Arama sonuçlarınız

1. kabrero

Motorsiklet Eğitimi -Antalya-

Ynt: Motorsiklet Eğitimi -Antalya- GİS Akademi Antalyada bir ilke imza atıp Antalyada yerleşik iki değerli eğitmen ile eğitimlerine devam ediyor. 9 EYLÜL tarihli program IVV akrediteli TEMEL BAŞLANGIÇ EĞİTİMİ dir. İçinde ikiteker sevgisi olup henüz artçılıkla yetinen veya uzaktan offfff offf...

2. kabrero

hangisini tercih edersiniz capomu africa twın'mi

Ynt: hangisini tercih edersiniz capomu africa twın'mi internette africa ile ilgili pek cok konu mevcut. kendinizde bulabilirsiniz. benim kişisel sebeplerim: - efsane motor olması, - 5 kez dakar kazanması(3 u arka arkaya) - sorun cıkarmaması - mekanik olması (basınız sıkıstıgında herhangi...
  3. kabrero

hangisini tercih edersiniz capomu africa twın'mi

Ynt: hangisini tercih edersiniz capomu africa twın'mi ben tercihimi afria dan yana kullanırdım. temiz bir tane bulabilirseniz de kacırmayın derim. keyifli surusler

4. kabrero

Motorsiklet Eğitimi -Antalya-

Ynt: Motorsiklet Eğitimi -Antalya- merhabalar, şükür antalyada da bir egitim kurum ve egitimciler var. http://www.gisakademi.com/ ilhan ve onur ile sürdüm, tavsiye ederim
  5. kabrero

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu hosgeldiniz

6. kabrero

Gezenbilir Antalya Grubu

Ynt: Gezenbilir Antalya Grubu Ad - Soyad: Toygun Doğum Tarihi ve Yeri: 1977 - İstanbul Memleket: Semt: Örnekköy İlgi Alanı: Doğa yürüyüşü, kampçılık. Not: Ben de aktivite bekliyorum Antalya grubundan :)

7. kabrero

Tekir - Karboğazı Gezisi (8 Haziran 2008)

Ynt: Tekir - Karboğazı Gezisi (8 Haziran 2008) karbogazı harika resimlemişsiniz, elinize saglık
  8. kabrero

Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma?

Ynt: Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma? radikal gezetesinden alıntıdır. 17/07/2008 Eskişehir'de bir ayı otlamakta olan ineklere saldırdı. Kendisiyle birlikte sekiz inek, 20 bin voltluk elektrik akımına kapılarak hayata veda etti ESKİŞEHİR’de yan yatan yüksek gerilim hatı direğinin...
  9. kabrero

5. Gürsu Havacılık Şenliği (25 - 27 Temmuz 2008)

gürsu şenliginde yaprak dokumu :) an itibariyle gezenbilirden 7 kişi ucacak, bu liste sanırım senlige katılacakların da listesi .. 1- Caner 2- Ufuk 3- Behiye 4- Toygun 5- A.Kadir Arsu (akarsu) 6- Insel Inal 7- Iceman® (ibrahim öcel)

10. kabrero

Hangi Seri Filmler?

Ynt: Hangi Seri Filmler? yalnız güvercin 1-2-3-4 lonesome dove - robert duvall, tommy lee jones, danny glover, diane lane basrollerde http://www.imdb.com/title/tt0096639/ http://hampton.files.wordpress.com/2007/05/lonesome-dove-poster-c10126283.jpeg şimdiye kadar izledigim en guzel western...

11. kabrero

1- Caner 2- Ufuk 3- Behiye 4- Toygun
  12. kabrero

1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008)

Ynt: 1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008) slm, dun bolu civarından transit gectim. hafif yagıslıydı ve doga inanılmaz cekiciydi. heryer yemyesil, resmen bahar havası. katılımcılara şimdiden iyi eglenceler.

13. kabrero

sanslı bir insansınız :) gursu da irtifa yaklasık kac feet olacak?
  14. kabrero

super ornekler ibrahim hocam. ellerine saglık. ustteki videoda ucanın nasıl bayıldıgını ve beyine giden kan basıncının esitlenmesinden sonra geri gelişleri olayı cok guzel yansıtmış. tabii, ayılmak icin ucagın artı G yemeyi kesmesi ve hatta bir miktar eksi G yemesi sart(daha cabuk ayılması icin)
  15. kabrero

madem bu kadar tartıstık, G konusunda kafalarda soru işareti kalmaması adına: g gravity kelimesinin ba$harfi olarak kullanilan ve ozellikle jet ucaklari icin terimle$mi$ bir kavramdir. oncelikle bu yercekimi ivmesi konusunu genel olarak anlatalim: yukarıda ibrahim bey in de belirttigi gibi; $u...

16. kabrero

acıklayıcı bilgiler icin saolun. o zaman spiralin parasutun omrunu kısalttıgını soyleyebiliriz ???. ustelik senlikte pek cok kişi ucuracaksınız gibi gorunuyor. sizde yorgunluk olabilir. bunu da istemeyiz. en iyisi spiral ucusa heves etmemek. normal ucus da bize yeter :)
  17. kabrero

@sanalpilot +4 G beni keser :) kolumda bunu olcebilecek cihaz olsa bile o esnada bakabilecegimi sanmıyorum. yalnız fiziki olarak hazırlıklı olmak lazım. bir soru daha: spiraldeyken parasutte yapısal hasar olma ihtimali nedir?(kilo ile alakası var mıdır?)
  18. kabrero

resimler cok guzel. tesekkurler ibrahim bey, 86 ve 87 nolu baslıklarla resimleri gosterilen ucuslarda ortalama ve max kac G yeniliyor?

19. kabrero

şenliğe ve tandem uçuşuna ben de katılmak isterim. buyuk ihtimalle otobus ile gelicem..
  20. kabrero

Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma?

Ynt: Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma? Ayının elinden otlattığı inekleri kurtardı AA Artvin’in Şavşat ilçesinde, yaylada ayının saldırısına uğrayarak yaralanan çobanı, otlattığı ineklerin kurtardığı bildirildi. Alınan bilgiye göre, Şavşat’a bağlı Hanlı köyünün Şoraklar Yaylası’nda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,141
Kaydolan Son Üyemiz
brkgny

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR