Arama sonuçlarınız

1. fishman

Pratik Kamp ve Karavan Yemekleri

Konu'yu hortlatayım dedim :smiley:) 3 kişilik sebzeli tavuk baget (Avcı yemeği ) 6 veya 9 adet baget ,kenarları yüksek bir tava veya güveç içerisine kemik kısımları (aralarında boşluk kalacak) orta ya gelecek şekilde dizilir. Daha sonra (hazır garnitür olabilir) havuç,patates,bezelye ve...

2. fishman

Kim Hangi Telsiz Kanalını Kullanıyor?

Ynt: Kim Hangi Telsiz Kanalını Kullanıyor? İlk Cb cihazını 87 senesinde kullanmaya başlamıştım. Cb kodu ''Topkapı Başak'' olarak çıkış yapardım. Sanırım 95 senesine kadar kullandım. Şu anda Firmama ait kamyonda Galaxy marka cihaz ve sadelta marka echo mıke çalışır durumda kullanıma hazır...
  3. fishman

Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz?

Ynt: Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz? Yok yahu Nadir ağabey,sizden ayrıldıktan sonra sabaha kadar uyumadım. Şirket te problem çıkmış o yüzden iş yerinde sabahladım. Temiz hava ve Celal ağabey ile senin sohbetin aslında ilaç gibi geldi:) İyiki varsınız...

4. fishman

Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz?

Ynt: Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz? Berbat hissediyorum... (Uykusuz,moralsiz,yorgun)
  5. fishman

Jeepler Yarışıyor! Anket

Ynt: Jeepler Yarışıyor! Anket Uğur bey,en sonunda banada aldıracaksınız bir Cj ondan sonra ver elini maslak sanayi :)

6. fishman

CJ5'e Körüklü Yükseltme Sistemi

Ynt: CJ5'e Körüklü Yükseltme Sistemi Hasan bey,sabırsızlıkla bekliyoruz şu resimleri :-[ Ben çocukluğumda hatırlıyorumda, eski magıruz deutz Apollo otobüsler vardı. Stop edince olduğu yere bedevi devesi gibi çökerdi :D Çalıştırıp hava dolunca körükler şişer, otobüs yerden havalanırdı. (Tıpkı...

7. fishman

Test : Beyniniz Kaç Yaşında?

Ynt: Test : Beyniniz Kaç Yaşında? He he doğru dersin:) Yaş 38 ama,ben kendimi 20 yaşında gibi hissediyorum. (Umut fakirin ekmeği misali)
  8. fishman

Tekne Adabı Yaşadığınız Anılar ?

Ynt: Tekne Adabı Yaşadığınız Anılar ? Bunların hepsi kısa bir süre sonra, kuru laf olarak kalıyor... Bu tip uzun gezilere erkek erkeğe gitmek en güzeli ;) Kırılacak,kıskanacak neden kalmaz en azından :D
  9. fishman

Tekne Adabı Yaşadığınız Anılar ?

Ynt: Tekne Adabı Yaşadığınız Anılar ? Bana özel kural Asla ve asla teknedeki misafir sayısı Kadın Erkek eşit değilse 1 günden fazla seyir e çıkma 2 ci günden sonra tartışmalar kıskançlıklar vs. oluyor !!! Ya kadın sayısı fazla olucak veya herkez cift olucak oda olmazsa sırf erkek olucak :)...

10. fishman

Doğum Günü Hediyesi

Ynt: Doğum Günü Hediyesi Harika bir çalışma teşekkürler...

11. fishman

Test : Beyniniz Kaç Yaşında?

Ynt: Test : Beyniniz Kaç Yaşında? Benim yaş 38 ama test 34 olarak verdi sonucu :) üzüleyimmi sevineyimmi bilmiyorum ::)
  12. fishman

Jeepleri Tankla Eziyorlar

Ynt: Jeepleri Tankla Eziyorlar Ruh hastası bunlar >:( Bence para çok geldiği için tatminsizlik çekiyorlar ve ne halt yiyeceklerini şaşırmış durumdalar. Sayın fosilbülent,presleri mevcut baksanıza en sonunda ezdikleri araçları Devasa presin içine atıyorlar. Resimde görüldüğü üzere paket yapıp...

13. fishman

Suçlu Baba!

Ynt: Suçlu Baba! Adam zaten vicdan azabı ile en büyük cezayı çekmekte,avrupalı mantığı olsa gerek illa maneviyatı bir kenara bırakıp adamı cezalandıracak... Bu dava savcısı off road düşmanı veya bu sporu sevmeyen biri sanırım >:(
  14. fishman

Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) Aman derim parodi, yetkililer duymasın :o
  15. fishman

CJ7

Ynt: CJ7 Orkun kardeşim, forklift hazır istediğin an emrinde ;) Bende araçlarımı bakım yapacağım zaman forklift ile kaldırıyorum, gayet pratik oluyor :D

16. fishman

Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması

Ynt: Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması 30-35 işaretlemeniz bence daha uygun ;) 35'i devirdikten sonra 35-40 işaretlemeniz lazım. Acele etmeyin, daha 40 yaş kategorisine girmediğiniz için sevinmeniz lazım :D
  17. fishman

Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması

Ynt: Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması Benimde 40 olmasına 2 kaldı :o Dolayısla 35-40 aralığında oy kullandım :-\ Askerlik öncesi, 40 yaşındaki kişilere ihtiyar muamelesi yapardım. Ne kadar büyük cahillik, insan 40 yaşında hiç ihtiyar olurmu ;) körpe bir yaş 40'lı yaş, öyle değilmi arkadaşlar :D
  18. fishman

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) Haydi hayırlısı, yine çamur banyosu var desenize ;)

19. fishman

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) İyide sizin bu 4*4 Ne yağmura ,çamura,nede karlı havaya gelemez :D İsterki hep sıcak iklimde hareket etsin :)
  20. fishman

İmrahor Ormanları ve Maden Ocakları Keşif Gezisi (26 Nisan 2008)

Ynt: İmrahor Ormanları ve Maden Ocakları Keşif Gezisi (26 Nisan 2008) Arkadaşlar tebrikler, mükemmel bir gezi olmuş. İnşallah birgün sizlerle beraber bir gezi yaparız. Gerçi benim araç narin, öyle hard off road yapamaz ama, size geçici olarak (Kabul buyurursanız tabii) co pilotluk yapabilirim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri