Arama sonuçlarınız

1. teciman

Bir Ayda Avrupa Turu

Hoşgeldiniz. Değerli paylaşımlarınız için teşekkürler. Nice güzel gezilere. Çok faydalı bir paylaşım olmuş.

2. teciman

80 Gün İtalya Fransa Belçika Hollanda Lüksemburg

Hayırlısı olsun. Sağlık huzur mutluluklar dilerim. Gezi yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

3. teciman

2018 Avrupa Turu

Herkesin kişisel tercihleri farklı olmakla birlikte 2017 yılı Ağustos ayında 22 gün süren gezimiz boyunca uğradığımız yerleri Arabayla Avrupa Turu Güzergah Tavsiyesi linkte paylaşmıştım. Belki size bir faydası olur.
  4. teciman

Arabayla Avrupa Turu Güzergah Tavsiyesi

Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Konakladığım yerler ; Ülgün de ; Google Haritalar Budva da ; Google Haritalar Kotor da ; Google Haritalar burada süpermarketin otoparkında kalmıştık.

5. teciman

Izmir'den Hopa'ya Karadeniz Gezisi

Toplamda İzmir'den - Kırıkkale- Çorum-Amasya-Samsun-Ordu-Giresun-Trabzon-Rize-Artvin ve ilçelerini kapsayan bu gezimde 4420 km lik bir yol kat ettim.

6. teciman

Yurtdışında Ücretsiz Otopark

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
  7. teciman

Yurtdışında Ücretsiz Otopark

Herkese merhaba, 2017 yılı haziran ortalarından itibaren Almanya Karaormanlar bölgesi ve çevresini Volkswagen Transporter aracımızla gezmek istiyoruz. Türkiye'deki gezilerimiz sırasında şehir merkezindeki bulduğumuz ücretsiz otoparklara veya alışveriş merkezlerinin müsait olanının otoparkına...
  8. teciman

3 Haftada Vw Transporter Ile Iskandinavya Gezisi

Merhaba , a.adalioglu çok güzel bir gezi yapmışssınız, yazınızı büyük bir keyifle okudum. Ben de İzmir'de oturuyorum. Aracınızın yeşil sigortası hususunda sanırım herhangi bir problem olmadı. Bizde de sizin aracınızın normal şasisi var. Ben de aynı yöntemi kullanarak yeşil sigortayı yaptırmayı...

9. teciman

Merhaba , a.adalioglu çok güzel bir gezi yapmışssınız, yazınızı büyük bir keyifle okudum. Ben...

Merhaba , a.adalioglu çok güzel bir gezi yapmışssınız, yazınızı büyük bir keyifle okudum. Ben de İzmir'de oturuyorum. Aracınızın yeşil sigortası hususunda sanırım herhangi bir problem olmamıştır. Ben de aynı yöntemi düşünüyordum. Bu konuda biraz daha açıklama yapabilirseniz memnun olurum.İyi...

10. teciman

Yaz Için Fethiye Marmaris Antalyada Uygun Kamp Alanlari Tavsiyesine Ihtiyacim Var ?

Akyaka orman kampi,gokova akbuk, cubucak ve inbuku marmaris Sent from my iPad using Tapatalk
  11. teciman

Almanya

Çok teşekkür ederim.İnşallah nasip olur da gelebilirim oralara. Sent from my iPad using Tapatalk

12. teciman

Almanya

Aracımız 2006 transporter cityvan .geceleme ve ücretsiz bir şekilde gündüz de bırakabileceğim otopark arıyorum Sent from my iPad using Tapatalk
  13. teciman

Almanya

Merhaba Sayin akdeniz45, Bu yaz inşallah 11 yaşında iken sadece 8 ay kalabildiğim Villingen merkez olmak üzere (şu an 44 yaşındayım) karaormanlar bölgesini detaylı bir şekilde gezmek istiyoruz.Ancak merak ettiğim şu ücretsiz bir şekilde aracımızı park edebileceğimiz yerler mümkün mü? Zararı...
  14. teciman

Çekme Karavanla Yurtdışı Seyahati ve Maliyet Bilgileri

Ynt: Çekme Karavanla Yurtdışı Seyahati Ve Maliyet Bilgileri Esasen biz de 3 kişilik bir aile olduğumuz için sadece içinde yatıp kalkabileceğimiz, gezilerimizde kalacak bir yer bulduk mu bulamadık mı sorunu yaşamak istemediğimiz için bu yolu düşünüyorum.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Iyi...

15. teciman

Çekme Karavanla Yurtdışı Seyahati ve Maliyet Bilgileri

Ynt: Çekme Karavanla Yurtdışı Seyahati Ve Maliyet Bilgileri Merhaba Fatih bey, Bizim de 2007 Model 1.4 TDI Seat Cordoba aracımız var. Çekme karavan alarak biz de yurt içi ve yurt dışı geziler yapmak istiyoruz. Ancak bu araçla istediğimiz tarz da geziler yapabilir miyiz ? Çekme karavanı bu...
  16. teciman

Suyunbaşı-ayrancılar-torbalı-ızmir

Merhaba, Geçtiğimiz hafta sonu Torbalı Belediyesi tarafından işletilmekte olan "Suyunbaşı-Ayrancılar-Torbalı-Izmir" gezimizden bahsedeceğim.10 TL ücret karşılığında mangal verilen bu tesise Gaziemir yönünden Izmir-Aydın devlet karayolu üzerinden ulaşabilirsiniz.Herkese iyi eğlenceler... Tesis...
  17. teciman

Tanzanya- Zanzibar

Ynt: Tanzanya- Zanzibar Merhaba , http://www.sandaletliseyyah.com/ olabilir mi acaba ?

18. teciman

Volkswagen T5 'le Avrupa Gezimiz- 2012

Ynt: Volkswagen T5 'le Avrupa Gezimiz- 2012 Merhaba , * Bizimle gezdiğiniz yerleri paylaşıp gezmeyi düşünenlere cesaret verdiğinizden ötürü teşekkür ederim. * Bir gurbetçi aile çocuğu olarak annenizle ilgili paylaşımlarınız gözlerimi şöyle bir buğulandırdığını belirtmek isterim. Allah rahmet...
  19. teciman

Gezenbilir İzmir Grubu

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Merhaba arkadaşlar, ibrahim teciman, 40yaşındayım,TCDD 3.Bölge Müdürlüğünde Harita Mühendisi olarak çalışmaktayım, evliyim ve 1 oğlumuz var. Bulduğumuz her fırsatta profilimdeki aracımızla cennet ülkemi gezmeye çalışıyoruz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri