmek üzere Irata L1 eğitimi organizasyonu start almış bulunmaktadır. Eğitim yeri İstanbul olacaktır. Taslak plan Temmuz-Ağustos ayı üzerinde yoğunlaşmaktadır. Irata eğitimi yurtdışından gelecek olan yetki sahibi şirket tarafından verilecek ayrıca log...

11. B

Sıfır Helly Hansen Dağcılık/Kayak/Board Pantolonları

Merhabalar Aşağıdaki yazılı pantolonların hepsi sıfır ve etiketi üzerinde kar/kayak/board pantolonlarıdır. Nefes alabilen hellytech kumaştan yapılmışlardır. Helly Hansen krem rengi L beden pantolon, ( havalandırma fermuarı ve tozluğu var ) : 60 TL Helly Hansen Beyaz renk M beden pantolon, (...
  12. B

Sıfır Orka Strech Dalış Eldiveni

Merhabalar, Sıfır hiç kullanmılmamış Orka Strech dalış eldiveni satılıktır. Fiyat : 15 ytl ilgilenenler mail atsın lütfen burakcatakoglu@yahoo.com

13. B

Satılık Kayaklar

Ynt: Satılık Kayaklar burakcatakoglu@yahoo.com
  14. B

Satılık Kayaklar

Ynt: Satılık Kayaklar Selam, ayakkap kaç numara altı vibrammı? birde fok derisi kaç cm, pek param yok ama yinede almayı düşünebilirim. bir yerlerde ayakkabının fotosu varmı sevgiler burak
  15. B

MotoPlus 2009

Ynt: MotoPlus 2009 Eğitimlerin neredeyse hepsine girdim, gösterileride izledim, bence tüm etkinlikler takip edilirse fuar fena olmuyor. 3 gün geçirdim fuarda, zaman nasıl aktı anlamadım bile. Önceki fuarlarda sadece sergi ve dans eden kızlardan başka pek bir şey olmadığını düşünürsek bu fuarın...

16. B

Sıfır Fischer Tur Kayakları

Meraklısına hiç kullanılmamış paketinde Tur kayakları Fischer X-treme 2005 165 Tur Kayağı : 100 € Turuncu Fischer X-tralite 2005 165 Tur Kayağı : 130 € Yeşil Hans Kammenderlar ( air carbon çok hafif süper bir model ) Kayaklar yarı carving tur kayaklarıdır. fok derisi çentiği vardır...
  17. B

Garmin 60 Csx GPS'ler (1 Adet Satılık - 2 Adet Kiralık)

Ynt: Garmin 60 Csx GPS'ler (1 Adet Satılık - 2 Adet Kiralık) kira fiyatı 75 ytl şirket eğitimleri içinse farklı fiyat olur, pek şart yok karşılıklı güven çerçevesinde istediğiniz gibi kullanın... isterseniz topo isterseniz navcity yüklü gelir...
  18. B

Garmin 60 Csx GPS'ler (1 Adet Satılık - 2 Adet Kiralık)

Merhabalar elimde bir adet sıfır Garmin 60 csx gps var 430$ a Diğer iki adet aynı model gps de her türlü iş için kiralık ilgilenenler mesaj atabilir. burakcatakoglu@yahoo.com 05424370588

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,483
Kayıtlı Üye Sayımız
172,139
Kaydolan Son Üyemiz
Didocet

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri