Arama sonuçlarınız

1. A

ATÇA

Ynt: ATÇA ben istanbulda öğrenciyim çilek zamanı atça da olursam buyrungelin. bizim çilekler diğerlerine benzemez daha tatlıdır nedeni ise biz hale vermiyoruz kendimiz pazarda satıyoruz bunun için ilaç kullanımı daha az (sertleştirici ilaç kullanmıyoruz) yani daha doğal.

2. A

ATÇA

Ynt: ATÇA bu fotolarda bizim çilek bahçesinden
  3. A

ATÇA

Ynt: ATÇA hacı salih bayırından görüntüler

4. A

ATÇA

Atça Aydına yaklaşık 35 km uzaklıkta Sultanhisar ilçesine bağlı ama bağlı olduğu ilçeden daha büyük ve gelişmiş olan şirin bir kasabadır. Türkiyenin ilk modern imarlı şehridir, yolunuz düşerse güzel parklarından birine oturup bir çay içmeyi ihmal etmeyin. Beldenin en ünlü tarım ürünü...
  5. A

16 Yaşında İki Sırtçantalı Gezginin Soruları?

Ynt: 16 Yaşında İki Sırtçantalı Gezginin Soruları? fetihiyeden bodruma tek araçla gitmeniz zor olabilir ama fethiye den muğlaya geçin ordan bodruma rahat araç bulursunuz ayrıca kelebek vadisinde 4 gün çok fazla ayırmışsınız sıkılırsınız. ben 1 gün kalmıştım. size akyakayıda önerebilirim orman...

6. A

16 Yaşında İki Sırtçantalı Gezginin Soruları?

Ynt: 16 Yaşında İki Sırtçantalı Gezginin Soruları? bayan olduğunuz için bence kampingleri seçin güvenli olur ve ayrıca mutlaka kelebek vadisine gidin kelebek vadisinde kendi çadırınızı kursanızda oranın çadırını kullansanızda aynı ücreti ödüyorsunuz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri